Сакам да кажам [стара тема]

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Marley, 17 јануари 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. tanja6

  tanja6 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1.570
  Допаѓања:
  549
  Пол:
  Женски
  abe sum razmisljala da vlezam u politika ama strav mi e,ke me staat ministerka nekade koj ke se zamara posle,vaka poubavo mi e :lol:
   
 2. Saraa

  Saraa Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2010
  Пораки:
  2.273
  Допаѓања:
  6.569
  Пол:
  Женски
  Sakam da kazam... deka ne mi e jasno kako mozese toa da mi go napravi poradi nego nezaminav nikade a toj na prvata prilika i si go spakova kuferot i taka ladno si zaminaaaaaaa e stvarno ne mi e jasno i da bide uste posmesno mi rce deka me sakal.....ma aj odi begaj kakvo sakanjeeeeeee?????
   
 3. Ariel

  Ariel Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  3.442
  Допаѓања:
  56.297
  Сакам да кажам дека ПАНДЕВ Е ЦАР!!!
   
 4. Pipito

  Pipito Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  192
  Допаѓања:
  54
  Сакам Да кажам дека денеска сум премногу креативна и ќе напишам еден текст..:)
   
 5. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.760
  Сакам да кажам дека се согласувам со Ариел.
  Исто сакам да кажам дека го палам-гасам кога сакам и дека уживам во тоа :lol: :lol:
   
 6. Ariel

  Ariel Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  3.442
  Допаѓања:
  56.297
  :lol: :lol: :lol:
   
 7. Annika

  Annika Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2010
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  54
  утре сум прва смена а јас уште дремам на компјутер...
  до 4 ќе си легнам, ама пак нема да заспијам
  а да одам право на школо?
  ;(
   
 8. Vega

  Vega Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јануари 2010
  Пораки:
  108
  Допаѓања:
  22
  а бе шо :P
  мрш на спиење таму! :lol:
   
 9. mjay-mjay

  mjay-mjay Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 декември 2009
  Пораки:
  45
  Допаѓања:
  13
  Sakam da kazam deka preku *** mi e (ama go nemam)aj neka zavrsi ovaa ispitna sesija i da polozam nejakm kvadrat, pa da dojde denot koga konecno ke mozam da gusnam nekogo :D
   
 10. Pipito

  Pipito Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  192
  Допаѓања:
  54
  Sakam da kazam.. Deka postoi samo edna osoba na svet.. Koja moze da me spushti na najnisko nivo.. Ama moze i da me vivne vo Oblaci... Taka da ponekogash me NERVIRAAA.. A ponekogash waaa so sweet..:)
   
 11. babyketi

  babyketi Популарен член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  1.302
  Допаѓања:
  632
  Sakam da kazam deka i denes ke si cekam....
  Najmnogu mrazam da cekam...
  Sakam samo da dejstvuvam...
  Ama ,za zal..sekogas rabotite ne zavisat samo od mene :(
   
 12. Lacrymosa

  Lacrymosa Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јануари 2010
  Пораки:
  119
  Допаѓања:
  83
  сакам да кажам дека редно време е да си легнам а ова филозофијава да ја баталам, исто така сакам да кажам дека ако не полудам месецов ќе се истрењирам за на век...
  лично сметам дека филозофите биле најголеми лузери во цел свет... мамини синчиња што наместо да фатат саглам работа тропале глупости кои јас сега морам да ги учам...
  пм кој к*р бара филозофија на правен, пм..
  а да исто така сакам да кажам СМРТ ЗА ФИЛОЗОФИЈАТА И ФИЛОЗОФИТЕ и да СМРТ ЗА КАМБОВСКИ и сите слични нему.. СМРТ за родна.. не не не.. тоа е премногу нежно.. СИЦИЛИЈАНСКА КРАВАТА ЗА РОДНА...
  сесијава ќе ме умре
   
  На bubuu му/ѝ се допаѓа ова.
 13. babyketi

  babyketi Популарен член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  1.302
  Допаѓања:
  632
  OOOO pa ti si na praven!Socusvo !
  Koleska ti dipl.pravnik :lol: :lol: :lol:
   
  На bubuu му/ѝ се допаѓа ова.
 14. LaFille

  LaFille Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2009
  Пораки:
  1.358
  Допаѓања:
  53
  Сакам да кажам дека преку глава ми е од настинки, и растечен нос, и ужасни главоболки и температури поради кои секоја можна коска во телото ме боли :evil:
   
 15. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.171
  Пол:
  Женски
  Sakam da kazam deka tapan mi e glavava,ladno mi e,sakam leto da dojde,po kratki da setam,i da otidam negde na nekoj pust ostrov!
   
 16. Marley

  Marley Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  1.087
  Допаѓања:
  1.103
  Пол:
  Машки
  SDK...samo kje slusham...na terapija sum...
  ...shto klasichna...shto za dusha...milina...
   
  На Gordana10 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. kristin4e

  kristin4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2009
  Пораки:
  266
  Допаѓања:
  115
  Чекај си ти...Кој чекал дочекал...Што е твое ќе си дојди... :lol:
  Туку дај стави една сликичка на профилов, дур чекаш, да не ти е досадно... :lol:
   
 18. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.918
  Допаѓања:
  47.585
  Пол:
  Женски
  ЕЕЕј стварно по триста и кусур мислења бејбикети нема сликичка ставено :) ајде бејбикети една сликичка барем :lol:
   
 19. babyketi

  babyketi Популарен член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  1.302
  Допаѓања:
  632
  Fala ti za podrskata KRISTIN4E!
  Ponekogas cekanjeto i situacijata ,vo koja se naodjam jas ne e bas tolku smesna i zabavna.
  Ona sto e moe sekako deka ke si dojde,a procesot ne e nitu smesen nitu zabaven,osobeno za onoj koj se naodja vo mojata koza.
  A za slikicka ...epa ne stavam!Ne sakam da vidite kolku sum ubava pa da me urocite :lol: :lol: :lol:
   
 20. Marley

  Marley Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  1.087
  Допаѓања:
  1.103
  Пол:
  Машки
  SDK...I kristin4e da staveshe slikichka druga...se e mesham so edna... :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.