Сакам да кажам...

Дискусија во 'Канта' започната од Ma4encee, 25 ноември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Ma4encee

  Ma4encee Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2010
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Ако имате нешто што ве мачи и немате на кого да се доверите, еве тука ке разговараме на секакви теми...
   
 2. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.548
  Допаѓања:
  19.962
 3. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.096
  Допаѓања:
  4.393
  Пол:
  Женски
  А овде може да провериш дали веќе постои темата што сакаш да ја отвориш
  search.php
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.