Сакам да прашам...?

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Hipica, 16 март 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.146
  ^Мене така ми има напишано кога сам ќе ме одјави компјутерот од фемина (и тоа ми се има случено)
   
 2. Odiseja

  Odiseja Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2010
  Пораки:
  57
  Допаѓања:
  32
  http://www.astroscopia.com/index.php?view=9&lang=3

  јас од овде имам, али мн е кратко и општо :?:
   
 3. nice.girl9090

  nice.girl9090 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јуни 2010
  Пораки:
  348
  Допаѓања:
  69
  СДП кога имало вчера земјотрес и каде :D
   
 4. mims-89

  mims-89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 мај 2010
  Пораки:
  6.488
  Допаѓања:
  24.039
 5. sonuvacka

  sonuvacka Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2010
  Пораки:
  130
  Допаѓања:
  32
  SDP dali znaete kako mozam da iscistam fleka na farmerki od sekundarno lepilo, sega veke kako plasticna tocka e napraveno ? :wasntme:
  [mod-kirilica:118j6t6q][/mod-kirilica:118j6t6q]
   
 6. Nina24

  Nina24 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  667
  Допаѓања:
  337
  http://www.0800-horoscope.com/birthchart.php

  http://alabe.com/freechart/

  http://astro.cafeastrology.com/cgi-bin/astro/natal

  http://www.chaosastrology.net/freeastrologyreports.cfm


  Овде нешто, ама овие онлајн бесплатни карти не се онакви како што би требало да бидат кога ќе ти ја изработи астролог. Во секој случај, добри се за забава. :)
   
 7. karina8

  karina8 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  4.099
  Допаѓања:
  5.542
  Сдп каде во Ск може да се најде перики :?:
   
 8. XstrongerX

  XstrongerX Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  1.714
  Допаѓања:
  5.066
  Пол:
  Женски
  А во Битола , освен во продавницата на Широк Сокак ??...а и таму ете колку чинат , секој ден поминувам од таму не сум се сетила да прашам ..?! :?:
   
 9. Blanca

  Blanca Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  725
  Допаѓања:
  499

  Во еуроазија имаше перики :*
   
  На karina8 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. karina8

  karina8 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  4.099
  Допаѓања:
  5.542
  Ме прашуваше личност која од здравствени причини може да има проблеми со опаѓањето на косата :( Па затоа ме интересира каде во Ск може да се најде перики :?:
   
 11. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.828
  Пол:
  Женски
  сд ја п багето кога ќе ги истолкува соништата ???? :wasntme: се закоравија :lol:
   
 12. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.912
  Колку е карта за Цвија ? :wasntme:
   
 13. Miss-Independent

  Miss-Independent Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2010
  Пораки:
  2.292
  Допаѓања:
  5.646
  Мила па зар треба карта за нас? :^) Нас Цвија дирекно со него на подиум не зима :D :D
   
 14. strangewoman

  strangewoman Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  698
  Допаѓања:
  252
  СДП дали некој од ПП ќе оди на панаѓурот Кавадарци следниот викенд ? :^)
   
 15. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.912
  Знам знам , него другарка сака да оди а таа не е вип како нас , за обичните , колку пари е ? :D
   
 16. Miss-Independent

  Miss-Independent Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2010
  Пораки:
  2.292
  Допаѓања:
  5.646
  Хаха :D неверувам од 200 да е повише ама незнам точно 8)
   
 17. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.912
  Е па нека си купат обичните :lol: :lol:
  Сакам лп од тебе зошо раскина со дечкото :) Фала однапред :$ :*
   
 18. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  2.883
  Допаѓања:
  3.920
  Пол:
  Женски
  Решено блоЈче :*
   
 19. Waka-waka

  Waka-waka Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2010
  Пораки:
  2.255
  Допаѓања:
  8.637
  Срцки, знае ли некоја колку е број од т-мобиле ?
   
 20. bona

  bona Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  1.592
  Допаѓања:
  273
  700 ден, со 600 ден кредит :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.