1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Салони за автомобили

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од mima83, 5 април 2013.

 1. mima83

  mima83 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2011
  Пораки:
  148
  Допаѓања:
  57
  Незнаев каде да прашам,а гледам нема слична тема.
  Пред година дена сегашниот ми маж купи опел корса од Автомакедонија од Автокоманда,таму ја носевме на сервис.Последен пат не беше задоволен од услугата,некако не се љубезни баш :?: ,а и многу лажат ќе ти кажат денес,друг ден е готова колата па ни ја препорачаа и Олимпија моторс.Дали некој знае каде точно се наоѓа,се ближи редовен сервис а јас сум сама,мм не е тука,незнам дали ќе се снајдам.Сте имале ли искуство каков им е сервисот?
  Ви благодарам
   
 2. NikiTheGamer

  NikiTheGamer Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 март 2013
  Пораки:
  39
  Допаѓања:
  51
  Пол:
  Машки