Форумџика на годината 2019: НОМИНАЦИИ

Сакам секс, но нема каде

Дискусија во 'Секс' започната од hrizantema007, 31 октомври 2011.

 1. Sesil

  Sesil Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 ноември 2014
  Пораки:
  5.783
  Допаѓања:
  112.147
  Пол:
  Женски
  На Tajnaotrovna, Petar80 и Abrakadabra им се допаѓа ова.
 2. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.115
  Допаѓања:
  43.226
  Пол:
  Женски
  Е ова е стварно несреќен случај :D Јас го немам тој проблем. Секогаш имаме место за таа работа.
   
  На Mia.MGK и veren им се допаѓа ова.
 3. Priroden

  Priroden Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2015
  Пораки:
  653
  Допаѓања:
  2.620
  Пол:
  Машки
  Meсто секогаш има.
  Али една ми се навреди кога и спомнав да земеме соба во хотел, а идевме 4 месеци, не ни беше првпат и во моментот се случи да е попалена а цимерите да се во стан и незгодно ми беше, па го најдов наједноставното решение.
   
 4. Prijatelot

  Prijatelot Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2015
  Пораки:
  2.318
  Допаѓања:
  2.723
  Пол:
  Машки
  Ќе си средите соба у некоја вила и немате гајле.
  Иначе ако сте љубители на паблик секс сеуште е лето и е кул. :)
   
  На krEM4Eto и КикиМаус им се допаѓа ова.
 5. kasandrasrce

  kasandrasrce Активен член

  Се зачлени на:
  28 јули 2014
  Пораки:
  86
  Допаѓања:
  24
  nie so decko mi samo navecer imame seks. posle 11 kaj nego u stan.. preku den ne saka da se gledame vo stan poso se slusalo vika... takvi se sidovite a dnevnata mu e do sobata negova... a majka mu e po celi denovvi doma... (ima samo. majka) taa odi po 2-3 casa na rabota sabajle i tolku. i preku den nemame seks.... a jas se nerviram poso mene mi se saka cestopati preku den, bilo vo 5 casot 7... itn a se mora kasno... i ide do raspravii.
   
  На Hristov, the drummer, veren и 4 други им се допаѓа ова.
 6. Maca_<3

  Maca_<3 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 мај 2016
  Пораки:
  150
  Допаѓања:
  454
  Пол:
  Женски
  Ооо душички, тоа е.. и ние го имаме тој проблем ама наоѓаме место секогаш, Ќе најде ке најде место, оставиго некое време без секс ќе видиш како ке најде место одма. Мојов и викендичка има некогаш одиме и таму ама ретко, пошто многу е далеку, кога моите не се дома кај мене, во кола.. Ако сте во можност изнајмете си соба тоа ви е најбезбедно решение, барем нема да ви биде страв дали ке наиде некој или незнам што.. :D ]:) :inlove:
   
  На BoyL и veren им се допаѓа ова.
 7. kasandrasrce

  kasandrasrce Активен член

  Се зачлени на:
  28 јули 2014
  Пораки:
  86
  Допаѓања:
  24
  sto ako go ostavam toj nema tolkavi potrebi za seks ke izdrzi.. i za toa se imame raspravano... sea radi.mene poveke praime za toa toj si nema gajle si trpi a ja pukam ovde.. da imase maka ke najdese. kenpraese i toa vo bilo. koe vreme. kola. nema sega saka. da. kupi.
   
  На Hristov, BoyL и veren им се допаѓа ова.
 8. Maca_<3

  Maca_<3 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 мај 2016
  Пораки:
  150
  Допаѓања:
  454
  Пол:
  Женски
  Поразговарајте на мирен начин со кавги не бива ништо, незнам што да кажам, зарем има и машки што не сакаат секс бре ?!?.. :( Греота за тебе.. Овие години нема пак да ги доживеете, најдете заедничко решение.. :) :mm: :inlove:
   
  На Hristov, the drummer, BoyL и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 9. BoyL

  BoyL Популарен член

  Се зачлени на:
  1 март 2015
  Пораки:
  1.189
  Допаѓања:
  6.661
  Пол:
  Машки
  Ако се има желба има и место кај да се направи..се друго е само изговор и бегање од нешто за кое се нрма желба...
   
  На Sesil му/ѝ се допаѓа ова.
 10. bombona23

  bombona23 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2014
  Пораки:
  307
  Допаѓања:
  1.752
  На ливада најубаво или у шума.
  Немало каде. Кревет е клише секако.
   
