1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Сакам секс, но нема каде

Дискусија во 'Секс' започната од hrizantema007, 31 октомври 2011.

  1. thelittle17

    thelittle17 Популарен член

    Се зачлени на:
    31 август 2010
    Пораки:
    3.749
    Допаѓања:
    8.665
    Пол:
    Женски
    Даа, ова навистина не е хумано ..
     
  2. Lilit

    Lilit Форумски идол

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    11.689
    Допаѓања:
    150.101
    Леле какви дешавки имам за раскажување од сексање на непристојни места! :D
    Од срце,од стомак се смеам!
    Си седиме со Радован по дома,му ѕвони телефон,другар му,брат,дојди да ме извадиш,добро што ти е кажи,да не се десило нешто?! Абе дојди таму и таму! И дрн дрн дрн до локацијата,колава ја гледаш тоне у кал до џамои! Женска му внатре и ние само,мех хе хе хе под мустак се смееме и ајде,со јаже да го извадиш! А тоа претходно дента,па и вечерта се протури од врнење! (локацијата не ја кажувам за да не заглавите!Ма ако сакате и ќе ви ја кажам,туку да не се пронајде некој!) :D
    Е истите овие,дешавка.Лето,вамте-тамте,ова на Водно и си вршеле работа,отворен прозорот да се луфтираат де и вика младичов,вика фаќам газе,уште едно газе и фаќам рака,нејзините раце кај мене околу врат,кога сум излегол со фармерките до колена да го бркам,мамата негова! :D
    Има,има многу случки! :D

    Најсмешно ми е кога ќе ги видам оние инвентивнине.Летно време имаме навика навечер да си одиме на видиковец,сега овај нали,убаво се средени,нешто за грицкање,за пиење,плус ладничко за разлика и рернава доле и по пат нагоре,гледаш збутани автомобили со ПЕШКИРЧИЊА на прозорите! :rofl:
    Или замаглени прозорци и светлото внатре пуштено,лоооол!Романтика! :D
     
    На Phyramide, sesilija, rossonerka и 2 други им се допаѓа ова.
  3. Phyramide

    Phyramide Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јули 2010
    Пораки:
    3.009
    Допаѓања:
    14.809
    Е шо на брзака, може и да се ужива, па и две три тури да удриш. Абе кола е институција, или можеби оние кои не го практикуваме веќе овој секс така често затоа повеќе ја цениме оваа варијанта а? :D
    Па во летно време искачаш надвор - па и да те види некој големото чудо, адреналинче малку да ти се качи, егзибиционизам, иха! :)
    Не мора со мушами да се криеме бе! :D

    Девојко, абе имаш милион местенца. Одиш на викенд некаде, еве не мораш на некое скапо местенце ама сигурно некој од твоите или неговите пријатели има викендица или куќа во село. Или трк во околина гарант ќе најдеш некое излетничко место за малку пари.
    Не знам од кај си ама во Скопје знам дека и станчиња се изнајмуваат за таа намена.
    Водно те го дека е, не е далеко ни пешки да отидеш. А не мораш - имаш кола и имаш скришни местенца и таму. Ете ти го Зајчев рид, ете ти го парк, ете ти ги вецињата - ма што знам. А да ја погледнеш онаа темана за луди места за љубов водење?
    Е сега ако сакаш ти кревет џоа аеродром со сатени и свилени перници тоа е друга ствар - не ти го знам стандардот, ама ако се сака - се може. И тоа сегде! ;)
     
    На Valentina.Vaki и MarchelineAmaru им се допаѓа ова.
  4. Sunshine88

    Sunshine88 Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 март 2010
    Пораки:
    1.533
    Допаѓања:
    580
    И ние немаме каде, во кола и јас не сакам, зошто ми е тесно а ја сум малце не смасна, но кога нема ќе земеш она што ти се нуди. Некогаш во кола, некогаш едвај чекаме јас да останам сама и одма го викам(зошто кај него секогаш некој има). Снаџи се па живи.
     
    На thelittle17 му/ѝ се допаѓа ова.
  5. crazyinlove19

    crazyinlove19 Популарен член

    Се зачлени на:
    20 март 2011
    Пораки:
    3.753
    Допаѓања:
    3.729
    Ако се сака се се може. ;)
    Па има толку многу места, ај ако не ти е удобно во кола ок, но зошто да не во хотел, изнајмете соба... Нема ништо страшно во тоа.
     
