1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Сакам да прашам...?

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Hipica, 16 март 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. wolf4e

    wolf4e Популарен член

    Се зачлени на:
    16 јануари 2010
    Пораки:
    2.285
    Допаѓања:
    1.894
    Mлеката од бекутан треба да се до 100денари,а бибер е 16 детенце што пее и лудува цела младина од 10-15 години :D
     
  2. Sweety-Tweety

    Sweety-Tweety Популарен член

    Се зачлени на:
    17 декември 2009
    Пораки:
    994
    Допаѓања:
    501
    Offspring еве кој е Џастин Бибер. И јас прееска прочитав и се почудив, па си побарав и го најдов :D
    http://en.wikipedia.org/wiki/Justin_Bieber
     
  3. Offspring

    Offspring Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    7.166
    Допаѓања:
    27.003
    Сега ми стана јасно... |( |( |( После зошто децата се пропедерчуваат. Покрај вакви идоли... |( |( |(
     
    На annii му/ѝ се допаѓа ова.
  4. julie77

    julie77 Форумски идол

    Се зачлени на:
    2 февруари 2010
    Пораки:
    5.566
    Допаѓања:
    20.053
    СД ја П Хипи како и е во Скопје?Како се снаоѓа и како е задоволна со почетокот на академската година? :) :*
     
  5. mims-89

    mims-89 Форумски идол

    Се зачлени на:
    7 мај 2010
    Пораки:
    6.488
    Допаѓања:
    24.073
    Џастин сеа е ѕвезда, пун е со кеш има се што ќе посака, а на 20 ќе биде наркоман ќе умре од предозираност! :@
     
  6. Trendafilka

    Trendafilka Форумски идол

    Се зачлени на:
    28 декември 2009
    Пораки:
    5.941
    Допаѓања:
    27.600
    Инаку, во врска со Биберот, не знам колку сте приметиле, ама јас си читкам коментарчиња долу на ју тјуб, и на секоја можна рок група, Pink Floyd, Radiohead, Foo Fighters, обавезно долу се спомнува Биберче!
    :^)
    Во секоја манџа се мешка тоа детиште...
    http://www.youtube.com/watch?v=mJPD5GxIuxg

    еве типичен пример, видете го првиот коментар! Што мајка бара Бибер во коментари за Foo Fighters? :^)
     
  7. Nina24

    Nina24 Популарен член

    Се зачлени на:
    25 декември 2009
    Пораки:
    667
    Допаѓања:
    339
    Девојки, сакам да ве прашам која е таа крема за лице Лала што ја сретнав неколку пати на форумов и ја препорачувате? Каде се наоѓа, колку пари е и за каков тип на кожа е?
    Фалаа :)
     
  8. Hipica

    Hipica Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 декември 2009
    Пораки:
    14.369
    Допаѓања:
    14.820
    Како ми е? Па добро, се снаоѓам, тоа и се очекуваше од мене, снаодлива сум. Академскава година ај да речам дека ми почна денеска официјално (првите вежби од драма), ама се‘ уште не е катедрата средена како што треба што ми е стварно глупаво (средното ми беше далеку поорганизирано). Али тоа е. Почнав и книги да си читам, многу и изнакупив за почеток, ама тоа е.
    Иначе Скопје како град искрено многу многу не ми се допаѓа (да не ми се налутат Скопјанки). На страна тоа дека има стварно многу места да се прошеташ, има многу убаво уредени паркови, супер е во тој контекст. Но некако многу брзо се живее, цело време на штрек, а и плус ми е страв доцна навечер сама да излезам, што не беше случај во Охрид. Но голем град е, па тоа ваљда е нормално. Сметам дека се‘ е навика, па и јас ќе се навикнам. Ете сега за викендот сите мои сограѓани си отидоа во Охрид, но јас одлучив да останам и да си одам после две недели. Не ми дошло до таму :)
    Ќе му помине тоа славата за една година. Не е ни прв ни последен.
     
