Сакам,но не можам.

Дискусија во 'Канта' започната од nate.sweet-girl, 7 октомври 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. nate.sweet-girl

  nate.sweet-girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2010
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  1
  Сакам да го видам,но неможам :)
   
 2. maja8

  maja8 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2010
  Пораки:
  2.819
  Допаѓања:
  2.111
  што тоа бе?
   
 3. Anggie

  Anggie Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 август 2010
  Пораки:
  163
  Допаѓања:
  34
  Пријавена тема :) ех да сум модератор
   
 4. nate.sweet-girl

  nate.sweet-girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2010
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  1
  ok .. i jas odsega ke pocnam da prijavuvam temi :envy: :devil: .. vie toa mene za inaet mi go pravite?
   
 5. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.836
  Пол:
  Женски
  Не за инает туку затоа што темите ги отвораш, а веќе постојат, ги отвораш во несоодветна категорија, без некое барање и обајснување што ќе се дискутира. Не е финтата само да се отвори тема, таа треба да биде интересна и да има што да се разговара на неа. И плус да не е постоечка ;)
   
  На nate.sweet-girl му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.