1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Сакам да прашам...?

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Hipica, 16 март 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.815
  Како што и кажав во темата САКАМ ДА КАЖАМ... Не секогаш знаеме што да кажеме...
   
  На angelche16, miroska, T-At и 8 други им се допаѓа ова.
 2. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.985
  :clap: :clap: :clap: за темата :up:
  сакам да прашам ЗОШТО НЕМААТ ХРАБРОСТ МАШКИВЕ ДА ПОКАНАТ ДЕВОЈКА НА КАФЕ-МУАБЕТ???

  ако уште малце почека јас ќе го поканам и ќе го частам кафе...само нека почне реални, а не само виртуелни муабети :lol: :lol: :lol: ми се смачи од нет-комуникација :mrgreen: :roll:
   
  На angelche16, Serifa, cherry-on-top и 37 други им се допаѓа ова.
 3. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.815
  Уффф... леле ме погаѓаш :lol:
  И да не бидам оф-топик, туку и јас да си прашам:
  Зар мора слепо да се почитува законов? :lol: :lol: :P
   
  На maartinaaaa и Boka.A им се допаѓа ова.
 4. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.985
  Хипи во секој ЗАКОН има ДУПКИ ;)

  само 1 се мора....друго ништо :)
   
  На Boka.A, MarchelineAmaru, kolovoz и 2 други им се допаѓа ова.
 5. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.815
  Еве црвена да ти одговорам: кога веќе бараш демократија, зошто ти не го поканиш на кафе и на два-три саати муабет? :lol:
   
  На Boka.A, Feminizam, Vikky.baby и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 6. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.985
  епа нема друго чаре....да поминат полагањата...да не ми се вади на тој изговор и јас праќам покана по брза пошта...па нека биде што биде :lol: :lol: :lol:

  EOOO I'm tired of using tehnology....I need you right in front of me!!! :oops:
   
  На Boka.A му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
  А каков закон??? Иначе машкиве се срамежливи,ама штознам може и до таму стасала работава да се наоѓаме и машки и женски преку интернет,може на некој му е срам у живо да и преијде на некој девојка па преку интернет :D
   
  На MarchelineAmaru, Miracle16, figgiMK и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 8. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.815
  :lol: :lol: :lol: :lol: Законот што му забранува на полнолетниот да има односи со малолетници :lol: :lol: :lol: :lol:
  Односи, да се разбереме, е широк поим :lol: :lol:
   
  На Boka.A, MarchelineAmaru и 09101986 им се допаѓа ова.
 9. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.852
  Пол:
  Женски
  Сакам да прашам кога овој глупав круг на луѓе што ги сретнав денес ќе почне да се описменува?КОГА? :x
  ...Изгледа никогаш...
   
  На MarchelineAmaru и placeboloves им се допаѓа ова.
 10. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.985
  кога се работи за овој закон да се надополнам....почекај некоја недела...ете ти решение и одговор :lol: :lol: :lol:
   
 11. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
  Па незнаев,нешто не сум во тек со случувањава,а посебно за закони,слушам нешто музика деновиве и затоа несум во тек,па си прашав.
   
 12. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.381
  Допаѓања:
  1.113
  Пол:
  Женски
  Сакам да прашам , ако може некој да ми ја пообјасни оваа фраза : „Веројатноста лебот да падне од страната намачкана со путер е правопропорционална со цената на килимот“ на една наша форумџика и стои како потпис, и кога и да сретнам нејзин пост ми влегува во очи, а поентата или преносно значење никако не можам да сватам :( И пишав лична порака ама не ми одговори, а забележав дека одамна ја нема на форумот, па ај да си прашам :)
   
 13. enca.69

  enca.69 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  1.709
  Допаѓања:
  3.448
  што кога некој ќе ти ја изигра довербата...што тоа копиле заслужува да му направиш????? :?: :?: ............ќе летаат глави жими се.................
   
 14. seksi

  seksi Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 декември 2009
  Пораки:
  377
  Допаѓања:
  113
  Абре каде е љубовниот калкулатор :D
   
  На maricence му/ѝ се допаѓа ова.
 15. girl23

  girl23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2010
  Пораки:
  320
  Допаѓања:
  31
  Сакам да прашам зашто enca е толку разочарана, :roll: :roll: :roll: па по постовите цитам..глеам дека си онака баш релакс девојка....хммм..ајде без нервози што и да е ке помине ;)
   
 16. Melanie

  Melanie Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2010
  Пораки:
  556
  Допаѓања:
  87
  Enca sto ti e? od kade tolku negativna energija koj te iznerviral tolku :?:
   
 17. Lady-Sweet

  Lady-Sweet Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 февруари 2010
  Пораки:
  206
  Допаѓања:
  90
  ..Јас си имам едно проблемче со едно момче :D
  знам дека ме шмека,ама се џекува типот бе женски-а зошто?!!!!?
  не е од некое друштво,сосема обичен идиот е...пуши цигари,пие како сунгер и знам дека има другари кретени... :D :roll:
  Јас самата му дадов до знаење дека го шмекам,ама се губиии...
  Го забележувам дека ме гледа *под* око,ама нема ефект од негова страна... :| :? Хелп!!!!
  Сакам да прашам: кој му е проблемот,што се губи тооолкууу???
  п.с. пред да знае дека го шмекам,самиот ми се потпулуваше така подолгооо...фиуууу :roll:
   
 18. seksi

  seksi Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 декември 2009
  Пораки:
  377
  Допаѓања:
  113
  hehehe, cuden narod.... i jas mnogu se nerviram od luge, ne se nerviraj stvarno, ti teraj napred samo! :)
   
 19. enca.69

  enca.69 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  1.709
  Допаѓања:
  3.448
  дечко ми.............тој што требаше од утре свршеник да ми биде....ама немаааааааа....ја изигра преголемата доверба што ја имав во него.....толку голема што во еден муабет и му кажав како сум тука, под кое име ...и влегол да чита.......со изговор, дека барал одговор на моето однесување, прилично променето во последниот период......крајно крајно разочарана сум...и неможам да простам........неможам, неможам....никогаш не направил ваков потег.....се знаел буквално....секогаш му кажував скоро се....вака да ме изигра....неможам да простам...се ќе растурам и веридби и свадби......по цена и на животи.што сака нека биде....
   
 20. Melanie

  Melanie Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2010
  Пораки:
  556
  Допаѓања:
  87
  :( Zal mi e sto vaka ti ispadnalo i sto sea vaka loso i predadeno se cuvstvuvas......a bas si mi ok i srcka iako ne te znam licno .......i sto konkretno se slucilo ti mu se lutis sto cital tuka celo vreme a ne ti kazal ili on nesto se luti sto imase pisuvano ti za toj...znaes koj
   
  На barbequmaci345 му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.