Сакам да кажам...

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од k.i.m, 30 јануари 2014.

 1. lovestoneddd

  lovestoneddd Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2018
  Пораки:
  3.522
  Допаѓања:
  34.045
  Пол:
  Женски
  Среќна матура и многу успеси понатака. :f:
   
  На buba4e89, Alisa22 и Feminka22 им се допаѓа ова.
 2. Star_dust

  Star_dust Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2019
  Пораки:
  121
  Допаѓања:
  1.296
  Пол:
  Женски
  *psamo pozitiva
  Морав да те исправам пошо многу оригинално е hehehe :rofl:
   
  На Annahhh и Sejfullai им се допаѓа ова.
 3. Sejfullai

  Sejfullai Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2019
  Пораки:
  729
  Допаѓања:
  10.975
  Пол:
  Женски
  Јас уште толкувам, дали авторот сакаше да каже ,,пс само позитива” или измисли нов збор кој ќе треба да го додадеме во лексиконот на македонскиот јазик?
   
  На Annahhh, Angie1432 и Star_dust им се допаѓа ова.
 4. Tan4ence

  Tan4ence Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 октомври 2011
  Пораки:
  3.021
  Допаѓања:
  20.403
  Пол:
  Женски
  Башка на тастатура p е далеку од s, па да речеш згрешил случајно:?:
   
  На Sejfullai му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Star_dust

  Star_dust Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2019
  Пораки:
  121
  Допаѓања:
  1.296
  Пол:
  Женски
  Зарем мислиш дека тука на форумов го имаме новиот Блаже Конески?
   
  На Annahhh, *Amethyst*, Alisa22 и 3 други им се допаѓа ова.
 6. Sejfullai

  Sejfullai Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2019
  Пораки:
  729
  Допаѓања:
  10.975
  Пол:
  Женски
  Мислам дека да. Дај да ги контактираме од МАНУ, да видиме што може да направиме за зборов, да го збогатиме речникот. @Xxx007 ќе објасниш подробно?
   
  На Annahhh, *Amethyst* и Star_dust им се допаѓа ова.
 7. Biljarkata

  Biljarkata Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2019
  Пораки:
  1.327
  Допаѓања:
  27.649
  Па кога си згодна и неопходна:emo: (fingers)
   
  На gjoker4e, piksooki и Ava.84 им се допаѓа ова.
 8. Tan4ence

  Tan4ence Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 октомври 2011
  Пораки:
  3.021
  Допаѓања:
  20.403
  Пол:
  Женски
  upload_2020-5-20_20-25-29.png
  Дежура на чет да му пише некоја, чекај сега, не го викај.

  Ne bidete skrzavi be kuklinja ubavi
   
  На CameliaMiller, Nigredo Odor, ЕденЧлен и 4 други им се допаѓа ова.
 9. tijanana

  tijanana Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 март 2020
  Пораки:
  391
  Допаѓања:
  1.562
  Пол:
  Женски
  Надвор истура, јас уживам во звуците на виртуозот Влатко Стефановски на настап во живо, по повод отварање на новата книжарница на Literatura.mk Superstore во City Mall.
  Па честито нека им е и да продолжи нивната успешна приказна и понатаму:party:
   
  На dayla, *Amethyst* и Cherry blossom89 им се допаѓа ова.
 10. deskarada

  deskarada Популарен член

  Се зачлени на:
  3 декември 2011
  Пораки:
  689
  Допаѓања:
  7.623
  Зарем идат по форуми за женска да најдат :x
   
  На SummerGirl, CharmedGirl, *Amethyst* и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 11. vaterpro

  vaterpro Активен член

  Се зачлени на:
  8 декември 2018
  Пораки:
  65
  Допаѓања:
  41
  Пол:
  Машки
  маче да поминам да те земам, или да земам да те поминам. хехехе
   
  На ЕденЧлен му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Hellobeautiful

  Hellobeautiful Популарен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2012
  Пораки:
  1.287
  Допаѓања:
  9.120
  Пол:
  Женски
  Седи мирен.
   
  На ЕденЧлен и Tan4ence им се допаѓа ова.
 13. Gosh

  Gosh Мразачка на луѓе

  Се зачлени на:
  10 октомври 2015
  Пораки:
  1.812
  Допаѓања:
  25.569
  Ај шо америве открија топла вода со матен нес и ко дебили матат у вангла за руска едно кафе со ебена маталката, него дегени има и по балканов шо истото го праат.

  Природна селекција, бааче...
   
  Последна измена: 20 мај 2020
  На Avery, Anie93, CameliaMiller и 14 други им се допаѓа ова.
 14. Feminka22

  Feminka22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  5.129
  Допаѓања:
  17.374
  Пол:
  Женски
  Фала ти срцка :l: :hug:
   
 15. Принцезичка1

  Принцезичка1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 август 2016
  Пораки:
  339
  Допаѓања:
  1.321
  Пол:
  Женски
  Добиваш 2 убави пораки од личноста што ти значи, лицето ти се насмевнува, целата зрачиш и чуствуваш дека си посебна.:inlove::inlove:
  Ехх колку може да значат само две пораки...
   
  На minne992, hermosa, *Amethyst* и 3 други им се допаѓа ова.
 16. bicycle

  bicycle Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 ноември 2019
  Пораки:
  605
  Допаѓања:
  9.481
  Пол:
  Женски
  Таман ќе ја откријам положбата во кревет што ми одговара, ќе се наместам убаво, ќе ми текне дека го немам угасено светлото во wc.
  Fuck it.

  Добра ноќ.
   
  На Алисија, *Amethyst*, poenta и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 17. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  7.447
  Допаѓања:
  98.236
  Она кога слушаш како двајца просечни, па и згора лицемери си делат комплименти еден на друг.
  (facepalm)
   
  На CameliaMiller, poenta, Billy Idol и 3 други им се допаѓа ова.
 18. CharmedGirl

  CharmedGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2011
  Пораки:
  1.365
  Допаѓања:
  1.331
  Пол:
  Женски
  СДК среќна матура! Жал ми е што ви се прекина вака годината и не успеавте да прославите за раат, ама верувај за некоја година, ова нема да ти се чини толку страшно. И да ти каже еден студент нешто многу важно: на факс ќе се заебаваш многу повеќе отколку во средно :lol: good luck на уписите!

  СДК на сите што се прчат на инста периодов со ,,далгона,, кафе: дечки, ние смртниците неинфлуенсери го пиеме истово уште од 2013 година и се вика грчко фрапе!


  И сега уште едно последно СДК за денес, односно СДП: каде да се пронајде силата да не се падне психички баш сега, пред најважниот настан во мојот живот, а кога карантиниве не дотепаа скроз...
   
  На *Amethyst*, christinnn, Feminka22 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 19. GirlRose

  GirlRose Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2014
  Пораки:
  1.841
  Допаѓања:
  8.290
  Пол:
  Женски
  Positive vibes и оптимистички мисли за во иднината. Идат подобрите денови. Направи си омилен десерт, ручек и уживај во свое друштво.
  Кај и да е ќе заврши се ова и сите колективно да здивнеме.
  Сите не чекаат подобри денови.
  Како беше она, трпение спасение or something :D
   
  На Anie93, christinnn, Rubiii и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 20. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  15.588
  Допаѓања:
  95.081
  Пол:
  Женски
  “Wooww you have big ass, i want to bang you”
  “Hehehecne bang you”

  Мојата реакција |( not today,no again,block.

  Господе Боже ко да не видел гз :puke:
   
  На *Amethyst* и GirlLove им се допаѓа ова.