1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Самозадоволување

Дискусија во 'Канта' започната од confident, 7 мај 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. confident

  confident Активен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2013
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Значи сакам да прашам како да се замозадоволам и со што освен со рака?
   
 2. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.235
  Допаѓања:
  16.957
  Пол:
  Женски
  Ваква тема веќе постои.
  самозадоволување
  Пред да отвараш нови теми прво разгледај во веќе постоечките.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.