1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Сакам да останам трудна...

Дискусија во 'Канта' започната од kuklickaaaaaaa, 5 јули 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. kuklickaaaaaaa

  kuklickaaaaaaa Активен член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2013
  Пораки:
  51
  Допаѓања:
  7
  Сакам да ми ги кажете сите детали во врска околу бременоста.....
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.886
  Допаѓања:
  65.900
  Пол:
  Женски
  За таа намена имаш цел подфорум bremenost/
  Слободно разгледај таму. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.