babylove овошни кашички

Сакам да живеам во.....

Дискусија во 'Канта' започната од Cecyska, 9 август 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Cecyska

  Cecyska Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  178
  Допаѓања:
  60
  Пол:
  Женски
  Сакате ли, или веке планирате да се преселите, во друга држава? Jас искрено имам голема желба да живеам во Канада поточно Торонто. А вие??
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.286
  Допаѓања:
  50.012
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.