1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Сакам да изнервирам некој

Дискусија во 'Канта' започната од anastasija19, 5 март 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. anastasija19

  anastasija19 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  245
  Допаѓања:
  51
  има една девојка што ужасно ме нервира и јас неа доста ја нервирам ама кажете некој нов трик да ја изнервирам :evil: :evil: :evil: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
   
 2. LaFille

  LaFille Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2009
  Пораки:
  1.358
  Допаѓања:
  57
  А која е целта за да ја изнервираш? И со што таа тебе те нервира?
   
 3. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  Си ги нервирам јас редовно луѓево... непланирано :lol:
   
 4. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.705
  Допаѓања:
  150.390
  Земи и го дечкото и кога ќе се степате раскажи ни тука,ок?! :roll:
   
 5. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
  Без нервози :D
   
 6. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.698
  Не е тоа целта. Правела лошо и има некој кој од горе гледа се,што и да ти направила ќе дојде време и ќе и се врати.
  Ако ја изнервираш и ти неа и она тебе ако те изнервира не правите ништо - никаква работа не сте завршиле.Разговарај со неа и објасни и убаво,на крајот на краиштата сепак не треба да бидеш приморена да се дружиш со некој во чиешто друштво не ти е пријатно.
   
 7. anastasija19

  anastasija19 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  245
  Допаѓања:
  51
  не е тоа финтата јас не се спуштам на тоа ниво да се расправам со неа заш со неа не нема теоретски шанси да правиш муабет,она нон стоп се лигави јас мразам лигавежи и затоа барам нов трик да ја нервирам јас доста и ја нервирам ама си ги потрошив триковите :D
   
 8. suGarBaby

  suGarBaby Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  178
  Допаѓања:
  111
  Хм.
  НЕ ми е јасно зашо воопшто си го трошиш времето за глупости!! :mrgreen: :roll:
  Абе не се замарај,очигледно ви е многу досадно и на 2те па немате шо да праите па сеа се умарате една со друга!!
  ГЛУПОСТИ :lol: :lol: :lol:
  Живеј си го животот убаво не се умарај со небитни работи ;)
   
 9. anastasija19

  anastasija19 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  245
  Допаѓања:
  51
  да ама веќе ми е преку глава да попуштам на сите ке дознае со кого си има работа
  јас можам да бидам многууууу гадна :lol: :lol: :lol: :lol: :evil: :evil: :twisted: :twisted: :twisted:
   
 10. A.srcuska

  A.srcuska Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 декември 2009
  Пораки:
  143
  Допаѓања:
  21
  Не се спуштај не нејзино ниво,не вреди...Баш игнорирањето според мене а најдобар ТРИК според мене 8)
   
 11. karina8

  karina8 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  4.099
  Допаѓања:
  5.544
  Токму така ... подобро да ја игнорираш, отколку да ја изнервираш :D
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.