Сакам да пробам...

Дискусија во 'Секс' започната од traveler, 8 октомври 2015.

 1. Daern

  Daern Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 август 2017
  Пораки:
  306
  Допаѓања:
  1.237
  Пол:
  Машки
  Во вода.
  Со машко.
  Со постара жена од 40 години +
   
  На Milita18, ♣ Alba Viduam ♣ и Milkini им се допаѓа ова.
 2. bjorn

  bjorn Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 август 2017
  Пораки:
  84
  Допаѓања:
  254
  Пол:
  Машки
  Да и ѓи шмукам на некоја со пирсинг на брадавиците :3
   
 3. Jane.Birkin

  Jane.Birkin Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 август 2017
  Пораки:
  180
  Допаѓања:
  1.754
  Пол:
  Женски
  Би сакала да пробам секс во тројка, со дечко ми и уште една девојка, лапање со женско и секс со некој постар околу 40/50 годишен ама со тетоважи и да е многу зачувам чичко:lol::lol:
   
  На zokipoki.1, Desi1991k, ♣ Alba Viduam ♣ и 10 други им се допаѓа ова.
 4. ivano3

  ivano3 Активен член

  Се зачлени на:
  19 април 2017
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  22
  Пол:
  Машки
  Bi sakal da imam seks so nepoznata devojka

  aa i ne bi bilo losho isto so nekoja nepoznata mazhena ili vo vrska ps ludii fantazii :D
   
  Последна измена од модератор: 3 септември 2017
  На Desi1991k му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Igor24

  Igor24 Нов член

  Се зачлени на:
  4 септември 2017
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Машки
  Double penetration so prijatel na nepoznata devojka.
  Imavme Ednas prilika koga doagjavme vo skopje na izleguvanje. Ne izgledame loso a I mozeme da si dozvolime ubava zabava. Nekolku devojki sme delele no nitu edna ne sakase da ne primi dvajcata od Ednas. Mozebi do goleminata e, ne znam ;)
   
  На cavalli му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  8.558
  Допаѓања:
  133.822
  Се испофали на прв коментар, а?
  Дај рачето да ти пишам 5:rofl:
   
  На cavalli, Ekstaza, Desi1991k и 16 други им се допаѓа ова.
 7. Ginger^

  Ginger^ Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 март 2015
  Пораки:
  2.517
  Допаѓања:
  42.358
  Пол:
  Женски
  Забавно е тука:D:D:D
   
  На Desi1991k, Nigredo Odor, cresa-jagoda и 4 други им се допаѓа ова.
 8. Igor24

  Igor24 Нов член

  Се зачлени на:
  4 септември 2017
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Машки
  Sekako deka bese sala:) mnogu malku devojki vo MKD bi se nafatile na takva rabota:) Zosto bi se falel tuka koga nikoj I ne znae koj sum?:)

  PS mi se dopagja faktot sto vednas mi go proveri profilot. Sme imale prljavi devojki tuka . Bravo!:)
   
  Последна измена од модератор: 4 септември 2017
 9. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  8.558
  Допаѓања:
  133.822
  Модератор сум на категоројава каде што пишуваш, должност ми е да те претресам до гола кожа пред да те пуштам меѓу девојкиве.. Не си ласкај многу:rofl:
   
  На makedonkamak, Mrs.Styels, ♣ Alba Viduam ♣ и 10 други им се допаѓа ова.
 10. Igor24

  Igor24 Нов член

  Се зачлени на:
  4 септември 2017
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Машки
  Opa, se povlekuvam. Od sega komentarite kje mi se poskromni... ili nema?:)
   
  На fallenangel му/ѝ се допаѓа ова.
 11. LiliBoz

  LiliBoz Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  8.515
  Допаѓања:
  140.930
  Пол:
  Женски
  bash se zainteresirav Dust shto saka da proba.. i vidi sho nachekav :D
  On topic.. ne mi teknuva na neshto shto sakam a ne sum probala :D
   
  На Mrs.Styels, J.Statham, Iviy и 3 други им се допаѓа ова.
 12. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  8.558
  Допаѓања:
  133.822
  Сакам да бидам воајер еднаш:?:
  Ама речников ме попишмани ..
  Вика вака ..

  Лице што е психички болно и сексуално се задоволува со тајно гледање на голи луѓе.

  Ама јас не сум болна:|
   
  На coki35, moglibitola, cresa-jagoda и 5 други им се допаѓа ова.
 13. LiliBoz

  LiliBoz Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  8.515
  Допаѓања:
  140.930
  Пол:
  Женски
  На cresa-jagoda, Dadusicka и Dust им се допаѓа ова.
 14. fallenangel

  fallenangel Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2010
  Пораки:
  2.092
  Допаѓања:
  16.123
  Мене па паметот ми отиде на храна, екстремен спорт или облека , колку сум заостаната|(а темава во категорија секс да ти била.(facepalm)

  Како за заостаната сакам да пробам секс во тројка со бившиот и другар му ама никогаш не би собрала храброст тоа да го направам.:$:lol::rofl:

  @Dust тоа твоето не е болест туку љубопитство.8-|
   
  На Ekstaza, PUPICA, Desi1991k и 4 други им се допаѓа ова.
 15. LiliBoz

  LiliBoz Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  8.515
  Допаѓања:
  140.930
  Пол:
  Женски
  eve mi tekna be.
  sakam mojot 'najdobar sex u zivotu' pak da go sretnam i da proveram dali seushte kje mi e najdobar sex u zivotu :D
   
  На ❤️Sneze❤️, BoyL, makedonkamak и 7 други им се допаѓа ова.
 16. diskreten32

  diskreten32 Популарен член

  Се зачлени на:
  15 август 2013
  Пораки:
  462
  Допаѓања:
  2.840
  Пол:
  Машки
  Sakam da go povtoram seksot so edna drugarka od sredno
   
  На umetnik, ❤️Sneze❤️ и Desi1991k им се допаѓа ова.
 17. majstore

  majstore Активен член

  Се зачлени на:
  12 април 2017
  Пораки:
  61
  Допаѓања:
  71
  Пол:
  Машки
 18. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  8.558
  Допаѓања:
  133.822
  На cresa-jagoda, Dadusicka, *Ane* и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 19. diskreten32

  diskreten32 Популарен член

  Се зачлени на:
  15 август 2013
  Пораки:
  462
  Допаѓања:
  2.840
  Пол:
  Машки
  Voajerizmot e vo krvta na site nas zatoa ne bi mozele da go narecem bolest tuku ednostavno slatka maana :D
   
  На Iviy и fallenangel им се допаѓа ова.
 20. LiliBoz

  LiliBoz Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  8.515
  Допаѓања:
  140.930
  Пол:
  Женски
  jas nekjum da gleam :shake:
   
  На Moll, fallenangel, Dadusicka и 1 друга личност им се допаѓа ова.