1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Сакам да прашам (2дел) ..?

Дискусија во 'Канта' започната од Sm.real, 16 октомври 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Sm.real

  Sm.real Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2011
  Пораки:
  161
  Допаѓања:
  64
  Да ја продолжиме темата „Сакам да прашам“ зошто секогаш имаме нешто да прашаме.. :)
  Еве јас ќе почнам,ќе има нешто на плоштад нели дека на оваа дата 16 Октомври умре Тоше па ред е нешто да се организира во негова чест..?
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.