  На Petar80, Hristov, BoyL и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 11. fallenangel

  fallenangel Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2010
  Пораки:
  2.092
  Допаѓања:
  16.108
  [QUOT]nie so decko mi samo navecer imame seks. posle 11 kaj nego u stan.. preku den ne saka da se gledame vo stan poso se slusalo vika... takvi se sidovite a dnevnata mu e do sobata negova... a majka mu e po celi denovvi doma... (ima samo. majka) taa odi po 2-3 casa na rabota sabajle i tolku. i preku den nemame seks.... a jas se nerviram poso mene mi se saka cestopati preku den, bilo vo 5 casot 7... itn a se mora kasno... i ide do raspravii.[/QUOTE]
  Бидете потивки за време на секс и ништо нема да се слуша.
  Друго може да пробате и во парк, на клупа, крај река во природа, луѓе во лифт имаат секс вие нема каде.
  Мајка му сигурно има комшика па можите додека таа пие кафе у комшии на брзина да завршите работа. Нема потреба да се расправате за вакви ствари кај ќе ви се згоди таму. Ако тој нема автомобил некој негов другар сигурно има, па може и да си изнајмите соба во хотел или уште поубаво заминете цел викенд некаде да си надокнадите за пропуштеното.
   
 12. Sesil

  Sesil Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 ноември 2014
  Пораки:
  5.783
  Допаѓања:
  112.147
  Пол:
  Женски
  а кај тебе дома?
   
  На Petar80 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Prijatelot

  Prijatelot Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2015
  Пораки:
  2.318
  Допаѓања:
  2.723
  Пол:
  Машки
  Se otvori sezonata za public sex ali ne e toa toa... posho ne sekogash e ugodno ali e extra cool.
  Najdobar nachin spored mene e sreduvanje na stanche/soba strikno za toa. Da se opushtish max.
  Jas taka si uzhivam totalno a koga nemam $ za toa , naogjame reshenie, + so dobar sex partner mozhesh bilo kade da se ize5e5h onaka jako barem sega vo letovo... Hehehe :inlove:
   
  На krEM4Eto му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Ицолгудбејбе

  Ицолгудбејбе Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2015
  Пораки:
  342
  Допаѓања:
  908
  Пол:
  Женски
  :o Читам и се чудам.
  Паркови,планини,згради .лифтови...Не сфаќате дека секој човек не е авантуристички настроен ?Не сфаќате дека сексот во јавност е "заебана ствар" ?
  Јас не би .Постојат хотели :)
  Да се влечам по "грмушуки/планини/коли, нема шанси.
   
  На krEM4Eto, Gosh, Petar80 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 15. КикиМаус

  КикиМаус Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2016
  Пораки:
  1.555
  Допаѓања:
  17.572
  Не и се ебело на таа, верувај :) иначе немало да паѓа у несвес... хахахах
   
  На krEM4Eto, Sesil, Ицолгудбејбе и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 16. КикиМаус

  КикиМаус Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2016
  Пораки:
  1.555
  Допаѓања:
  17.572
  Добра идеа :D
  Кога ќе бидеш фул прати ги кај мене, имам и јас неколку празни соби со купатила се плус екстра цена за нив :D хаххаа
   
  На krEM4Eto му/ѝ се допаѓа ова.
 17. smb asr

  smb asr Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јули 2016
  Пораки:
  523
  Допаѓања:
  8.046
  bas mi se pogodila mene srekata, ustvari na dolnata....nie sme si sami..ama sepak eden motor ni sedi vo salon da ne slagame u garaza :rofl::rofl::rofl: slucajno da ne ni se namalat strastite:inlove::inlove::inlove:.. a za mesta samo vo zatvor nema probano:P
   
  На krEM4Eto, Maca_<3, Hristov и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 18. LICEN-LONDON

  LICEN-LONDON Активен член

  Се зачлени на:
  20 октомври 2016
  Пораки:
  29
  Допаѓања:
  18
  Пол:
  Машки
  ЛОЛ
   
 19. Gosh

  Gosh Мразачка на луѓе

  Се зачлени на:
  10 октомври 2015
  Пораки:
  1.736
  Допаѓања:
  23.683
  Немам секс, но имам каде... :envy:
  Нема правда!
   
  На Deni87, Lolo5, +++ и 13 други им се допаѓа ова.
 20. Јаневски

  Јаневски Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2015
  Пораки:
  819
  Допаѓања:
  1.717
  Пол:
  Машки
  [​IMG]
   
  На Deni87, Lolo5, P.S.love и 3 други им се допаѓа ова.