Сакам некого кој е многу поголем од мене

Дискусија во 'Канта' започната од Girl999, 10 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Girl999

  Girl999 Активен член

  Се зачлени на:
  9 август 2012
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  1
  Имам сериозен проблем. Сакам некој што е многу поголем. Знам дека таа љубов е невозможна. Кажетеми што би направиле да сте на мое место?
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.731
  Допаѓања:
  5.145
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.