1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Сакам да се извинам...

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Boyfromtown, 7 мај 2010.

  1. Boyfromtown

    Boyfromtown Нов член

    Се зачлени на:
    17 февруари 2010
    Пораки:
    411
    Допаѓања:
    100
    Извинете се на некоја личност на којашто не би имале храброст да и се извините во реалниот живот и не би има храброст да и кажете што мислите.Ајде да видиме колку сме храбри да се извиниме на некоја форумџика за која мислиме дека сме и погрешиле и стварно заслужува извинување.Да видиме колку можеме да си го победиме своето его и јас.
    Еве прв ќе почна и се извинувам на 2468 што упатив недолична порака спрема неа и жалам поради.Не беше на мое културно ниво.И се извинувам на мојата мајка те така што ја нервирам нонстоп поради мојата негрижа за сопствениот живот и што знам дека навистина ме сака и се грижи да ме извади на прав пат.
     
    На ElenaElena83 му/ѝ се допаѓа ова.
  2. baby87

    baby87 Истакнат член

    Се зачлени на:
    17 февруари 2010
    Пораки:
    37
    Допаѓања:
    8
    E OVA VEKE SE POCITUVA....BRAVOOOOOOOO :clap: MENE MNOGU MI IMAAT ZGRESENO ZARADI VAKVA RABOTA I MOZE TOA I BESE DEL OD PRICINATA ZA RASKINUVANJE NA VRSKATA....OVIE ZBOROVI MENE MNOGU BI MI ZNACELE......SAMO MOZAM PAK DA KAZAM BRAVOOOOOOOO.............I PONATAKA CENI GO TOA I RAZMISLI PRED SEKOJA SLEDNA POSTAPKA.....
     
  3. Lolipop23

    Lolipop23 Форумски идол

    Се зачлени на:
    21 март 2010
    Пораки:
    5.514
    Допаѓања:
    27.298
    Пол:
    Женски
    Сакам да се извинам на една моја другарака. Многу ја повредив на времето, но затоа многу се покајав. Може ќе имам прилика некогаш во живо тоа да го сторам бидејќи иако ја немам видено скоро 2 години уште ја сакам од дното на мојата душа. Таа засекогаш ќе остане мојата втора сестричка. :inlove: :inlove: :inlove:
     
    На Minnie.D му/ѝ се допаѓа ова.
  4. zvezdakoska

    zvezdakoska Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 април 2010
    Пораки:
    777
    Допаѓања:
    60
    Boyfromtown браво за темава супер е. Немам на кого да му се извинам освен ако овде некој не сакајќи сум го повредила. На оние на кои сум им згрешила, им се имам извинето. И тоа не го сметам за погазување или победување на его или слично туку како човечност и свесност дека ако повредиш некој најмалку што можеш да направиш е да му се извиниш.
    ИЗВИНЕТЕ СИТЕ
     
  5. Unfaithful18

    Unfaithful18 Популарен член

    Се зачлени на:
    11 јануари 2010
    Пораки:
    2.382
    Допаѓања:
    1.114
    Пол:
    Женски
    И јас ќе му кажам на БојФромДТаун едно големо браво за темава :clap: Немам многу луѓе на кои треба да им се извинам бидејќи ич не го штедам тој збор, и најчесто тоа го правам веднаш штом сватам дека сум погрешила нешто. Па затоа ќе ја искористам темата да им се извинам на две личности што воопшто не се ни свесни дека сум им погрешила, а доколку би знаеле би биле многу повредени :( Ќе се извинам на дечко ми, и на една другарка, и ќе додадам дека се каам за стореното.
     
  6. 2468

    2468 Популарен член

    Се зачлени на:
    23 декември 2009
    Пораки:
    4.497
    Допаѓања:
    2.836
    Пол:
    Женски
    еве и јас ти се извинувам Boyfromtown што можеби те навредив и јас, ама знаеш постојат такви афектни состојби од кои едноставно нема бегање :wasntme: и баш ми е мило што си ја отворил темава каде искрено можеме да им се извиниме на оние на кои сме им згрешиле :tmi:
     
  7. kate21

    kate21 Популарен член

    Се зачлени на:
    20 декември 2009
    Пораки:
    4.220
    Допаѓања:
    3.852
    Пол:
    Женски
    E pa :clap: !
    Сега и јас сум на ред да се извинам. Најпрво на вас форумџии и форумџики, ако има нешто што не тербало да го речам.
    Во моментов на друг немам. Ама кога ќе имам си имам тема! :!: :)
     
  8. Hipica

    Hipica Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 декември 2009
    Пораки:
    14.369
    Допаѓања:
    14.818
    И се извинувам на мајка ми што и се дерев за џабе, а не требаше. Не беше крива.
     
