Сакам да се извинам...

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Boyfromtown, 7 мај 2010.

 1. Boyfromtown

  Boyfromtown Нов член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2010
  Пораки:
  411
  Допаѓања:
  97
  Извинете се на некоја личност на којашто не би имале храброст да и се извините во реалниот живот и не би има храброст да и кажете што мислите.Ајде да видиме колку сме храбри да се извиниме на некоја форумџика за која мислиме дека сме и погрешиле и стварно заслужува извинување.Да видиме колку можеме да си го победиме своето его и јас.
  Еве прв ќе почна и се извинувам на 2468 што упатив недолична порака спрема неа и жалам поради.Не беше на мое културно ниво.И се извинувам на мојата мајка те така што ја нервирам нонстоп поради мојата негрижа за сопствениот живот и што знам дека навистина ме сака и се грижи да ме извади на прав пат.
   
  На ElenaElena83 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. baby87

  baby87 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2010
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  7
  E OVA VEKE SE POCITUVA....BRAVOOOOOOOO :clap: MENE MNOGU MI IMAAT ZGRESENO ZARADI VAKVA RABOTA I MOZE TOA I BESE DEL OD PRICINATA ZA RASKINUVANJE NA VRSKATA....OVIE ZBOROVI MENE MNOGU BI MI ZNACELE......SAMO MOZAM PAK DA KAZAM BRAVOOOOOOOO.............I PONATAKA CENI GO TOA I RAZMISLI PRED SEKOJA SLEDNA POSTAPKA.....
   
 3. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.509
  Допаѓања:
  27.230
  Пол:
  Женски
  Сакам да се извинам на една моја другарака. Многу ја повредив на времето, но затоа многу се покајав. Може ќе имам прилика некогаш во живо тоа да го сторам бидејќи иако ја немам видено скоро 2 години уште ја сакам од дното на мојата душа. Таа засекогаш ќе остане мојата втора сестричка. :inlove: :inlove: :inlove:
   
  На Minnie.D му/ѝ се допаѓа ова.
 4. zvezdakoska

  zvezdakoska Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  777
  Допаѓања:
  58
  Boyfromtown браво за темава супер е. Немам на кого да му се извинам освен ако овде некој не сакајќи сум го повредила. На оние на кои сум им згрешила, им се имам извинето. И тоа не го сметам за погазување или победување на его или слично туку како човечност и свесност дека ако повредиш некој најмалку што можеш да направиш е да му се извиниш.
  ИЗВИНЕТЕ СИТЕ
   
 5. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.376
  Допаѓања:
  1.098
  Пол:
  Женски
  И јас ќе му кажам на БојФромДТаун едно големо браво за темава :clap: Немам многу луѓе на кои треба да им се извинам бидејќи ич не го штедам тој збор, и најчесто тоа го правам веднаш штом сватам дека сум погрешила нешто. Па затоа ќе ја искористам темата да им се извинам на две личности што воопшто не се ни свесни дека сум им погрешила, а доколку би знаеле би биле многу повредени :( Ќе се извинам на дечко ми, и на една другарка, и ќе додадам дека се каам за стореното.
   
 6. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.828
  Пол:
  Женски
  еве и јас ти се извинувам Boyfromtown што можеби те навредив и јас, ама знаеш постојат такви афектни состојби од кои едноставно нема бегање :wasntme: и баш ми е мило што си ја отворил темава каде искрено можеме да им се извиниме на оние на кои сме им згрешиле :tmi:
   
 7. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.836
  Пол:
  Женски
  E pa :clap: !
  Сега и јас сум на ред да се извинам. Најпрво на вас форумџии и форумџики, ако има нешто што не тербало да го речам.
  Во моментов на друг немам. Ама кога ќе имам си имам тема! :!: :)
   
 8. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.785
  И се извинувам на мајка ми што и се дерев за џабе, а не требаше. Не беше крива.
   
 9. sanji4444

  sanji4444 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 април 2010
  Пораки:
  167
  Допаѓања:
  353
  Пол:
  Женски
  Сакам да им се извинам на моите родители зошто многу им згрешив и премногу ги разочарав, а тие пак ме сакаат и ми помагаат во се.. Тоа најмногу ме повредува... ;( ;(
   
  На UbavkaBube му/ѝ се допаѓа ова.
 10. puflaa

  puflaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  229
  Допаѓања:
  23
  Истооо. Извини Мамо :(
   
 11. lalezzz

  lalezzz Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 април 2010
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  66
  :clap: za temata, mi dojde ko kec na desetka.eve javno se izvinuvam sto ne napraviv denes nisto za jadenje:D :D :D :D i na site vas forumdziki
   
 12. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.836
  Пол:
  Женски
  Уф...многу му се извинувам на дечко ми што не излеговме вечерва. Ама стварно ми беше многу мака, работев цел ден, и плус дождецов ме запусти. Утре ќе му надокнадам :*
   
 13. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.355
  Сакам дасе извинам на сите форумџики ако сум направила нешто со што сум ги повредила :) :$
   
 14. Rossana

  Rossana Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 мај 2010
  Пораки:
  157
  Допаѓања:
  40
  Јас сакам да ти се извинам тебе Ангелче затоа што те критикував на темата -сакам да прашам- :f:
   
 15. girl23

  girl23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2010
  Пораки:
  320
  Допаѓања:
  30
  :clap: за темата,... сакам да се извинам на моите родители иако им се извинив лично многу ми е криво за мојата реакција недолична ;( и им благодарам што се трудат да ми овозможат многу работи...највеке извини мамо :*
   
 16. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.828
  Пол:
  Женски
  и се извинувам на мајка ми што ја повредив :( и таа сигурно мисле дека не ми е гајле што се случи сето тоа, ама само да знае дека секоја вечер плачам за неа ;( и колку сакам само пак да ја видам нејзината прекрасна насмевка на лицето...колку само сакам да ја видам среќна... толку многу се труде да не задоволи и ништо да не ни фали, а јас така и вратив :( те сакам мамо нај повеќе и извини :* еден ден ќе биде подобро :*
   
  На UbavkaBube му/ѝ се допаѓа ова.
 17. anastasija19

  anastasija19 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  245
  Допаѓања:
  46
  ми се допаѓа темава се извинувам на сите што сум им згрешила :)
   
 18. sweetybaby

  sweetybaby Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 мај 2010
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  4
  Ти се извинувам ТЕБЕ, за се.. Направи се за да бидам среќна, а мене ништо не ми беше доволно и секојдневно те критикував. Сега се каам за се, патам гледајќи те секој Божји ден, но ќе биде подобро за мене, а мило ми е што тебе веќе ти е подобро, иако во себе знам дека никогаш нема да заборавиш. Извини.
   
 19. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.355
  Нема зошто да се извинуваш, ти само си го искажа своето мислење :) . :inlove:
   
 20. shiningstar

  shiningstar Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  623
  Допаѓања:
  298
  Сакам да се извинам на дечкото што го извисив у саботата сориии :(
   
  На maricence му/ѝ се допаѓа ова.