Сакам да пробам...

Дискусија во 'Секс' започната од traveler, 8 октомври 2015.

 1. elenkata20

  elenkata20 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2016
  Пораки:
  195
  Допаѓања:
  230
  Пол:
  Женски
  Дојди на сон ќе ти кажам,ама нешто не те гледаам така хаха !!
   
  На Принцезичка1 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Prijatelot

  Prijatelot Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2015
  Пораки:
  2.318
  Допаѓања:
  2.727
  Пол:
  Машки
  Да ти кажам ( бесплатно) некои карактеристики за мене за да можеш да ме визуелизираш?
   
 3. elenkata20

  elenkata20 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2016
  Пораки:
  195
  Допаѓања:
  230
  Пол:
  Женски
  благодарам нарцису ;)
   
  На the drummer му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Prijatelot

  Prijatelot Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2015
  Пораки:
  2.318
  Допаѓања:
  2.727
  Пол:
  Машки
  Во принцип интересен е насловот и може да се дискутира на некои посериозни теми кој нема да бидат во сексуална конотација али пошто е во сексуална категорија ќе забегам на момент со тоа што ќе споделам нешто...
  Еве пример имам идеја многу интересна која може да му помогне на овој свет.
  Сите милјардери да се откажат 1% од своето богатство и да се сподели со обичниот човек како помош од рационален добро намерен гест во знак на човечноста!
  Доколку би се случило тоа верувам дека светот би бил во многу поголема хармонија.
  Зашто не би се случило такво нешто? Што се 1% од милјарди пари ? Незамисливи за обичниот човек. Посебно за младиот човек на кој што му треба кеш за да си ги изрази своите хедонистички потреби и да го срка медот на животот. :)
  Штом сега секоја будала може да си го изрази мислењето и да направи фама од тоа преку медиуми и срања зашто не би можело да се направи една светска иницијатива на оваа тема? {( ОВА БИ МОЖЕЛО ДА БИДЕ ТЕМА НА СЕРИОЗЕН МУАБЕТ ) Ако капне некој кеш од небото така би можел отворам еден огромен Харем и да има секакви девојки * профи )и тоа ќе биде Рајот! Да си средам еден голем шпајз со секс опрема и во средина на работната соба да има шипка каде што ќе ми денса прекрасна 10ка со која подоцна ќе имам секс и ќе се придружат уште две близначки бразилки со плави очи и совршено тело со кој што ќе праам 4ка. И сакам да ги задоволам еднакво со повеќе оргазми и секс од 12 саати и останати лудости кој што ќе се дешаваат спонтано.
  ..Ако би се откажал секој милјардер 1% од своите пари ќе можеме да си праиме појаки ствари у животот во конструктивна смисла на зборот со добар протокол и останати заебанции кој што ќе го регулираат тој систем кој би бил ебено прекрасен , би можеле повеќе да вложиме во нашето животно и сексуално експериментирање кое што е значаен дел од животот...
  Пример2: Сакам да пробам БДСМ со таа опрема ( 10 000 ) евра...
   
  Последна измена: 6 мај 2016
 5. kim.k

  kim.k Популарен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  1.679
  Допаѓања:
  14.381
  Пол:
  Женски
  Ајмо милијардери дајте 1% од вашето богаство за реализација на оргии :rofl::rofl:

  Ај шала на страна, секс со полицаец :D:tmi:
   
  На Mrs.Styels, Samara Morgan, Desi1991k и 7 други им се допаѓа ова.
 6. Hristov

  Hristov Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 март 2015
  Пораки:
  241
  Допаѓања:
  584
  Пол:
  Машки
  На работно место или !? :P :D
   
  На Desi1991k му/ѝ се допаѓа ова.
 7. kim.k

  kim.k Популарен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  1.679
  Допаѓања:
  14.381
  Пол:
  Женски
  Ти па и локација сега :D Битно униформата да си ја има :drunk:
   
  На Samara Morgan, Hristov и ADOKI им се допаѓа ова.
 8. Hristov

  Hristov Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 март 2015
  Пораки:
  241
  Допаѓања:
  584
  Пол:
  Машки
  Битно е и то како :D
  Ако е на работно место ем се прави кривично дело, ем вобудата поголема, ем ризки, ем можи некој да ве види, па замислувам како полицаецот со турнати панталони трча ........... :D :*
   
  На Oscar Lady, Lana del Rey, Winter Lady и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 9. marija1907

  marija1907 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2013
  Пораки:
  786
  Допаѓања:
  2.823
  Пол:
  Женски
  секс со полицаец и со војник (некој развиен, згоден) :$
  со некој +35 :D:D
   