  9. sanji4444

    sanji4444 Истакнат член

    Се зачлени на:
    26 април 2010
    Пораки:
    200
    Допаѓања:
    495
    Пол:
    Женски
    Сакам да им се извинам на моите родители зошто многу им згрешив и премногу ги разочарав, а тие пак ме сакаат и ми помагаат во се.. Тоа најмногу ме повредува... ;( ;(
     
    На UbavkaBube му/ѝ се допаѓа ова.
  10. puflaa

    puflaa Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 декември 2009
    Пораки:
    229
    Допаѓања:
    23
    Истооо. Извини Мамо :(
     
  11. lalezzz

    lalezzz Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 април 2010
    Пораки:
    349
    Допаѓања:
    71
    :clap: za temata, mi dojde ko kec na desetka.eve javno se izvinuvam sto ne napraviv denes nisto za jadenje:D :D :D :D i na site vas forumdziki
     
  12. kate21

    kate21 Популарен член

    Се зачлени на:
    20 декември 2009
    Пораки:
    4.220
    Допаѓања:
    3.852
    Пол:
    Женски
    Уф...многу му се извинувам на дечко ми што не излеговме вечерва. Ама стварно ми беше многу мака, работев цел ден, и плус дождецов ме запусти. Утре ќе му надокнадам :*
     
  13. Angelche

    Angelche Популарен член

    Се зачлени на:
    6 мај 2010
    Пораки:
    3.747
    Допаѓања:
    1.358
    Сакам дасе извинам на сите форумџики ако сум направила нешто со што сум ги повредила :) :$
     
  14. Rossana

    Rossana Истакнат член

    Се зачлени на:
    5 мај 2010
    Пораки:
    157
    Допаѓања:
    43
    Јас сакам да ти се извинам тебе Ангелче затоа што те критикував на темата -сакам да прашам- :f:
     
  15. girl23

    girl23 Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 февруари 2010
    Пораки:
    320
    Допаѓања:
    32
    :clap: за темата,... сакам да се извинам на моите родители иако им се извинив лично многу ми е криво за мојата реакција недолична ;( и им благодарам што се трудат да ми овозможат многу работи...највеке извини мамо :*
     
  16. 2468

    2468 Популарен член

    Се зачлени на:
    23 декември 2009
    Пораки:
    4.497
    Допаѓања:
    2.836
    Пол:
    Женски
    и се извинувам на мајка ми што ја повредив :( и таа сигурно мисле дека не ми е гајле што се случи сето тоа, ама само да знае дека секоја вечер плачам за неа ;( и колку сакам само пак да ја видам нејзината прекрасна насмевка на лицето...колку само сакам да ја видам среќна... толку многу се труде да не задоволи и ништо да не ни фали, а јас така и вратив :( те сакам мамо нај повеќе и извини :* еден ден ќе биде подобро :*
     
    На UbavkaBube му/ѝ се допаѓа ова.
  17. anastasija19

    anastasija19 Истакнат член

    Се зачлени на:
    13 јануари 2010
    Пораки:
    245
    Допаѓања:
    51
    ми се допаѓа темава се извинувам на сите што сум им згрешила :)
     
  18. sweetybaby

    sweetybaby Истакнат член

    Се зачлени на:
    9 мај 2010
    Пораки:
    18
    Допаѓања:
    4
    Ти се извинувам ТЕБЕ, за се.. Направи се за да бидам среќна, а мене ништо не ми беше доволно и секојдневно те критикував. Сега се каам за се, патам гледајќи те секој Божји ден, но ќе биде подобро за мене, а мило ми е што тебе веќе ти е подобро, иако во себе знам дека никогаш нема да заборавиш. Извини.
     
  19. Angelche

    Angelche Популарен член

    Се зачлени на:
    6 мај 2010
    Пораки:
    3.747
    Допаѓања:
    1.358
    Нема зошто да се извинуваш, ти само си го искажа своето мислење :) . :inlove:
     
  20. shiningstar

    shiningstar Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 декември 2009
    Пораки:
    623
    Допаѓања:
    307
    Сакам да се извинам на дечкото што го извисив у саботата сориии :(
     
    На maricence му/ѝ се допаѓа ова.