Сакам да пробам...

Дискусија во 'Секс' започната од traveler, 8 октомври 2015.

 1. LizniMazni

  LizniMazni Активен член

  Се зачлени на:
  18 јануари 2019
  Пораки:
  52
  Допаѓања:
  72
  Пол:
  Машки
  Орален секс на прв кат од двокатен на јсп 8)
   
  На Biny му/ѝ се допаѓа ова.
 2. thequeen95

  thequeen95 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 август 2016
  Пораки:
  1.110
  Допаѓања:
  4.265
  Пол:
  Женски
  сум имала еден партнер во моиве 23 год. сакам да пробам со некој друг чувствувам дека пропуштам многу
   
  На GirlVolley, Simonss2, dayla и 17 други им се допаѓа ова.
 3. MkdBoy

  MkdBoy Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 ноември 2012
  Пораки:
  179
  Допаѓања:
  348
  Пол:
  Машки
  Зошто мислиш дека пропушташ многу ?! :)
   
  На Milobebence, cresa-jagoda, Dreamgirl90 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 4. _Catherine_

  _Catherine_ Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2018
  Пораки:
  35
  Допаѓања:
  1.316
  Пол:
  Женски
  Би сакала да пробам секс во базен, секс во тројка и под туш
   
  На Nena13, Роберт 7, Desi1991k и 6 други им се допаѓа ова.
 5. ЕденЧлен

  ЕденЧлен Популарен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2016
  Пораки:
  3.804
  Допаѓања:
  63.837
  Пол:
  Машки
  Сакам да пробам Rimjob во комбинација со Blowjob :)
   
  На Desi1991k му/ѝ се допаѓа ова.
 6. ЕденЧлен

  ЕденЧлен Популарен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2016
  Пораки:
  3.804
  Допаѓања:
  63.837
  Пол:
  Машки
  Ние двајца и вибратор :)
   
  На Desi1991k му/ѝ се допаѓа ова.
 7. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.499
  Допаѓања:
  25.437
  Пол:
  Женски
  сакам да пробам грчко римски стил:?:
   
 8. LizniMazni

  LizniMazni Активен член

  Се зачлени на:
  18 јануари 2019
  Пораки:
  52
  Допаѓања:
  72
  Пол:
  Машки
  Со некоја со силикони
   
  На Desi1991k му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Фem.ima

  Фem.ima Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 декември 2017
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  350
  Пол:
  Женски
  ффм
   
  На marlonbrando69, Masterf, Nena13 и 8 други им се допаѓа ова.
 10. Dentina

  Dentina Популарен член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2011
  Пораки:
  1.199
  Допаѓања:
  11.918
  Апдејт- пробав нешто што немав пробано:devil: .
   
  На diskreten32, Dadusicka, Hristov и 4 други им се допаѓа ова.
 11. J.F.Ryan

  J.F.Ryan Активен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2018
  Пораки:
  76
  Допаѓања:
  94
  Пол:
  Машки
  И ти се сфиѓаше? :)
   
 12. Dentina

  Dentina Популарен член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2011
  Пораки:
  1.199
  Допаѓања:
  11.918
  Со насмевка се сеќавам:D
   
  На dayla, diskreten32, Dadusicka и 2 други им се допаѓа ова.
 13. mentalmk

  mentalmk Активен член

  Се зачлени на:
  12 декември 2018
  Пораки:
  70
  Допаѓања:
  225
  Пол:
  Машки
  А што беше тоа или не е за кажување? :)
   
 14. LizniMazni

  LizniMazni Активен член

  Се зачлени на:
  18 јануари 2019
  Пораки:
  52
  Допаѓања:
  72
  Пол:
  Машки
  Со некоја од порно групата Mature, а.к.а. милфица
   
  На Desi1991k му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Принцезичка1

  Принцезичка1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 август 2016
  Пораки:
  390
  Допаѓања:
  1.633
  Пол:
  Женски
  со некој млад полицаец,М-Е-Р-А-К!
  :bandit:(mooning)
   
  На diskreten32, Desi1991k и Hristov им се допаѓа ова.
 16. Biny

  Biny Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2018
  Пораки:
  119
  Допаѓања:
  185
  Пол:
  Машки
  бимбо, тројка(фмф), јавно (ризично), авион :nod:
   
  На Desi1991k и menov им се допаѓа ова.
 17. Notorious-B

  Notorious-B Активен член

  Се зачлени на:
  17 март 2019
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  69
  Пол:
  Машки
  Pegging.
  Во авион.
   
 18. Pacifist

  Pacifist Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 август 2018
  Пораки:
  186
  Допаѓања:
  213
  Пол:
  Машки
  Со Кира Queen:whew:
   
 19. Notorious-B

  Notorious-B Активен член

  Се зачлени на:
  17 март 2019
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  69
  Пол:
  Машки
  Snowballing (одамна не сум имал)
  Golden shower
   
 20. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  8.830
  Допаѓања:
  46.097
  Сакаш да голташ?