1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Сакам секс, но нема каде

Дискусија во 'Секс' започната од hrizantema007, 31 октомври 2011.

  1. hrizantema007

    hrizantema007 Истакнат член

    Се зачлени на:
    19 октомври 2011
    Пораки:
    177
    Допаѓања:
    42
    девојки,едно две недели не сакав воопшто да имма секс.пред тоа бев настината,а кога с евидовме веќе имав менструација.и сега сексот ме удрил во глава,сакам да имам,не знам што ми е..пред тоа воопшто не сакав..но проблемот е што нема каде да се сексаме..кај него дома се неговите,кај мене се моите,у кола нема шанса,бидејќи ја не сакам,страв мие да се опуштам да не наиде некој.а и нема доволно место..идевме у куќата на негов братучед,празна куќа,убаво ни беше додека беше лето,но сега е зима,тамуе студено..па каде да го правиме тоа?ај ве молам некој совет..а хотел не препорачувајте
     
    На Ceci16 и Gora123 им се допаѓа ова.
  2. swrcii

    swrcii Нов член

    Се зачлени на:
    1 јули 2010
    Пораки:
    723
    Допаѓања:
    270
    загрозена со секс,но се нема каде

    Јас мислам дека треба темата да биде заклучена.
     
    На Мистер_89 му/ѝ се допаѓа ова.
  3. lolyta777

    lolyta777 Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јануари 2011
    Пораки:
    2.337
    Допаѓања:
    6.899
    Пол:
    Женски
    загрозена со секс,но се нема каде

    Како бе нема каде, па и на нас (мене и мм) ни беа родителите дома па се снаоѓавме....фино лепо чекате да заспијат... играте карти, табла, јамб во меѓувреме и после кога ќе настане тишина во глуво дуба се фрлате на работа :D
    И зошто да не сакаш во кола :^) , ќе си најдете некое потскришно место каде нема никој да ви налета, спуштате предно сувозачко седиште и имате лимузина бре ;) и пак на брзака завршена работа.
    Ако се сака, се` се може...туку сигурна си за ова дека имаш год :?:
     
    На Ceci16 и daniel28 им се допаѓа ова.
  4. Argasi

    Argasi Истакнат член

    Се зачлени на:
    12 октомври 2011
    Пораки:
    104
    Допаѓања:
    278
    загрозена со секс,но се нема каде

    се согласувам, има веќе тема за сексуалниве проблеми.



    Па кога вашите се на работа можете тогаш, или пак можете во таа куќа ама преку ден...тогаш не е ладно, можете и греалка нешто да си земете ако сакате навечер...нека ја загрее собата едно саат време и терајте си после.иначе сексуалната желба кај жената е најголема за време на периодот и после него. ;)
     
  5. calliope

    calliope Популарен член

    Се зачлени на:
    1 јули 2011
    Пораки:
    1.368
    Допаѓања:
    15.989
    Пол:
    Женски
    загрозена со секс,но се нема каде

    Па ако не да те викнеме кај нас дома?

    Неќам ваму, страв ми е, онаму не ми е широко... |(
     
    На LICEN-LONDON, Мистер_89, Водолија и 16 други им се допаѓа ова.
  6. nesa

    nesa Популарен член

    Се зачлени на:
    23 јули 2010
    Пораки:
    840
    Допаѓања:
    1.223
    Пол:
    Женски
    загрозена со секс,но се нема каде

    Хризантема имаш 25 год. и срамота е вакви прашања да поставуваш на форум. Ако си малку креативна ќе смислиш нешто. Погоре ти кажаа феминките, кога сте сами дома, во кола... Само не ми е јасно зошто не сакаш во хотел. Не е воопшто срамота.
     
  7. enca.69

    enca.69 Популарен член

    Се зачлени на:
    25 декември 2009
    Пораки:
    1.709
    Допаѓања:
    3.448
    загрозена со секс,но се нема каде

    Јас истото ќе го пишев, ,,проблемов,, е напишан во стилот, можните опции не ми ги препорачувајте, хотел ич, и останува ние дома да те викнеме, или не знам, кој има од нас празен стан д ати го отстапи.
    Сите сме ги имале овие опции на располагање, и додека е така ќе се снаоѓаш.
    Нејќела во кола...
    Епа...чорба!
     