  6. MarchelineAmaru

    MarchelineAmaru Популарен член

    Се зачлени на:
    7 јули 2010
    Пораки:
    2.255
    Допаѓања:
    1.343
    Да ви кажувам?
    Ај ќе ви кажам ,ама под услов да не се смеете многу :D

    Прво време кога почнавме со "општење" , и ние немавме каде ,а ваму многу ни се сакаше.
    Шетни ваму - шетни таму ,си најдовме неколку локации онака ем в град ,ем скриени од очите на јавноста :D
    Кај мене в маало има цела редица згради ,а позади нив црни темничишта и задни дворови од околните куќи. И ајде ,под последната тераса ќе се оплодуваме. Илјада пати сме биле таму и досега ,фала Богу ,никој не видел и никој не слушнал :)

    Па ќе најдевме некоја напуштена куќа ,ќе си влезевме и онака од срце еден благослов да им удриме на идните домаќини ,со добра мисла ,и тие да си се сакаат ко нас :lol:

    И излети сме си правеле летно време по Селечка наша драга ,не на врв ама подножјето јачеше од нас :lol:


    После в студентски чекавме да ни заспијат цимерчињата и опет опа цупа :lol: Или ако се смилуваа да не остават сами - мераци!
    Најпосле се пресрамив и појдов кај него ,покасно навечер ,сви су заспали и...и таму почнавме :lol:



    Бонус факт - невиноста не ја изгубив во некој романтичен кревет со балдахини и рози ,туку во запустеното паркче зад Црвен крст . :lol:



    Ете идеи ,драги мои ;)
     
    На Valentina.Vaki му/ѝ се допаѓа ова.
  7. Tanjus

    Tanjus Истакнат член

    Се зачлени на:
    28 ноември 2009
    Пораки:
    257
    Допаѓања:
    70
    Хахах и ја исто во парк :)
     
    На MarchelineAmaru му/ѝ се допаѓа ова.
  8. MarchelineAmaru

    MarchelineAmaru Популарен член

    Се зачлени на:
    7 јули 2010
    Пораки:
    2.255
    Допаѓања:
    1.343
    Кислородот од дрвата е многу потребен во такви breath taking моменти :lol:

    На темава - би било најбезбедно да се рента собичка ,ем приватност ем многу простор за експериментирање ;)
     
  9. sesilija

    sesilija Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јануари 2010
    Пораки:
    4.177
    Допаѓања:
    13.276
    Ej a замислете споделувате овде некоја ваша “тајна и сигурна локација“ и некои други феминки решат да ја испробаат и така настане непланирана фемина собиранка со придружба на партнерите :D
     
    На Name, kjukli, SunshineYo и 3 други им се допаѓа ова.
  10. Phyramide

    Phyramide Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јули 2010
    Пораки:
    3.009
    Допаѓања:
    14.809
    Сеси, затоа јас за моите тајни местенца мудро молчам :D Не давам бе не давам, себично си ги чувам за себеси и за моите палави младалачки лудории.

    Замисли споделуваш и само слушаш офкање, стенкање се вртиш и шо ќе видиш, цура со тип, и сега се мислиш дал да ја прашаш или не, и и викаш еј пст Пирамида а ти?
    :D

    А типците се чудат! И настанува јавен Фемина оргија генг бенг на лице место.
     
    На MarchelineAmaru, Valentina.Vaki, zalosna и 4 други им се допаѓа ова.
  11. Mini-Mouse

    Mini-Mouse Популарен член

    Се зачлени на:
    3 април 2011
    Пораки:
    530
    Допаѓања:
    1.439
    Пол:
    Женски
    Првава случка или е чиста случајност или ти си таа што мене ми ја има во живо раскажувано :D
    Е сега фактот што сеуште постои Радован ми кажува дека е најверојатно случајност.
    Али вторава прича жива ќе се изедам не ми текнува кој ми ја кажуваше. :envy:

    Ако ми текне... може и ќе ми се упали сијаличката и ќе сфатам која е Лилит... :?:

    Е сега да не бидам оф, постојат многу места кои можат да послужат како љубовно гнезденце. Само треба малку да го упалите закоравеното мозоче и да и се препуштите на фантазијата па да се изненадите што се не ќе ви падне на памет . :lol:

    Како и да е за мене креветот е незаменлив.
     
