1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Сакам да го изненадам сопругот

Дискусија во 'Канта' започната од kacuska, 11 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. kacuska

  kacuska Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 декември 2010
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  4
  Ве молам да ми помогнете да му купам подарок на сопругот за роденден, а исто така ни е и годишнина.Сакам мислења.
   
 2. ph.orhideja

  ph.orhideja Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јануари 2011
  Пораки:
  1.335
  Допаѓања:
  47.873
  Пол:
  Женски
  Мое мислење,децата кај баба на спиење,а вие еден убав романтичен викенд,надвор од градот.Ако имате услови,уплати во некое хотелче,пример во Берово,цел викенд во природа сами двајцата.Ќе те чини исто толку колку и да му купиш нешто поубаво за носење.Вака направи му нешто на што со задоволство ќе се сеќавате. ;)
   
 3. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.