Сакам да кажам [стара тема]

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Marley, 17 јануари 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.757
  уфффф...... ми се кара! :lol: :lol:
   
 2. babyketi

  babyketi Популарен член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  1.302
  Допаѓања:
  631
  Sakam da kazam deka sakam da ODAM DA RABOTAM VO STRANSTVO I odvaaaaaaaj cekam da me viknat na intervju!
   
 3. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.829
  Пол:
  Женски
  Само немој со нас колешкиве од форумов,што убаво си живееме :lol:

  А за Marley,сите болки поминуваат,ама увредата тешко се заборава,така да...нека те повреди ама нека не те увреди,мислам,ако ме разбираш!!!!
   
 4. Marley

  Marley Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  1.087
  Допаѓања:
  1.103
  Пол:
  Машки
  i mene... :lol: :lol: ...mi se kara... :idea:
   
 5. Marley

  Marley Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  1.087
  Допаѓања:
  1.103
  Пол:
  Машки
  kate21...ne sum uvreden...nego sum bil zabluden...
  kako i da e fino e da se spodeli...fala ti...
   
 6. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.757
  неееее никако. ние една куќа сме. овде никако карање :))
   
 7. LaFille

  LaFille Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2009
  Пораки:
  1.358
  Допаѓања:
  53
  И мене ми се кара...ама на српски :oops:
   
 8. kristin4e

  kristin4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2009
  Пораки:
  266
  Допаѓања:
  115
  Сакам да кажам дека темава е THE BEST EVER!
  Секој може да си каже...Да си лаже...
   
  На bubuu му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.757
  :lol: :lol: :lol:
   
 10. Marley

  Marley Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  1.087
  Допаѓања:
  1.103
  Пол:
  Машки
  ...ne nema lazenje...od koga pocnafme da se karame...
  ...samo se raspravame... :lol: :lol:
   
 11. Ariel

  Ariel Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  3.436
  Допаѓања:
  55.306
  Сакам да кажам дека виново што го пијам е блади гуд. Кога пијам вино, или каков и да е алкохол образите ми руменеат страшно. Сакам да кажам дека мразам што образите ме издаваат :D
   
  На Alishan30 и tanjusskat им се допаѓа ова.
 12. kristin4e

  kristin4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2009
  Пораки:
  266
  Допаѓања:
  115
  Немат лажење!Само мамење! :lol:
  Ама кој ве мами и пишува драми,погодете сами. :lol:
   
 13. tanja6

  tanja6 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1.570
  Допаѓања:
  549
  Пол:
  Женски
  mene ne mi se kara,ama sakam da natepam nekogo,da mi izleze lutinata,ama da ne go boli,zal mi e :D
   
  На tanjusskat му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Marley

  Marley Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  1.087
  Допаѓања:
  1.103
  Пол:
  Машки
  SDK...kristin4eto...prva kje ja gushnam deneska..!..zoshto..?
  ...zoshto e vekje star chlen vo grupa Marleyska.. :lol: :lol:
   
 15. kristin4e

  kristin4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2009
  Пораки:
  266
  Допаѓања:
  115
  ООО фала ти Марли."No woman no cry"!Ама јас ке се расплачам од олку емоции... :lol:
  Инаку СДК мене денеска ми се карат на блгарски. :lol:
  Какво искаш ти мори?
  Искаш момчето да ми стискаш?
  Ајде бегај! Не те хареса,мори!
  Кату баба рога си... :lol: :lol: :lol:
   
  На zhap4e му/ѝ се допаѓа ова.
 16. tanja6

  tanja6 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1.570
  Допаѓања:
  549
  Пол:
  Женски
  e da be vie ke se guskate a nie ke gledame :lol:
   
 17. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.757
  епа дај сите да се гушкаме. само тања6, аман немој мене да ме натепаш :lol: :lol: :lol:
   
 18. Marley

  Marley Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  1.087
  Допаѓања:
  1.103
  Пол:
  Машки
  ...ne tanja6...i tebe te gushkame ti ko baba roga ne si... :lol:
  ...i bugarski kje nauchime... sega ko brcoshi sme... :lol: :lol:
   
 19. tanja6

  tanja6 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1.570
  Допаѓања:
  549
  Пол:
  Женски
  kakva baba roga,ja so ubava sum si poubava od na slikava :lol: a hipica,ne,ne te tepam tebe,ja i ti zaedno ke tepame,side by side kao betmen i robin :D a so bugarskiot ke se razbereme nekako,ni idat jazici neli :) a za brucosi.site napred juris,da staneme najakademska nacija na planetava :D
   
 20. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.757
  тања, жими се кампањи треба да им спремаш за избори :lol: :lol: :lol: :lol:
   
  На MarchelineAmaru му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.