  12. daddys.princess

    daddys.princess Истакнат член

    Се зачлени на:
    30 октомври 2011
    Пораки:
    988
    Допаѓања:
    318
    темава ми е малку смешничка :) ,како тоа сака секс ама нема каде?? :rofl: :rofl: :rofl: сварно е смешно,SORRY за тој што ја ставил ама сварно е смешно :D
     
  13. RainBow

    RainBow Глобален модератор Член на тимот

    Се зачлени на:
    3 декември 2009
    Пораки:
    21.752
    Допаѓања:
    65.215
    Пол:
    Женски
    Не е воопшто смешничка темава, има многу што се наоѓаат или се наоѓале во ваква ситуација.
    Кога се има кола е полесно, ама кога се нема ни кола...
    Ние еднаш така очајни(и пивнати троа повеќе) пред една зграда си завршивме работа. Ама онака ептен на отворено :lol: Не е битно местото, нека се шири љубовта. :rofl:
     
    На MarchelineAmaru, Mini-Mouse и daddys.princess им се допаѓа ова.
  14. daddys.princess

    daddys.princess Истакнат член

    Се зачлени на:
    30 октомври 2011
    Пораки:
    988
    Допаѓања:
    318
    сепак сте нашле место :D :D
     
  15. femina90

    femina90 Популарен член

    Се зачлени на:
    25 декември 2009
    Пораки:
    3.997
    Допаѓања:
    2.345
    Си имаме едно местенце, покрај кеј е, ливади, ниви, навечер ни светло има, ни ништо.Е додуше знае да има гужва, не го знам само јас :D
    На Водно пробавме еднаш, ама само што се фативме за работа, ни излезе една кола, стварно не знам од каде, па моравме во рикверц за они да излезат.И оттогаш немам мерак за таму :D
    Ако се има желба, ќе се најде и место, па и на минус 10 надвор :)
     
    На MarchelineAmaru му/ѝ се допаѓа ова.
  16. LilBaby

    LilBaby Популарен член

    Се зачлени на:
    11 мај 2011
    Пораки:
    3.458
    Допаѓања:
    7.886
    Не е смешно воопшто, дури трагично и жално, па и болно а ти ќе пукнеш од што сакаш добро истресување а пустото нема каде. Е баш и не е смешно тоа.
    Хормона до плафона, петинг до бескрај, ама чинот над чиновите треба да се стори негде.

    Ако не е прв пат, не мора да е на кревет.
    Ма да ете и горе пример, дека првиот пат може да се случи надвор, и нормално не на кревет.

    Абре луѓе не сме Њујорк ни Сексот и градот, ама ако нема каде, ќе се бара алтернативи, ако не дома кај него, или кај женското дома.
     
  17. HardSex

    HardSex Популарен член

    Се зачлени на:
    25 април 2011
    Пораки:
    495
    Допаѓања:
    2.422
    Пол:
    Машки
    Секогаш има алтернативи.

    1.Ќе си купите по една маска со фраерот,и ќе може да имате секс на отворено без притоа толку многу да се грижите за идентитетот.Тоа не значи дека треба да имате секс на плоштад Македонија. :D

    2.Ќе си купите по една перика со фраерот,и црни очила за сонце.Јас знам дека времево е малце студено и не е работава до Сонце,но кога ќе се напалите природно греење се уклучува. :D

    3.Во малце поекстремна варијанта,може да ставите на глава чорапи(како оние што вршат грабежи). :D
    Нормално ќе си направите отвори за очите и за устата, за дишење а и за други намени.
    Ова е интересна варијанта но треба да се внимава особено доколку имате секс позади здграда,во влез,во подрум и сл.затоа што секогаш има по некој дедо од времето на социјализмот кој се грижи за куќниот ред и мир.Они се малце параноични и може случајот да го пријават у полиција.Последно нешто што сакате е со спуштени гаки и чорапи на лицата да ве брка цела полициска станица,ни виновни ни должни.Исто доколку идете на оваа варијанта елиминирајте носење на златни ланци,скапи часовници и сл. :D

    4. Во кола можеби е малце тесно но затоа се спуштаат седиштата.Плус може да искомбинирате со некоја од првиве 3 варијанти.Или пак фраерот нека се погрижи колата да има затемнети стакла.

