1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Сакам да заплачам кога сама јас

Дискусија во 'Канта' започната од Divergent!, 18 јануари 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Divergent!

  Divergent! Нов член

  Се зачлени на:
  18 јануари 2015
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Знам да глумам перфектно ама едиствено што ме кочи е тоа што неможам да заплачам кога сакам,ако можете да заплачете кога сакате споделете како итно е :(
   
 2. Daleron

  Daleron Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јули 2014
  Пораки:
  2.996
  Допаѓања:
  16.410
  Пол:
  Женски
  Ела да те мавнам по тоа тимбата да видиш како се плаче. Не знам само како можете да отварате вакви теми, ама толку ви е паметот.
  Совет, мавни си го малиот прст од ногата во кревет или стол и веднаш ќе заплачеш штом толку ти е итно.
   
  На angelche16, black's'thebest, Gordana10 и 5 други им се допаѓа ова.
 3. 702706

  702706 Активен член

  Се зачлени на:
  1 јануари 2015
  Пораки:
  126
  Допаѓања:
  359
  Пол:
  Женски
  Сети се дека си ја отворила темава и исплачи си го паметот.
   
  На Sunflowers, cresa-jagoda, Tumblr.123 и 2 други им се допаѓа ова.
 4. Cka

  Cka Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 септември 2010
  Пораки:
  9.945
  Допаѓања:
  119.603
  Сакам да заплачам кога сама јас - да ми се објасни насловов.
  Ако прашањето ти е за некаде за на аудиција, душо, за актер, помеѓу другото, треба да си и писмена, ќе те бутнат секако, значи не се труди да научиш да плачеш.
  Ако ти е за пред дечко или слично, и без да плачеш ке те откачи.
  Далеронке, еве ме, ме инспирираа :)
   
  На SwanMay, cresa-jagoda, Tumblr.123 и 2 други им се допаѓа ова.
 5. Daleron

  Daleron Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јули 2014
  Пораки:
  2.996
  Допаѓања:
  16.410
  Пол:
  Женски
  Хаххахаха знаев ама знаев дека ќе дојдеш.[​IMG]
   
  На Cka му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  4.683
  Допаѓања:
  46.984
  Значи пред се се мислам за неписмена што неможам да го разберам насловов.Добро е што има коментари пред мене па да сватам што треба да се пишува тука и што всушност се бара. Ех за тоа како да заплачеш лесно е......или лупи кромид или кубај коса или како што е кажано погоре мавни си го прстот аууу леле ке видиш како ке си плачеш . Поздрав и со лесно.
   
 7. tessie

  tessie Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 ноември 2010
  Пораки:
  5.629
  Допаѓања:
  21.958
  Пол:
  Женски
  Изгледа место „сакам“ по грешка пишала „сама“ во брзање.
  Барем така разбрав од првиот пост.
  Солзите не доаѓаат планирано... како што не доаѓаат ни чувствата.
   
 8. elisabeta

  elisabeta Популарен член

  Се зачлени на:
  25 мај 2012
  Пораки:
  1.888
  Допаѓања:
  7.537
  Се чека некоја грешка на форумов и оп одма критичарите тука се неписмена ваква таква застанете малце љуѓе сме грешки правиме,не може сите да бидеме толку безгрешни :^)
   
  На nikiiii, galapce, tessie и 1 друга личност им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.