1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Сакам да сум Сингл...

Дискусија во 'Канта' започната од Candygirl11, 26 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Candygirl11

  Candygirl11 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јули 2011
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Што треба да направам?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.878
  Допаѓања:
  65.888
  Пол:
  Женски
  Треба да ги прочиташ правилата на форумот за отворање на нова тема.
  Темава не поттикнува дискусија, а и ако ја поттикне нема да оди во добар правец.
  Имаш теми во подфорумот сингл, разгледај, имаш тема за прашања и совети :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.