Сакам да пробам...

Дискусија во 'Секс' започната од traveler, 8 октомври 2015.

 1. J.F.Ryan

  J.F.Ryan Активен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2018
  Пораки:
  76
  Допаѓања:
  96
  Пол:
  Машки
  Паблик секс, не на плоштад пред 1000 луѓе, али негде на отворено :)
   
  На Spiceyourlife, Feminka22, candy.cane и 5 други им се допаѓа ова.
 2. Dentina

  Dentina Популарен член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2011
  Пораки:
  1.365
  Допаѓања:
  15.499
  Тоа што сакам- пробувам..
   
  На Фem.ima, LoneWolfGuy, doubleg и 3 други им се допаѓа ова.
 3. Nigredo Odor

  Nigredo Odor Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2016
  Пораки:
  2.987
  Допаѓања:
  16.721
  Зошто не?
  Приреди шоу за рајата. Направи event и покани не. Тоа би бил еден прекрасен спектакл, наспроти целава политичка агонија.
   
  На Feminka22, candy.cane, blackpanter и 7 други им се допаѓа ова.
 4. J.F.Ryan

  J.F.Ryan Активен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2018
  Пораки:
  76
  Допаѓања:
  96
  Пол:
  Машки
  Да бе па да се обрукам пред сите...не иде.
   
  На candy.cane му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Nigredo Odor

  Nigredo Odor Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2016
  Пораки:
  2.987
  Допаѓања:
  16.721
  Зошто, толку лош ебач си?
   
  На Girly90, ane.bella и DAngel им се допаѓа ова.
 6. J.F.Ryan

  J.F.Ryan Активен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2018
  Пораки:
  76
  Допаѓања:
  96
  Пол:
  Машки
  Абе ладно е надвор не си играјте море луге хееееј!
   
 7. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  15.622
  Допаѓања:
  133.034
  Пол:
  Женски
  Same here ]:)
   
  На Spiceyourlife, Dentina и WildMk им се допаѓа ова.
 8. Frederik

  Frederik Нов член

  Се зачлени на:
  20 септември 2018
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  12
  Пол:
  Машки
  Со две женски, во светла соба со ѕидови од огледала.
   
  На Dreamgirl90 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Ciel

  Ciel Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јануари 2019
  Пораки:
  362
  Допаѓања:
  1.915
  Пол:
  Женски
  Секс со 2-ца мажи. :shake:
   
  На Spiceyourlife, Enzosk, Desi1991k и 7 други им се допаѓа ова.
 10. Принцезичка1

  Принцезичка1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 август 2016
  Пораки:
  482
  Допаѓања:
  2.073
  Пол:
  Женски
  Глумење силување или јас него или он мене:rofl:
  Се зезам секако он мене,заврзани очи и раце и дивата забава може да почне:x
  А дечкото некој спортист или полицаец:lol:филмм
   
  На Spiceyourlife, Bratot, Фem.ima и 15 други им се допаѓа ова.
 11. Nevergiveup1

  Nevergiveup1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2014
  Пораки:
  182
  Допаѓања:
  306
  Пол:
  Машки
  сакам да пробам со азијка животна желба ми е :D , или сo некоја постара од мене накај 35-40 :D
   
  На didisi му/ѝ се допаѓа ова.
 12. David.wp17

  David.wp17 Активен член

  Се зачлени на:
  22 август 2017
  Пораки:
  64
  Допаѓања:
  50
  Пол:
  Машки
  Ne deka ne sum imal vekje iskustva. Ali podolg period cekam nekoja od 35-40. Preku glava mi e od vrsnicki. Sakam ili pomladi ili postari od mene.
   
  На Spiceyourlife и didisi им се допаѓа ова.
 13. MkdBoy

  MkdBoy Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 ноември 2012
  Пораки:
  179
  Допаѓања:
  348
  Пол:
  Машки
  Аман бе, многу mifl-ици гледаш изглеа па од тука желбата а?!
   
  На Mr. Right, Dreamgirl90 и David.wp17 им се допаѓа ова.
 14. David.wp17

  David.wp17 Активен член

  Се зачлени на:
  22 август 2017
  Пораки:
  64
  Допаѓања:
  50
  Пол:
  Машки
  Ne e do toa samo. Koga ke sporedam sekogas e podobro so iskusna I malku postara. Pa znaat so sakaat gi pominale site raboti. I poseksi se nekako postari a ubavi drzeci auhhh
   
  На Spiceyourlife му/ѝ се допаѓа ова.
 15. GirlLove

  GirlLove Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2010
  Пораки:
  2.914
  Допаѓања:
  9.292
  Пол:
  Женски
  Hate fuck.
   
  На me again му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Boneff

  Boneff Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2018
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  71
  Пол:
  Машки
  Div seks na plaza so plavusa off :inlove::inlove::inlove:
   
  На Dreamgirl90 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. LiliBoz

  LiliBoz Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  8.531
  Допаѓања:
  140.956
  Пол:
  Женски
  На тие год што ти ги кажуваш има и невини така да..
   
  На David.wp17 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. lovestoneddd

  lovestoneddd Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2018
  Пораки:
  3.718
  Допаѓања:
  35.648
  Пол:
  Женски
  Tи престручен за твои години, а девојчињата не знаеле што сакале.
  Не, него ти не знаеш да прочиташ, не знаеш како да ја задоволиш па испаѓа дека она не знае што е како е, за да го прекриеш сопствениот неуспех во сексуалниот чин.
   
  На Dreamgirl90 му/ѝ се допаѓа ова.
 19. David.wp17

  David.wp17 Активен член

  Се зачлени на:
  22 август 2017
  Пораки:
  64
  Допаѓања:
  50
  Пол:
  Машки
  I toa so vikas hah. Ama I tie znaat so propustile pa zatoa seksot so niv moze da bide predobar.

  Kako zboris bi rekol covek mnogu dobro me poznavas. Mozda mozam mozda ne mozam da zadovolam. Ama ne sakam da prikrivam nisto tuka. Samo kazav so sakam, a na vas pomladite ako vi smetka toa e drugo. I da, dobro kaza ne znam da procenam. Iskren da bidam kolku I da zasluzuvaat jas ne sakam namerno ni nenamerno da povredam ni edno devojce. Zatoa sekogas podbra opcija e nesto postaro od mene.
   
 20. Beauty.Mar

  Beauty.Mar Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 март 2017
  Пораки:
  243
  Допаѓања:
  1.149
  Пол:
  Женски
  не знам што остана да се проба, ако има некој идеја нека сподели
   
  На jasbi, coki35 и diskreten32 им се допаѓа ова.