Сакам секс, но нема каде

Дискусија во 'Секс' започната од hrizantema007, 31 октомври 2011.

 1. Sesil

  Sesil Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 ноември 2014
  Пораки:
  5.242
  Допаѓања:
  116.264
  Пол:
  Женски
  па не тераме никој со сила да каже ... и да сакаме не можиме да натераме.
  И има врска за шо и е. Ако е за швалерај треба да се упати на некое позабутано место, нема ваљда на најфреквентното да оди ... ;) ;) Ако и е за роматика со саканата особа тогаш друга е препораката :P
   
  На Petar80, veren, DesertGirl и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 2. galapce

  galapce Форумски идол

  Се зачлени на:
  4 ноември 2014
  Пораки:
  4.196
  Допаѓања:
  104.457
  Пол:
  Женски
  Ne deka ne si vo pravo,ama temata ne e sakam romantika a nemam kade.A preprocitav i strana dve,nekako mnogu im zapnuvas na lugeto koi malku poinaku razmisluvaat po ova prasanje od tebe.
  Ete fala bogu jas imam kade,ne
  sum ni imala problem da nemam kade,no nikogas ne bi se cuvstvuvala udobno koga vo ednata soba bi bile roditelite na edniot,a nie vo drugata da imame seks.A ne deka tie mislat deka sme nevini.
  I uste edna rabota.I da sum trebala da odam po hoteli,hosteli,pa makar i toa da bilo so covekot so koj na povidok bi bil brak,ne bi odela na po apla mesta.:P
  I tretata situacija,moze i da imam vo drugata soba,no ete za prv pat sakam onaka bez istezavanje.
  Ajde sega kazi deka ne sme site isti.:P Toa i bese poentata na zapocnatiot dijalog.
   
 3. Sesil

  Sesil Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 ноември 2014
  Пораки:
  5.242
  Допаѓања:
  116.264
  Пол:
  Женски
  Океј не сме сите исти. Некои живеат сами, некои со родители. На некои не им е проблем да имаат секс кога во другата соба има некој, на некој им е огромен проблем. Некој може да си дозволи да плати да има секој ден секс надвор од дома. А некој едноставно сака бар еднаш да има секс надвор од дома, колку да не биде на се на исто место, колку да смени нешто ... :)
   
  На Petar80, DesertGirl и Kukla994 им се допаѓа ова.
 4. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  3.942
  Допаѓања:
  45.365
  Vo nekoja vikendicka togas :P |(
   
  На veren, DesertGirl и Sesil им се допаѓа ова.
 5. marijaneta

  marijaneta Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2014
  Пораки:
  54
  Допаѓања:
  31
  Не е швалерај дека немам дечко, онака си се бафтаме. Не знам како да го наречам :D
   
  На Petar80, Роберт 7 и Sesil им се допаѓа ова.
 6. smigool

  smigool Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јули 2013
  Пораки:
  149
  Допаѓања:
  350
  Пол:
  Машки
  А имам каде но не и со кого ?! :/
   
 7. marijaneta

  marijaneta Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2014
  Пораки:
  54
  Допаѓања:
  31
  Барем тоа е лесно :D
   
 8. Hristov

  Hristov Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 март 2015
  Пораки:
  241
  Допаѓања:
  580
  Пол:
  Машки
  А Тој има женска !? :P :D
   
 9. marijaneta

  marijaneta Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2014
  Пораки:
  54
  Допаѓања:
  31
  Не. Ама не значи дека цел свет мора да знае :D
   
 10. Hristov

  Hristov Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 март 2015
  Пораки:
  241
  Допаѓања:
  580
  Пол:
  Машки
  Ахамммм :D Сега да не испадниме дека многу љубопитни сме ама овде нешто „мириса“ некако интересно :P Хихихихихи... Пошто Ти немаш дечко, тој нема женска ама онака си се бафтате Хихихи па дури и Ти не знајш како да го наречиш тоа :P Како и да е ако ти е убаво и ако ти причинува задоволство САМО НАПРЕД !!! :P :)
   
  На Sesil му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Catherayn

  Catherayn Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2014
  Пораки:
  196
  Допаѓања:
  180
  Пол:
  Женски
  Friends with benefits??? :D
   
  На Daniel_1 и veren им се допаѓа ова.
 12. Daniel_1

  Daniel_1 Нов член

  Се зачлени на:
  5 март 2015
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Машки
  Секогаш добредојдено
   
  На Petar80 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. smigool

  smigool Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јули 2013
  Пораки:
  149
  Допаѓања:
  350
  Пол:
  Машки
  што е лесно?
  мене не ми делува баш лесно,
  ретко да но не и секогаш :)
   
  На Petar80 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Abrakadabra

  Abrakadabra Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 април 2015
  Пораки:
  1.459
  Допаѓања:
  20.048
  Пол:
  Женски
  Епа тогаш, ништо од секс :P
   
  На Petar80 му/ѝ се допаѓа ова.
 15. MilaP

  MilaP Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2015
  Пораки:
  2.150
  Допаѓања:
  53.109
  Пол:
  Женски
  Ako sakam nisto nema da me spreci ke si najdime mestence i gotovo,sredena rabota :D
   
  На Petar80 и veren им се допаѓа ова.
 16. Prijatelot

  Prijatelot Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2015
  Пораки:
  2.318
  Допаѓања:
  2.726
  Пол:
  Машки
  Врло заебана ствар, но ... пак ќе кажам, со добар партнер секаде можеш да имаш секс. :))
  Патем, авантурата го прави тој чин многу појак.
  На пример , имам соба во хотел ...
  Прво ќе имам секс на кров на отворено небо па после во соба.
  Така ќе се памти многу повеќе.
  И многу повеќе креативно би било. :)
   
 17. marijaneta

  marijaneta Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2014
  Пораки:
  54
  Допаѓања:
  31
  Зошто никој не ми препорача некое ефтино место во Скопје?
   
  На BoyL и miskoo_69 им се допаѓа ова.
 18. Sesil

  Sesil Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 ноември 2014
  Пораки:
  5.242
  Допаѓања:
  116.264
  Пол:
  Женски
  тоа ,,ефтино,, е релативна работа, тебе може ти е ефтино до 1000ка, за некој и 3-4000 ден е ефтино. Затоа разгледај си огласи за соби има и на реклама5 и на пазар3. Исто и линкот шо го стаив погоре има цени од мотелчиња у Скопје. Ако сте и двајцата од Скопје сигурно би знаеле како се движат цените на собите ;)
   
  На Petar80 и Hristov им се допаѓа ова.
 19. marijaneta

  marijaneta Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2014
  Пораки:
  54
  Допаѓања:
  31
  Сакав некој од искуство да ми каже. Гледам тоа од линкот и не разбирам што е како е... А за пазар3 и реклама5 што и да отворам се соби од дома...
   
 20. marijaneta

  marijaneta Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2014
  Пораки:
  54
  Допаѓања:
  31
  Предлог некој?