Сакам да кажам [стара тема]

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Marley, 17 јануари 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Pipito

  Pipito Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  192
  Допаѓања:
  54
  Сакам да кажам дека ми е преку КУР Од прост народ.. Одиш на кафе поручуваш нешто за пиење а од страна некој нашол во кафиќ да се кара.. И тоа дури е со тебе во друштво.. Ругање и спуштање на ниско ниво до крај... И у КУРАЦ веќе од прост народ.. :oops: :evil:
   
 2. babyketi

  babyketi Популарен член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  1.302
  Допаѓања:
  631
  FALA KATE21 tebe i site sto mi davate podrska Gospod da vi podari sreca i blagodet,da se raduvate na ona sto najmnogu go posakuvate!
   
 3. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.829
  Пол:
  Женски
  е сега сакам да кажам дека реков и исполнив.Си ставив потпис :)
   
 4. mamicka

  mamicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2010
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  27
  SAKAM DA KAZAM DEKA SE CUVSTVUVAM NEKAKO BAKSUZNO PERIODOV :clap: I TAZNA SUM
  SAMO NE SE PLASETE NE E ZARAZNO
   
 5. nikoloska

  nikoloska Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 декември 2009
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Sakam da kazam deka go sakam ama ne znam kako da go napravam to ! I sakam da kazam deka maka mi e od razmisluvanja za se i seshto i polnenje na glavata so glupavi stvari ! :D :D :D :D :D :D :D
   
 6. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  7.580
  Допаѓања:
  100.014
  Царица сум значи!Будење во 7,дремење до 7 и пол,потоа инструментално музиче,мислите таму некаде,утринска светлина,придружено со зелен чај...се до сега...колку ми е само доброоо...си мирисам и цимет!Ха!
   
 7. Pla4ka

  Pla4ka Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 декември 2009
  Пораки:
  228
  Допаѓања:
  134
  Сакам да кажам ми се шета некаде ама не во Ск досадно е во недела се е пусто .Предлог :?:
   
 8. tanja6

  tanja6 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1.570
  Допаѓања:
  549
  Пол:
  Женски
  pla4ke i mene mi se seta,ajde vikaj da ideme :D
   
 9. enca.69

  enca.69 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  1.709
  Допаѓања:
  3.416
  Сакам да кажам дека се мрднувам 200%....ова не сум јас...не се препознавам....ако е период нека поминува побрзо....ама ако не е.....ако е трајна промена....незнам иц што ќе се прави...ко да не сум јас....немам контрола над самата себе.....па како тогаш со другите.......ауууууууууууууууфффффффффффффф :o
   
 10. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.488
  Оваа недела испадна да е многу досадна. Цел ден спијам. А на крајот од краиштата и само тоа сакам да го правам сега :mrgreen:
   
 11. magi85

  magi85 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  3
  sakam da kazam deka imam uzasen period i sakam da mi pomine sto pobrzooooooooo....se karame so doceko mi,a i dvajcata ne sme svesni zosto i kako da go nadmineme toa.....i sakam da kazam deka go sakam mnogu i puknavvvv
   
 12. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.758
  СДК дека ми треба промена, ми се сели од тука, ми се фаќа дечко, абе шо било, само да не е исто. Мразам едноличност!
   
 13. tanja6

  tanja6 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1.570
  Допаѓања:
  549
  Пол:
  Женски
  enca69 a da ne te faka tebe panika deka treba da se mazis pa zatoa vakvi promeni ti se desavaat? :roll: :)
   
 14. LaFille

  LaFille Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2009
  Пораки:
  1.358
  Допаѓања:
  53
  Е не ми се верува дека утре пак е понеделник. Аман веќе од кратки викенди...Сакам викенд што ќе трае барем 10 дена :lol:
   
 15. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.829
  Пол:
  Женски
  уффф.што убаво ми дојде снегот во Крушево,неговите премрзнати раце и ладниот ветер.Сега ми треба само топла када и кревет,а последно,неговиот глас пред спиење.
   
 16. Katja.efremova

  Katja.efremova Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  658
  Допаѓања:
  78
  Сакам да кажам дека ме фака страшна мрза за се :D
   
 17. Braveheart

  Braveheart Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  609
  Допаѓања:
  92
  Сакам да кажам дека без него ми е порелаксирано.Тешко се одлучив ама овака полесно се дише.Слободата е како воздух-не ја чувствуваме се додека не почне да ја снемува!
   
 18. Pla4ka

  Pla4ka Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 декември 2009
  Пораки:
  228
  Допаѓања:
  134
  Подршка од мене продолжи напред.
  СКД добро е да си женско покрај се.
   
 19. tanja6

  tanja6 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1.570
  Допаѓања:
  549
  Пол:
  Женски
  SDK me fatija na rabota kako zabusavam i me predupredija,za drug pat moram da pazam :D
   
 20. babyketi

  babyketi Популарен член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  1.302
  Допаѓања:
  631
  SDK deka mirisam deka srecata i resenieto na moite problemi e blisku i neizbezno,ama koe ke bide i kako k ese odviva ponatamu??????
  Uffff kolku sum nestrpliva da doznam....
  Ovaa nedela ke mi bide kako na "trnje".....
  Koga go kolnite nekoj,kolnite go...Da dade Gospod da si vo neizvesnost! :?
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.