Самозадоволување

Дискусија во 'Секс' започната од malecka15, 29 ноември 2009.

 1. 1992g

  1992g Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2014
  Пораки:
  827
  Допаѓања:
  8.157
  Пол:
  Женски
  Мојот дрма јако и со мали струјни кола... али не е обичен, малце појак е, не за џабе муштериките у Лондон го преферираат само него :P
   
  На baba Rada и WildMk им се допаѓа ова.
 2. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  13.721
  Допаѓања:
  135.944
  Дај линк од моделот, да видам шо вибратор е?
   
  На baba Rada му/ѝ се допаѓа ова.
 3. 1992g

  1992g Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2014
  Пораки:
  827
  Допаѓања:
  8.157
  Пол:
  Женски
  На Hristov и WildMk им се допаѓа ова.
 4. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  3.615
  Допаѓања:
  46.637
  Пол:
  Машки
  Ова ти е подобра инвестиција од маж:D
   
  На candy.cane, DAngel, Animali и 2 други им се допаѓа ова.
 5. 1992g

  1992g Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2014
  Пораки:
  827
  Допаѓања:
  8.157
  Пол:
  Женски
  Нормално бе Џони :P
   
  На baba Rada и John Snow им се допаѓа ова.
 6. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  13.721
  Допаѓања:
  135.944
  ааа. овај 'буричка'.
  Не боли?
  Ми е страв дека ќе боли :$
   
  На baba Rada му/ѝ се допаѓа ова.
 7. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.499
  Допаѓања:
  25.437
  Пол:
  Женски
  Лелелееееееееее, лудница..ама богме овој ако ти склизне, ќе искрши се по дома:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
   
  На LoneWolfGuy, Hellobeautiful, jasbi и 3 други им се допаѓа ова.
 8. 1992g

  1992g Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2014
  Пораки:
  827
  Допаѓања:
  8.157
  Пол:
  Женски
  Зависи колку подешаваш. Досега до средина сум подешавала, да се загрее и да мава струјичка. Поише сигурно ќе боли. Али за хедонистки овој модел би бил супер, све со спржени пу*ки ќе одат :P:rofl:
   
  На baba Rada и WildMk им се допаѓа ова.
 9. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  13.721
  Допаѓања:
  135.944
  Е ко така, не го сакам.
  Арен е овој шо го имам. Ионака еднаш годишно го користам, шо се вели. :D
   
  На 1992g му/ѝ се допаѓа ова.
 10. 1992g

  1992g Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2014
  Пораки:
  827
  Допаѓања:
  8.157
  Пол:
  Женски
  Користи лошо е да фатиш пајажина :P
   
  На DAngel, baba Rada и WildMk им се допаѓа ова.
 11. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.499
  Допаѓања:
  25.437
  Пол:
  Женски
  оти ма, нели гледаш пуканки можеш со него да прајш:rofl:
   
  На WildMk му/ѝ се допаѓа ова.
 12. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  13.721
  Допаѓања:
  135.944
  Со прсти се самозадоволувам. Исклучиво од надвор. :!:
  Ако ставам нешто внатре, претпочитам да е вистински пенис.:inlove:
   
  На No Makeup, LoneWolfGuy и 1992g им се допаѓа ова.
 13. 1992g

  1992g Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2014
  Пораки:
  827
  Допаѓања:
  8.157
  Пол:
  Женски
  Мојот е имитација на пенис 70%, тоа е највеќе што може да имитира вибратор као демек.
  Највеќе го купив зашто матерјалот е отпорен на бактерии и слично.
   
  На WildMk му/ѝ се допаѓа ова.
 14. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  3.615
  Допаѓања:
  46.637
  Пол:
  Машки
  Море и ко блендер, смути да си напраиш. Мултифинкционален:D
   
  На DAngel, Luminary, baba Rada и 3 други им се допаѓа ова.
 15. Darlingzz

  Darlingzz Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 мај 2018
  Пораки:
  565
  Допаѓања:
  414
  Пол:
  Женски
  На baba Rada му/ѝ се допаѓа ова.
 16. 1992g

  1992g Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2014
  Пораки:
  827
  Допаѓања:
  8.157
  Пол:
  Женски
  Ха ха, какви имиња леле... Латин лавер ДОНГ...
   
  На Desi1991k, Tajnaotrovna, Darlingzz и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 17. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.499
  Допаѓања:
  25.437
  Пол:
  Женски

  Латин лавер ДОНГ или ДОЛГ:?:
   
  На Darlingzz му/ѝ се допаѓа ова.
 18. 1992g

  1992g Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2014
  Пораки:
  827
  Допаѓања:
  8.157
  Пол:
  Женски
  Принцови од Намибија, кралови.... а македонски вибратор како би го крстиле ? :rofl:
   
  На DAngel и baba Rada им се допаѓа ова.
 19. Bratot

  Bratot Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 април 2019
  Пораки:
  638
  Допаѓања:
  2.022
  Пол:
  Машки
  Патриотот од вечна Македонија :D
   
  На Animali, jasbi и baba Rada им се допаѓа ова.
 20. 1992g

  1992g Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2014
  Пораки:
  827
  Допаѓања:
  8.157
  Пол:
  Женски
  Северџан :D
   
  На Роберт 7, DAngel, jasbi и 3 други им се допаѓа ова.