    На zalosna, Phyramide и maca99 им се допаѓа ова.
  8. cigarce

    cigarce Популарен член

    Се зачлени на:
    5 мај 2011
    Пораки:
    1.401
    Допаѓања:
    3.931
    Пол:
    Женски
    загрозена со секс,но се нема каде

    во кола во парк негде низ населба :D
    има места има :D
    ако се сака :D
    епа си лупам :D
     
    На daniel28 му/ѝ се допаѓа ова.
  9. Saya

    Saya Популарен член

    Се зачлени на:
    6 јануари 2011
    Пораки:
    1.190
    Допаѓања:
    5.551
    загрозена со секс,но се нема каде

    Абе знаеш како викаат - кој бира, мастурбира!

    Пробајте во кола, не си принцеза на зрно грашак. :D
     
    На TheDongerino, Decibel, LICEN-LONDON и 21 други им се допаѓа ова.
  10. maca99

    maca99 Популарен член

    Се зачлени на:
    19 септември 2010
    Пораки:
    1.819
    Допаѓања:
    1.690
    загрозена со секс,но се нема каде

    :D Сите сме имале такви периоди ама баш сите,ама снаоѓање сестро! И надвор ќе мрзнеш,ама ќе се загрееш :D Кога се сака-не се бира каде.Ти додека избереш каде- ќе ти мине желбата :D
    Сега сериозно,додека да живееме заедно си се снаоѓавме,си најдовме местенце за во кола,кога беше тој сам кај него,кога кај мене,навечер кога ќе си легнеа неговите исто кај него,само потивко :angel: ,тој има празна куќа па летоска мераци,а зимоска си носевме греалка една стара таму ја оставивме,па имавме и ќебенца ни беше наше омилено место.Имаше само една соба средена онака,со кревет масичка ,шкафче,ама ние си ја направивме наше љубовно гнездо,без никој да знае :lol:
    Ајде сега трк во кола кај дечко ти,ама озбилно :!:
     
    На Ceci16, Decibel и reddevill им се допаѓа ова.
  11. Yipman2

    Yipman2 Форумски идол

    Се зачлени на:
    3 октомври 2010
    Пораки:
    4.029
    Допаѓања:
    25.020
    загрозена со секс,но се нема каде


    Па можеш да идете на водно , тамо има голем број на паркинзи каде можете убаво да си пуштите клима во колата + музика и да уживате цела ноќ ... неможе никој да шета тамо ни манијак ни животно оти на водно е толку ладно што ке се смрзнат

    Или пак можете кај тебе дома или него .... предходно да начекате да вашите родители отидат на гости ...
    тоа ке биде минимум саат време и ете ти .... вајда нема да 365 дена вашите родители седат дома .... сигурно барем еднаш месечно ке отидат некаде .

    Или пак можете кај другарка,другар ... демек ке преспиете кај нејзе ...и она ке си легне а вие романтика ке правите...

    А можете и во школо ,факултет... за време на часови во вц и тоа во 8-11 часот.... тогаш сите спијат на часови .... а од 12-19 часот сите се расонети и многу шетаат во вц низ ходници и тука неможете многу многу ....

    се надевам помогнав :)
     
  12. Hipster

    Hipster Форумски идол

    Се зачлени на:
    8 јули 2011
    Пораки:
    5.777
    Допаѓања:
    22.415
    Пол:
    Женски
    загрозена со секс,но се нема каде

    Секс на јавно место е казниво со закон и казна се плаќа, и тоа мрсна! :doh:
    што сте себични бе дечки бе, тука на фемина не има 1000ници, ај сеа едно 100 ќе се солидаризираме, од кој 10 ќе се погодиме од исти град, жалосно е бе дечки ;(
     
  13. Lacrimosa

    Lacrimosa Популарен член

    Се зачлени на:
    19 јули 2010
    Пораки:
    1.833
    Допаѓања:
    2.930
    Пол:
    Женски
    загрозена со секс,но се нема каде

    Снајдете се, шо да ви речам.
    Имате кола и се жалиш, а што да речат оние што немаат ни кола? Е тие треба да се жалат. Ем топло, ем само вие двајца... музиче...
    На крај краева одете во празниот стан, земете греалка од некој и ете ти.