  9. mims-89

    mims-89 Форумски идол

    Се зачлени на:
    7 мај 2010
    Пораки:
    6.488
    Допаѓања:
    24.073
    Хипи каде си сместена? Онака за да ти го разбијам стравот од излегување сама навечер ;) :P
     
  10. Iriss

    Iriss Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 јули 2010
    Пораки:
    47
    Допаѓања:
    6
    Пол:
    Женски
    Дали можам на Skype да употребувам и други emotions освен стандардните и тие што се скриени...
     
  11. Tenkai

    Tenkai Популарен член

    Се зачлени на:
    9 јули 2010
    Пораки:
    2.316
    Допаѓања:
    1.905
    Јас колку што знам не може, само тие можат да се употребуваат. За жал. :(
     
  12. Hipica

    Hipica Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 декември 2009
    Пораки:
    14.369
    Допаѓања:
    14.820
    Сместена сум на Железничка, кај Урбан или уште познат како Геј Парк :D
    А тоа за стравот, едни тројца одеа по мене една вечер, а јас носев кратка сукњичка, па ми спрпа :D :D Додуша тие и можда не ме следеа, можда само натаму ги водеше патот пошто одев по главна улица, ама не зборуваа на македонски па од кај да ги знам што коментирале.
    Ај те молам престраши ме :)
     
  13. ma4o4female

    ma4o4female Популарен член

    Се зачлени на:
    1 декември 2009
    Пораки:
    482
    Допаѓања:
    352
    Сакам да прашам каков подарок да му дадам на другар кој заминува за Германија?? Имате ли некоја идеја???Пишете побргу бидејќи отиде човекот на пат :D
     
  14. mims-89

    mims-89 Форумски идол

    Се зачлени на:
    7 мај 2010
    Пораки:
    6.488
    Допаѓања:
    24.073
    Епа Хипи, здраво комшике! :) Паркот е супер, често ги поминувам вечерите таму, на грицкање, седенки, јадење... :) таму нема од што да се плашиш, е сеа после јужен булевар буквално кај железничка и мене ми е језиво коа поминувам покрај урнатините, а таму има и некои барови или кабариња што ги знам што не се баш, и се повозрасни мажи глеам се собираат па избегавам да поминувам од таму, инаку ништо друго не би требало да те плаши :P , а такви мањаци што подвикнуваат сегде ги има, неваспитани :@ :)
     
    На Hipica му/ѝ се допаѓа ова.
  15. Bluebell

    Bluebell Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 септември 2010
    Пораки:
    36
    Допаѓања:
    11
    слика во рамка од вас, со посвета секако.
    или cd од вашите заеднички омилени песни за да се сеќава на нив иако е далеку од тебе
    или смисли си нешто интересно и нешто што ќе го подсетува на времето поминато со тебе.
     
  16. LoVeR

    LoVeR Популарен член

    Се зачлени на:
    22 јули 2010
    Пораки:
    886
    Допаѓања:
    1.046
    Mozes da mu kupis od onie celicni lancina i belegzii sto se so ne pocrnuvaat mislam deka maskite niv gi obozavaat ili nekoj poskap parfem na primer pako raban e nezaboraven pozzzzzzzz....
     
  17. velesanka

    velesanka Популарен член

    Се зачлени на:
    26 ноември 2009
    Пораки:
    2.590
    Допаѓања:
    2.455
    СДП која е таа Стефанија/стефани или нз како се вика точно шо сите на факултет зборуваат за неа? демек мисс на Македонија била.. а не била убава.. ај ако има некој нека постира некоја слика да ја видам :)
     
  18. karina8

    karina8 Популарен член

    Се зачлени на:
    26 февруари 2010
    Пораки:
    4.099
    Допаѓања:
    5.545
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  19. veri

    veri Популарен член

    Се зачлени на:
    14 јануари 2010
    Пораки:
    3.061
    Допаѓања:
    1.477
    Како бе не го знаете Џастин Бибер? :) Мене ми е многу слатко детето :)
     
  20. Rozich

    Rozich Популарен член

    Се зачлени на:
    16 јуни 2010
    Пораки:
    1.194
    Допаѓања:
    1.092
    Денов можеше поглуп да биде ? :@ :( |(
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.