1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Салати

Дискусија во 'Канта' започната од Zlatusko, 19 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Zlatusko

  Zlatusko Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 април 2010
  Пораки:
  531
  Допаѓања:
  736
  Колку што забележав нема ваква тема, па реков да отворам. Дали сакате салати, дали ги јадете како предјадење, кои салати ви се омилени, па и по некој рецепт не е на одмет.
  Лично јас обожавам салати, почнувајќи од најобичните салати чисто само со зеленчук, шопска, зелена, грчка салата...Најново со Цезар салата сум заразена, и мојата најнајомилена Италијанска салата: рендана марула, рендан морков, рендана шунка и рендан кашкавал и сето тоа се меша во павлака :)
  ( ако дуплирав тема, сместа клуч да ми ставите :) )
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
 3. Zlatusko

  Zlatusko Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 април 2010
  Пораки:
  531
  Допаѓања:
  736
  Официјално за ќора се прогласувам 3 пати проверив :D, ајт катанче :)
   
 4. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.566
  Допаѓања:
  20.044
  На Roksifoksi му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.