1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Сакам да си најдам дечко

Дискусија во 'Канта' започната од Кате03122205, 25 мај 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Кате03122205

  Кате03122205 Активен член

  Се зачлени на:
  7 мај 2017
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  18
  Пол:
  Женски
  Би сакала да сум во врска со некого, дали може некако да ми помогнете да ми најдите некој згоден тип,но да има најмногу 20 години? :* ;)
   
 2. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  11.596
  Допаѓања:
  171.602
  Пол:
  Женски
  Други карактеристики?:?:
  Да готви?
  Да пере?
  Искусен?
  Неискусен?
  Невин?
  Висок?
  Низок?
  Дебел?

  Многу непознати има во равенкава:!:
   
  На sj *O*, cresa-jagoda, Cinderfakinrella и 5 други им се допаѓа ова.
 3. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  11.211
  Допаѓања:
  56.925
  Ами да излезеш на улица и да викнеш "Кој има помалку од 20 години и сака да ми биде дечко", сигурна сум ќе се најде некој.
   
  На sj *O*, cresa-jagoda, Cinderfakinrella и 4 други им се допаѓа ова.
 4. Кате03122205

  Кате03122205 Активен член

  Се зачлени на:
  7 мај 2017
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  18
  Пол:
  Женски
  да е убав, да не е премногу дебел, да е искусен, не многу висок и не премногу низок, да готви :)
   
  На Petar80 и Dust им се допаѓа ова.
 5. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  11.596
  Допаѓања:
  171.602
  Пол:
  Женски
  Ахам.
  А ти што имаш да понудиш?:?:
   
  На sj *O*, cresa-jagoda, Cinderfakinrella и 2 други им се допаѓа ова.
 6. Кате03122205

  Кате03122205 Активен член

  Се зачлени на:
  7 мај 2017
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  18
  Пол:
  Женски
  па несакам да е голем, да ми одговара и кога би викале сите дека сакаат да имаат дечко како што велиш ти сигурно ќе најдат
  :D
   
  На Petar80 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Marijana93

  Marijana93 Популарен член

  Се зачлени на:
  7 декември 2013
  Пораки:
  1.132
  Допаѓања:
  6.613
  Земи еден плакат и напиши барам дечко и застани пред плоштад, да знаеш само колку така нашле :emo: :D
   
  На sj *O*, cresa-jagoda, Cinderfakinrella и 3 други им се допаѓа ова.
 8. Кате03122205

  Кате03122205 Активен член

  Се зачлени на:
  7 мај 2017
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  18
  Пол:
  Женски
  https://forum.femina.mk/members/dust.46452/
  епа јас сакам дечковци кои ќе ме сакаат, ево ќе се опишам: имам темна коса,средна по големина, во висина сум метро и 59 мислам не сум многу висока, да се вредни, знам да готвам, не сум дебела.. :)
   
  На nikolamark85 и Petar80 им се допаѓа ова.
 9. Marijana93

  Marijana93 Популарен член

  Се зачлени на:
  7 декември 2013
  Пораки:
  1.132
  Допаѓања:
  6.613
  Епа за да те сакаат ти викам, :emo: и карактеристики напиши, сега сите се во град негде на кафе на форумов никој нема :D
   
  На nikolamark85 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. JollyGirl

  JollyGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  6.108
  Допаѓања:
  75.389
  Пол:
  Женски
  Колку е очајна темава :(
   
  На cresa-jagoda, Cinderfakinrella, fallenangel и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 11. Кате03122205

  Кате03122205 Активен член

  Се зачлени на:
  7 мај 2017
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  18
  Пол:
  Женски
  Барам за летово, ако сака нека е само краток период, ми бара душава :D
   
  На Tina2017 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Marijana93

  Marijana93 Популарен член

  Се зачлени на:
  7 декември 2013
  Пораки:
  1.132
  Допаѓања:
  6.613
  Немој така она бара дечко ;(
   
  На cresa-jagoda, Cinderfakinrella и JollyGirl им се допаѓа ова.
 13. JollyGirl

  JollyGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  6.108
  Допаѓања:
  75.389
  Пол:
  Женски
  Само не кажа какви поклони ќе дава за стројниците и како да и го пратиме дечкото што ќе го најдеме...По карго? Или на мејл?
   
  На cresa-jagoda, Cinderfakinrella, Anna-marija. и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 14. crimson

  crimson Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  3.948
  Допаѓања:
  51.309
  Пол:
  Женски
  А некој над 185цм, згоден, убав, со изграден стил на облекување, над 25 години?

  за другарка прашувам
   
  На nikolamark85, BoyL, cresa-jagoda и 3 други им се допаѓа ова.
 15. Marijana93

  Marijana93 Популарен член

  Се зачлени на:
  7 декември 2013
  Пораки:
  1.132
  Допаѓања:
  6.613
  По карго мислам :D, а и само за летово и требал, душичка :D
   
  На JollyGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  11.596
  Допаѓања:
  171.602
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.