1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Самозадоволување

Дискусија во 'Канта' започната од fuel, 31 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. fuel

  fuel Активен член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2012
  Пораки:
  39
  Допаѓања:
  2
  Дали самозадоволувањето има некаква врска со менструацијата?
   
 2. fuel

  fuel Активен член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2012
  Пораки:
  39
  Допаѓања:
  2
  Дали може самозадоволувањето да биде причина што некој нема сеуште добиено менстуација?
   
 3. darlingB

  darlingB Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 мај 2011
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  127
  ако ти е од некаква помош, едното нема никаква врска со другото.
   
 4. lovely-jublee

  lovely-jublee Активен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  6

  нема шанси
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.