Самозадоволување

Дискусија во 'Канта' започната од fuel, 31 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. fuel

  fuel Активен член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2012
  Пораки:
  39
  Допаѓања:
  2
  Дали самозадоволувањето има некаква врска со менструацијата?
   
 2. fuel

  fuel Активен член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2012
  Пораки:
  39
  Допаѓања:
  2
  Дали може самозадоволувањето да биде причина што некој нема сеуште добиено менстуација?
   
 3. darlingB

  darlingB Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 мај 2011
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  126
  ако ти е од некаква помош, едното нема никаква врска со другото.
   
 4. lovely-jublee

  lovely-jublee Активен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  5

  нема шанси
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.