Сакам секс, но нема каде

Дискусија во 'Секс' започната од hrizantema007, 31 октомври 2011.

 1. hrizantema007

  hrizantema007 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 октомври 2011
  Пораки:
  177
  Допаѓања:
  25
  девојки,едно две недели не сакав воопшто да имма секс.пред тоа бев настината,а кога с евидовме веќе имав менструација.и сега сексот ме удрил во глава,сакам да имам,не знам што ми е..пред тоа воопшто не сакав..но проблемот е што нема каде да се сексаме..кај него дома се неговите,кај мене се моите,у кола нема шанса,бидејќи ја не сакам,страв мие да се опуштам да не наиде некој.а и нема доволно место..идевме у куќата на негов братучед,празна куќа,убаво ни беше додека беше лето,но сега е зима,тамуе студено..па каде да го правиме тоа?ај ве молам некој совет..а хотел не препорачувајте
   
  На Gora123 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. swrcii

  swrcii Нов член

  Се зачлени на:
  1 јули 2010
  Пораки:
  723
  Допаѓања:
  268
  загрозена со секс,но се нема каде

  Јас мислам дека треба темата да биде заклучена.
   
  На Мистер_89 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. lolyta777

  lolyta777 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2011
  Пораки:
  2.337
  Допаѓања:
  6.832
  Пол:
  Женски
  загрозена со секс,но се нема каде

  Како бе нема каде, па и на нас (мене и мм) ни беа родителите дома па се снаоѓавме....фино лепо чекате да заспијат... играте карти, табла, јамб во меѓувреме и после кога ќе настане тишина во глуво дуба се фрлате на работа :D
  И зошто да не сакаш во кола :^) , ќе си најдете некое потскришно место каде нема никој да ви налета, спуштате предно сувозачко седиште и имате лимузина бре ;) и пак на брзака завршена работа.
  Ако се сака, се` се може...туку сигурна си за ова дека имаш год :?:
   
  На daniel28 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Argasi

  Argasi Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 октомври 2011
  Пораки:
  104
  Допаѓања:
  278
  загрозена со секс,но се нема каде

  се согласувам, има веќе тема за сексуалниве проблеми.  Па кога вашите се на работа можете тогаш, или пак можете во таа куќа ама преку ден...тогаш не е ладно, можете и греалка нешто да си земете ако сакате навечер...нека ја загрее собата едно саат време и терајте си после.иначе сексуалната желба кај жената е најголема за време на периодот и после него. ;)
   
 5. calliope

  calliope Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јули 2011
  Пораки:
  1.362
  Допаѓања:
  15.948
  Пол:
  Женски
  загрозена со секс,но се нема каде

  Па ако не да те викнеме кај нас дома?

  Неќам ваму, страв ми е, онаму не ми е широко... |(
   
  На LICEN-LONDON, Мистер_89, Водолија и 16 други им се допаѓа ова.
 6. nesa

  nesa Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2010
  Пораки:
  830
  Допаѓања:
  1.206
  Пол:
  Женски
  загрозена со секс,но се нема каде

  Хризантема имаш 25 год. и срамота е вакви прашања да поставуваш на форум. Ако си малку креативна ќе смислиш нешто. Погоре ти кажаа феминките, кога сте сами дома, во кола... Само не ми е јасно зошто не сакаш во хотел. Не е воопшто срамота.
   
 7. enca.69

  enca.69 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  1.709
  Допаѓања:
  3.423
  загрозена со секс,но се нема каде

  Јас истото ќе го пишев, ,,проблемов,, е напишан во стилот, можните опции не ми ги препорачувајте, хотел ич, и останува ние дома да те викнеме, или не знам, кој има од нас празен стан д ати го отстапи.
  Сите сме ги имале овие опции на располагање, и додека е така ќе се снаоѓаш.
  Нејќела во кола...
  Епа...чорба!
   
  На zalosna, Phyramide и maca99 им се допаѓа ова.
 8. cigarce

  cigarce Популарен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2011
  Пораки:
  1.396
  Допаѓања:
  3.868
  Пол:
  Женски
  загрозена со секс,но се нема каде

  во кола во парк негде низ населба :D
  има места има :D
  ако се сака :D
  епа си лупам :D
   
  На daniel28 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Saya

  Saya Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2011
  Пораки:
  1.190
  Допаѓања:
  5.540
  загрозена со секс,но се нема каде

  Абе знаеш како викаат - кој бира, мастурбира!

  Пробајте во кола, не си принцеза на зрно грашак. :D
   
  На TheDongerino, Decibel, LICEN-LONDON и 21 други им се допаѓа ова.
 10. maca99

  maca99 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  1.819
  Допаѓања:
  1.672
  загрозена со секс,но се нема каде

  :D Сите сме имале такви периоди ама баш сите,ама снаоѓање сестро! И надвор ќе мрзнеш,ама ќе се загрееш :D Кога се сака-не се бира каде.Ти додека избереш каде- ќе ти мине желбата :D
  Сега сериозно,додека да живееме заедно си се снаоѓавме,си најдовме местенце за во кола,кога беше тој сам кај него,кога кај мене,навечер кога ќе си легнеа неговите исто кај него,само потивко :angel: ,тој има празна куќа па летоска мераци,а зимоска си носевме греалка една стара таму ја оставивме,па имавме и ќебенца ни беше наше омилено место.Имаше само една соба средена онака,со кревет масичка ,шкафче,ама ние си ја направивме наше љубовно гнездо,без никој да знае :lol:
  Ајде сега трк во кола кај дечко ти,ама озбилно :!:
   
  На Decibel и reddevill им се допаѓа ова.
 11. Yipman2

  Yipman2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 октомври 2010
  Пораки:
  4.026
  Допаѓања:
  24.986
  загрозена со секс,но се нема каде


  Па можеш да идете на водно , тамо има голем број на паркинзи каде можете убаво да си пуштите клима во колата + музика и да уживате цела ноќ ... неможе никој да шета тамо ни манијак ни животно оти на водно е толку ладно што ке се смрзнат

  Или пак можете кај тебе дома или него .... предходно да начекате да вашите родители отидат на гости ...
  тоа ке биде минимум саат време и ете ти .... вајда нема да 365 дена вашите родители седат дома .... сигурно барем еднаш месечно ке отидат некаде .

