1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Сакам да прашам ..

Дискусија во 'Канта' започната од emi20001000, 27 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. emi20001000

  emi20001000 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јули 2011
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  1
  Сакам да прашам што е финтата што сите босат нешто во боите цРВЕНА пЛАВА И Бела
   
 2. emi20001000

  emi20001000 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јули 2011
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  1
   
 3. starbucks

  starbucks Популарен член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  3.064
  Допаѓања:
  6.663
  Ај отвори уште една тема,па тогаш ќе дознаеш што е работата.
   
  На MacaLove му/ѝ се допаѓа ова.
 4. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  11.211
  Допаѓања:
  56.921
  Ги каснала оса, затоа.
  [​IMG]
  и многу им се јаде спанаќ
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.