    Варијантиве не се скапи а се практични.Не се грижите дали да изнајмите соба,па колку чини,па дали куќата на братучедот,другарот,роднината или што и да е,е слободна.

    Кога излегувате, само си ги носите со себе маските,периките и очилата за сонце,или чорапите. :D
    Нормално ќе идете малце на поскриено место.Ама поентава е,и некој да ве забележи кој го ебе,затоа што нема да ве препознаат. :D

    Happy days.

    Сега за новогодишниве празници може и нешто во стил дедо Мраз,баба Мразица. :D

    Happy Holidays!
     
    На Valentina.Vaki, Springy, anabel-a и 5 други им се допаѓа ова.
  18. daddys.princess

    daddys.princess Истакнат член

    Се зачлени на:
    30 октомври 2011
    Пораки:
    988
    Допаѓања:
    318
    па не знам колку време се немам насмеано толку слатко ахахахах :D :rofl: :rofl: ,а мозе и ја некој совет да си послушам,ахаха :rofl: :rofl:
     
    На HardSex му/ѝ се допаѓа ова.
  19. Phyramide

    Phyramide Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јули 2010
    Пораки:
    3.009
    Допаѓања:
    14.809
    Абе секоја чест за ова! :D

    Не знам зошто замислив сцена. Се плескаш со момакот на кеј, да речеме, таму негде кај булдозерите и машините па па па...да речеме.
    Уствари не ти Хардсекс, јас еве....а можеш и ти со момакот, не ти се мешам :D
    Како и да е, поентата ми беше, јас сакам маска на Барбара а момакот нека е еве Џорџ Буш (постариот де). И некој не снима на јутјуб.
    Гледаш опис - Барбара и Џорџ се плескаат покрај Вардар во Скопје.
    Јако бре!
    А ти се гледаш после некое време и му викаш мавајќи го по десна груда - еј добар перформанс, честитам друже. И он ти вика - еј јако изгледаш на оваа сцена.
    Му велиш, фала, знам.
    И никому ништо. Џорџ и Барбара јавно обрукани а вие смислувате нови маски.

    Хард, ај алал да ми ти е, ме инспирираше со идеиве :D

    Туку, зошто толку се криете по тоа колите со пешкири и ќебиња на прозор? Мене би ми било страв така, да не ме извади од памет некоја полиција која тренира строгочу, сакам да ја имам надворешната ситуација под контрола. А за тоа некој друг да ме види и ми е гајле, па и за манијаците. Нека праат што сакаат само на очи нека не ми се појавува а вака скришум нека гледа.
    Ко па комшииве мои да не не виделе нешто, некогаш - или јас :lol:

    Фемина ме потсети со нививе на млади дани, има една чистинка измеѓу Бутел и Радишани, е тука по нивите. Чисто како идеја. Додуше одамна не сум проверила ама....на времето јако беше бре!
     
    На MarchelineAmaru и HardSex им се допаѓа ова.
  20. lolyta777

    lolyta777 Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јануари 2011
    Пораки:
    2.337
    Допаѓања:
    6.899
    Пол:
    Женски
    А бе Пирамитче, кога имаш ограничен излез, а си се заборавил во дискотека или кафана, па кога брзаш да стигнеш дома на време, а успат ќе те зачеша г*ето (метафорички кажано), набрзинка паѓа секс ...на тоа мислев...знаеш полубосонога :lol: Леле, туго, а бе деца не` читаат, а им даваме идеи :tmi:
    Туку еве од мене едно така-така скришно местенце, во парк накај Балканика има една лединка, на времето екста непосетена беше, сега не знам.
    А и тоа со мушамите, и јас не сум за криење, подобро да се има поглед и накај надвор, не се знае кој може да те изненади :lol: , вака од време на време ќе се ѕирне и надвор, па се има време да се фаќа магла :P
     
    На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.