  Или пак можете кај другарка,другар ... демек ке преспиете кај нејзе ...и она ке си легне а вие романтика ке правите...

  А можете и во школо ,факултет... за време на часови во вц и тоа во 8-11 часот.... тогаш сите спијат на часови .... а од 12-19 часот сите се расонети и многу шетаат во вц низ ходници и тука неможете многу многу ....

  се надевам помогнав :)
   
 12. Hipster

  Hipster Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 јули 2011
  Пораки:
  5.775
  Допаѓања:
  22.394
  Пол:
  Женски
  загрозена со секс,но се нема каде

  Секс на јавно место е казниво со закон и казна се плаќа, и тоа мрсна! :doh:
  што сте себични бе дечки бе, тука на фемина не има 1000ници, ај сеа едно 100 ќе се солидаризираме, од кој 10 ќе се погодиме од исти град, жалосно е бе дечки ;(
   
 13. Lacrimosa

  Lacrimosa Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јули 2010
  Пораки:
  1.833
  Допаѓања:
  2.911
  Пол:
  Женски
  загрозена со секс,но се нема каде

  Снајдете се, шо да ви речам.
  Имате кола и се жалиш, а што да речат оние што немаат ни кола? Е тие треба да се жалат. Ем топло, ем само вие двајца... музиче...
  На крај краева одете во празниот стан, земете греалка од некој и ете ти.

  И не ја затварајте темава, нека продолжи со предлагања на места за сексање во Скопје. :lol:
   
  На virginia му/ѝ се допаѓа ова.
 14. green.eyes

  green.eyes Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 јули 2011
  Пораки:
  2.522
  Допаѓања:
  25.072
  загрозена со секс,но се нема каде

  Фино лепо ќе си отидете на Водно со кола, ќе најдете и ќе земете онакви за заштита на шофершајбна од сонце за во лето (не им го знам името :tmi: , башка и за во лето многу ќе ви користат :!: ), ќе ги ставите на прозори, (не се секирај, не се гледа ништо од надвор ;) ) ќе си земете едно ќебенце, некое добро цд или ќе си пуштите некоја фина радио станица.....и ништо повеќе не ти треба. Ехехе, сите сме се „онадуеле“ по коли на Водно, не се пропушта бре секс во кола 8) Барем на Водно имате место каде сакате и кога сакате и колку сакате.
   
 15. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  9.402
  Допаѓања:
  121.805
  загрозена со секс,но се нема каде

  Еј знаете јас па кого најмногу обвинувам?!
  Луѓето кои имаат деца адолесценти,цут младости и немаат осет да прошетаат почесто по роднини,на викенди или да му купат некое станче на детето! :D
   
  На Valentina.Vaki, sparklie, kjukli и 17 други им се допаѓа ова.
 16. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.207
  Допаѓања:
  41.273
  загрозена со секс,но се нема каде

  Mоите се такви |( бог да чува, осет се немало.. божем не знаат кога ќе дојде дечко па ни малце барем да излезат |(
  а што е најтрагично кога сме сами во соба, уште па и не тропа на врата, така си влага :devil:
  еднаш ме зафати во една малце незгодна ситуација, ама да кажам ич па не се замарам
  може да тропне нели? |(
  па досадна е, ко нејзе да и е дечко, ајде да јадеш, ајде ова ајде она, ајде кафе да пиеме :devil: Hа 5 минути не можат да ме остават со него асално да се видиме!
  а се има каде, кога веќе има кола зашто да не одите на водно не ми е јасно...
   
 17. BlackSwan5

  BlackSwan5 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2011
  Пораки:
  2.765
  Допаѓања:
  3.548
  загрозена со секс,но се нема каде

  Пробајте во лифт.
   
 18. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.207
  Допаѓања:
  41.273
  загрозена со секс,но се нема каде

  :rofl: а ако има камера? :)

  па може да изнајмат соба, на 2-3 саати, ефтино е не е скапо ;) :)
   
 19. DeepBlue

  DeepBlue Популарен член

  Се зачлени на:
  21 мај 2011
  Пораки:
  758
  Допаѓања:
  1.094
  еве и од мене предлог...идете да си се сексате на паркингкот кај Борис Трајковски салата на популарниот ЈЕБОДРОМ. таму не казнуваат а нит има пазачи ;) а на водно има мн добри места само неможам сеа да ти цртам мапа али не е препорачливо има многу пазачи, верувајте не ги сопира ладново време нив :)
   
 20. Pelikuna

  Pelikuna Популарен член

  Се зачлени на:
  15 април 2011
  Пораки:
  1.961
  Допаѓања:
  2.021
  А да речам на дедо ми еден ден да ја ослободи работилницата па таман на талаш ке се валате?

  Не озбилно,таму не ваму не епа каде?
  Ама повозбудливо е во кола :D Ризик јак :P

  Имате бре многу места само кликерот не ви работи :)
   
  На zeyynoo му/ѝ се допаѓа ова.