1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Сакам да пробам...

Дискусија во 'Секс' започната од traveler, 8 октомври 2015.

 1. traveler

  traveler Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 мај 2015
  Пораки:
  73
  Допаѓања:
  91
  Тема за сите ваши желби и споделување на искуства од луѓе што веќе имаат пробано.
   
  На najnajsexy56 и the drummer им се допаѓа ова.
 2. huntelaar

  huntelaar Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2013
  Пораки:
  45
  Допаѓања:
  50
  Сакам да пробам со непозната девојка.
   
  На Inaa Ina, Sanisanisani, Leona40 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 3. citiesinflames

  citiesinflames Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2012
  Пораки:
  272
  Допаѓања:
  391
  Пол:
  Женски
  Сакам да пробам.....со повозрасен човек(сеааа не 5-10год постар) 8) јбг :D
   
  На Milanrob, Strapon, dragoneelz и 10 други им се допаѓа ова.
 4. diskreten32

  diskreten32 Популарен член

  Се зачлени на:
  15 август 2013
  Пораки:
  508
  Допаѓања:
  3.034
  Пол:
  Машки
  со две девојки или со непозната девојка брз секс
   
  На Beautiful Dreams и alfa83 им се допаѓа ова.
 5. sladok-bitola

  sladok-bitola Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 март 2013
  Пораки:
  303
  Допаѓања:
  46
  so albanka ili turchinka bi sakal da probam diskretno :)
   
 6. SWagger274

  SWagger274 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јули 2015
  Пораки:
  233
  Допаѓања:
  508
  Пол:
  Женски
  Со дечко ми и само со дечко ми :)
   
  На EraBon, Mia.MGK и LiderKa им се допаѓа ова.
 7. machence27

  machence27 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2013
  Пораки:
  35
  Допаѓања:
  106
  Пол:
  Женски
  Сакам да пробам секс на 0 степени качена на автомобил!!! Или ќе се топлиме или ќе смрзнеме нема трето!
   
  На Lucky71, dak friz, saren_petel и 18 други им се допаѓа ова.
 8. BoyL

  BoyL Популарен член

  Се зачлени на:
  1 март 2015
  Пораки:
  1.340
  Допаѓања:
  7.275
  Пол:
  Машки
  сум пробал..ама ќе се правам ко да не сум..и би сакал повторно..секс со повозрасна жена..секс со непозната девојка..
   
  На EraBon, Oleeenka, Sesil и 2 други им се допаѓа ова.
 9. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  5.399
  Допаѓања:
  5.848
  би пробала фистинг..може и со девојка..а може и со непознат дечко искусен,се разбира :P
   
  На G&E, Mik87, Lucky71 и 19 други им се допаѓа ова.
 10. Petar80

  Petar80 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.579
  Допаѓања:
  45.077
  Пол:
  Машки
  Се би пробал повторно иако сум пробал:D
   
  На alfa83, biGirl и elimkd им се допаѓа ова.
 11. sladok-bitola

  sladok-bitola Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 март 2013
  Пораки:
  303
  Допаѓања:
  46
  фистинг ?? (facepalm) toa e ?
   
 12. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  5.399
  Допаѓања:
  5.848
  не мора цела рака,дланка не се грижи хахахахха
   
  На Milanrob, Згодно Момче и traveler им се допаѓа ова.
 13. sladok-bitola

  sladok-bitola Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 март 2013
  Пораки:
  303
  Допаѓања:
  46
  ok :)
   
  На candy.cane му/ѝ се допаѓа ова.
 14. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.582
  Пол:
  Женски
  Си пробал и фистинг??Аууу..како издржа човече..бре бре..цела шака да ти пикнат во нален отвор..ти или се шалиш или си бил ЈАКООООООООО перверзен(facepalm)
   
  На Lolo5, КикиМаус, Згодно Момче и 10 други им се допаѓа ова.
 15. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.511
  Допаѓања:
  10.357
  Пол:
  Машки
  Со некоја 35+ :D ^_^
   
  На Suhan, alfa83, Згодно Момче и 2 други им се допаѓа ова.
 16. Petar80

  Petar80 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.579
  Допаѓања:
  45.077
  Пол:
  Машки
  Бабе бре не сум јас од толку модерните Македонски страмежливо и во границите, фистинг мистинг не разбирам јас тоа тројки и такоџе само во кошарка кога играм.
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.582
  Пол:
  Женски
  Уфффф..добро е..ми олесни..а си помислив дека и ти си се забегал..:)
  А за мене да си кажам, несакам ништо ново да пробувам, сакам само репризи да правам на добро завршената работа:rofl:
   
  На Lolo5 и Petar80 им се допаѓа ова.
 18. Petar80

  Petar80 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.579
  Допаѓања:
  45.077
  Пол:
  Машки
  Ама со нов глумец нели во репризите хахаха . Инаку исто сваќање имаме
   
  На Lolo5, BoyL и baba Rada им се допаѓа ова.
 19. traveler

  traveler Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 мај 2015
  Пораки:
  73
  Допаѓања:
  91
  Toa sto ti ne sakas da probas nesto novo, ne mora da gi vregas deka se zabegani site sto komentiraat na ovie postovi...
   
 20. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.582
  Пол:
  Женски
  :x