    И не ја затварајте темава, нека продолжи со предлагања на места за сексање во Скопје. :lol:
     
    На virginia му/ѝ се допаѓа ова.
  14. green.eyes

    green.eyes Форумски идол

    Се зачлени на:
    3 јули 2011
    Пораки:
    2.871
    Допаѓања:
    31.228
    Пол:
    Женски
    загрозена со секс,но се нема каде

    Фино лепо ќе си отидете на Водно со кола, ќе најдете и ќе земете онакви за заштита на шофершајбна од сонце за во лето (не им го знам името :tmi: , башка и за во лето многу ќе ви користат :!: ), ќе ги ставите на прозори, (не се секирај, не се гледа ништо од надвор ;) ) ќе си земете едно ќебенце, некое добро цд или ќе си пуштите некоја фина радио станица.....и ништо повеќе не ти треба. Ехехе, сите сме се „онадуеле“ по коли на Водно, не се пропушта бре секс во кола 8) Барем на Водно имате место каде сакате и кога сакате и колку сакате.
     
  15. Lilit

    Lilit Форумски идол

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    11.689
    Допаѓања:
    150.105
    загрозена со секс,но се нема каде

    Еј знаете јас па кого најмногу обвинувам?!
    Луѓето кои имаат деца адолесценти,цут младости и немаат осет да прошетаат почесто по роднини,на викенди или да му купат некое станче на детето! :D
     
    На Valentina.Vaki, sparklie, kjukli и 17 други им се допаѓа ова.
  16. ludoto19

    ludoto19 Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 март 2010
    Пораки:
    7.222
    Допаѓања:
    41.456
    загрозена со секс,но се нема каде

    Mоите се такви |( бог да чува, осет се немало.. божем не знаат кога ќе дојде дечко па ни малце барем да излезат |(
    а што е најтрагично кога сме сами во соба, уште па и не тропа на врата, така си влага :devil:
    еднаш ме зафати во една малце незгодна ситуација, ама да кажам ич па не се замарам
    може да тропне нели? |(
    па досадна е, ко нејзе да и е дечко, ајде да јадеш, ајде ова ајде она, ајде кафе да пиеме :devil: Hа 5 минути не можат да ме остават со него асално да се видиме!
    а се има каде, кога веќе има кола зашто да не одите на водно не ми е јасно...
     
  17. BlackSwan5

    BlackSwan5 Популарен член

    Се зачлени на:
    6 јуни 2011
    Пораки:
    2.765
    Допаѓања:
    3.558
    загрозена со секс,но се нема каде

    Пробајте во лифт.
     
  18. ludoto19

    ludoto19 Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 март 2010
    Пораки:
    7.222
    Допаѓања:
    41.456
    загрозена со секс,но се нема каде

    :rofl: а ако има камера? :)

    па може да изнајмат соба, на 2-3 саати, ефтино е не е скапо ;) :)
     
  19. DeepBlue

    DeepBlue Популарен член

    Се зачлени на:
    21 мај 2011
    Пораки:
    758
    Допаѓања:
    1.097
    еве и од мене предлог...идете да си се сексате на паркингкот кај Борис Трајковски салата на популарниот ЈЕБОДРОМ. таму не казнуваат а нит има пазачи ;) а на водно има мн добри места само неможам сеа да ти цртам мапа али не е препорачливо има многу пазачи, верувајте не ги сопира ладново време нив :)
     
  20. Pelikuna

    Pelikuna Популарен член

    Се зачлени на:
    15 април 2011
    Пораки:
    1.961
    Допаѓања:
    2.022
    А да речам на дедо ми еден ден да ја ослободи работилницата па таман на талаш ке се валате?

    Не озбилно,таму не ваму не епа каде?
    Ама повозбудливо е во кола :D Ризик јак :P

    Имате бре многу места само кликерот не ви работи :)
     
    На s.a.m.a и zeyynoo им се допаѓа ова.