  На JooonSnooow, Valas, Liu и 5 други им се допаѓа ова.
 10. Математичарката

  Математичарката Активен член

  Се зачлени на:
  25 мај 2016
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  30
  Пол:
  Женски
  Сакам тројка, но не можам да замислам дечко ми со друга а јас да гледам... мора да е со двајца што не ги познавам. Сакам и со девојка а дечко ми да го врзам и да не гледа. :devil:]:)
   
  На Draodakum, JooonSnooow, Valas и 14 други им се допаѓа ова.
 11. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  3.943
  Допаѓања:
  45.378
  На кров.
   
  На Ваљдрин., Crna Dama и LICEN-LONDON им се допаѓа ова.
 12. Slatkarka94

  Slatkarka94 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 септември 2015
  Пораки:
  422
  Допаѓања:
  787
  Пол:
  Женски
  Сакам да пробам со еден комшија :tmi:Кај него дома[​IMG]
  А со овој во казино или некој хотел да го исчупам:P:hug:
   
  На elimkd, Crna Dama и Desi1991k им се допаѓа ова.
 13. Lana del Rey

  Lana del Rey Активен член

  Се зачлени на:
  31 јули 2015
  Пораки:
  140
  Допаѓања:
  132
  Пол:
  Женски
  Jas sakam sex so Eminem :l::inlove: covekot me izluduva:drunk::rofl: , sex so postar maz miliarder 8):devil: ( Eminem )
   
  На elimkd, Samara Morgan, Liu и 3 други им се допаѓа ова.
 14. diskreten32

  diskreten32 Популарен член

  Се зачлени на:
  15 август 2013
  Пораки:
  462
  Допаѓања:
  2.840
  Пол:
  Машки
  секс со непозната девојка на работно место канцеларија
   
 15. Maca_<3

  Maca_<3 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 мај 2016
  Пораки:
  150
  Допаѓања:
  455
  Пол:
  Женски
  Би сакала да пробам со комшијата, наутро да му ги врзам очите, да не знае дека сум јас, да полуди човекот... :lol: :P :inlove:
   
  На ADOKI, Jasminkabibibi, the drummer и 2 други им се допаѓа ова.
 16. diskreten32

  diskreten32 Популарен член

  Се зачлени на:
  15 август 2013
  Пораки:
  462
  Допаѓања:
  2.840
  Пол:
  Машки
  кутриот комшија :)
   
  На samovila.red., Oscar Lady и Maca_<3 им се допаѓа ова.
 17. smb asr

  smb asr Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2016
  Пораки:
  583
  Допаѓања:
  9.523
  i ja bi sakala trojka so zenska i decko mi, se misla dali da mu prireda iznenaduvanje za rodenden, posto ja si obozava zenski, ama nz dali ke moza da ja kontrolira ljubomorata. posle mojt da se desi od igracka placka.
   
  На Valas, Desi1991k, the drummer и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 18. Марко1995

  Марко1995 Активен член

  Се зачлени на:
  29 август 2016
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  11
  Пол:
  Машки
  Тројка со две жени,со постара милфица само да си биде средена,со повеќе од една вијагра наеднаш,со русинки,црнки.
  Ехеее долг е списокот....
   
  На Desi1991k му/ѝ се допаѓа ова.
 19. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  3.484
  Допаѓања:
  17.910
  Пол:
  Женски
  Со војник секој ден имам :rofl: затоа со цајкан , не сум пробала :rofl:
  П.С. добро би било и пендрекот да добие улога . Оној гумениот де :lol: Ќе бидам и кримос ако треба :bandit:
   
  На Принцезичка1, Desi1991k, Valas и 5 други им се допаѓа ова.
 20. LICEN-LONDON

  LICEN-LONDON Активен член

  Се зачлени на:
  20 октомври 2016
  Пораки:
  29
  Допаѓања:
  19
  Пол:
  Машки
  Искрено имам пробано со многу женски и жени и секакви од разна возраст од 18 до 51 и мажени и разведени и во врска и сингл ;) али желба ми беше да пробам со црнкиња и припадничка од жолтата раса без разлика дали е јапонка кинезка итн. и то ми се исполни пробав и коке видиш се исто ништо посебно итаја дупка итаја дупка :Dко нема чуство за љубов ко не е сексот со онај што чуствуваш нешто занеа занего се исто тие нема разлика и со било која кој дасе проба:P
   
  На Liu и Acka22 им се допаѓа ова.