Самозадоволување

Дискусија во 'Секс' започната од malecka15, 29 ноември 2009.

 1. Davidmfo

  Davidmfo Активен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2019
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  47
  Пол:
  Машки
  Ako e severdjan mozi i crn da go naprat, makedonec-rom :D :D :D
   
  На jasbi, ЕденЧлен и baba Rada им се допаѓа ова.
 2. 1992g

  1992g Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2014
  Пораки:
  827
  Допаѓања:
  8.155
  Пол:
  Женски
  Катран
   
  На baba Rada, Darlingzz и Davidmfo им се допаѓа ова.
 3. Darlingzz

  Darlingzz Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 мај 2018
  Пораки:
  532
  Допаѓања:
  394
  Пол:
  Женски
  FB_IMG_1559065147826.jpg
   
  На mileystar, Tajnaotrovna, makedon81 и 5 други им се допаѓа ова.
 4. Bratot

  Bratot Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 април 2019
  Пораки:
  562
  Допаѓања:
  1.759
  Пол:
  Машки
  На M&L89, Milobebence, Tajnaotrovna и 9 други им се допаѓа ова.
 5. Ladygugche

  Ladygugche Активен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2018
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  9
  Пол:
  Женски
  Се самозадоволувамм и уживам у тоа..особено кога ќе си пушам порнич и че си се самозадоволувам. Секогаш добивам оргазам... Преубаво чувство
   
  На beauty&beast, Vladek, ReMly и 6 други им се допаѓа ова.
 6. Misskirova

  Misskirova Активен член

  Се зачлени на:
  25 октомври 2018
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  72
  Пол:
  Женски
  Си имам едно другарче од Валијант . Топ си е. ☺
   
  На beauty&beast, rromanticen, MarkoNik и 6 други им се допаѓа ова.
 7. MarijanaKolevska

  MarijanaKolevska Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 мај 2019
  Пораки:
  123
  Допаѓања:
  262
  Пол:
  Женски
  Za zal mislam deka sekogas kke ostane tabu tema zaradi opstetvoto. Ne samo vo mk tuku sekade
   
  На didisi и diskreten32 им се допаѓа ова.
 8. Robson

  Robson Активен член

  Се зачлени на:
  2 април 2019
  Пораки:
  86
  Допаѓања:
  166
  Пол:
  Машки
  Па кога сме затуцани, ќе остане.
  Се додека искачаме од секс шоп и се замараме со тоа дали некој не видел од кај сме излегле или дека секој што не разминува знае шо сме купиле и кај сме биле, нема да ни се отвори умот и слободата.
   
  На LaGuapa и didisi им се допаѓа ова.
 9. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  12.422
  Допаѓања:
  123.154
  Нема... ако си ги научиме децата да не се срамат од себе си, своето тело и неговите потреби.
   
  На Feminka22, didisi и Independent Girl им се допаѓа ова.
 10. kakvashtosakash

  kakvashtosakash Нов член

  Се зачлени на:
  29 јуни 2019
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Женски
  Samozadovoluvanjee... Super:P
   
  На MarkoNik, Кавалер, the drummer и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 11. Adorabela

  Adorabela Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2019
  Пораки:
  363
  Допаѓања:
  1.368
  Пол:
  Женски
  Kad se pogodi drkanje zaebi ebanje(mala shala):?:.Sekako deka se samozadovoluvam, ubavo mi e:D.
   
  На beauty&beast, No Makeup, Кавалер и 5 други им се допаѓа ова.
 12. Ciel

  Ciel Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јануари 2019
  Пораки:
  352
  Допаѓања:
  1.827
  Пол:
  Женски
  Нормална појава. Имам помошни ,,средства” за тоа вибратор и дилдо и нормално кога имам потреба ги користам, ако мм е надвор од градот на работа. (А понекогаш и кога не е) :lol::?:
   
  На beauty&beast, rromanticen, Кавалер и 6 други им се допаѓа ова.
 13. Кавалер

  Кавалер Активен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2019
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  66
  Пол:
  Машки
  Apstinent veke 2 meseci
   
 14. Someday

  Someday Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 мај 2017
  Пораки:
  474
  Допаѓања:
  1.542
  Пол:
  Женски
  Си претерал
   
  На the drummer му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Кавалер

  Кавалер Активен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2019
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  66
  Пол:
  Машки
  Ниту јас не верував дека можам ;)
   
 16. mileystar

  mileystar Популарен член

  Се зачлени на:
  10 декември 2011
  Пораки:
  740
  Допаѓања:
  2.095
  Пол:
  Женски
  Периодов дали пошто ми е кризен :(:D,многу често почнав да мастурбирам,и си најдов едни нови финти,малку експериментирав сама и топ ми е8)
   
  На beauty&beast, MarkoNik, the drummer и 9 други им се допаѓа ова.
 17. Multipotential

  Multipotential Нов член

  Се зачлени на:
  2 септември 2019
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Машки
  И јас сум во некој таков период, неколку месеци сингл, преокупиран со работа, и си викам, абе чекај, дај малку време на себе да си посветам. Порано се осеќав 'guilty', ама сеа си газам :D
   
  На mileystar му/ѝ се допаѓа ова.
 18. annanaa

  annanaa Нов член

  Се зачлени на:
  8 септември 2019
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  24
  Пол:
  Женски
  pozdrav!!!! edno prasanje! osven vibrator, sto drugo ste koristele, i sto bi preporacale? posledno vreme nekako epten se sakam sebesi!!!
   
  На ana anuska, rromanticen, the drummer и 6 други им се допаѓа ова.
 19. MarianaBT

  MarianaBT Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 март 2013
  Пораки:
  189
  Допаѓања:
  455
 20. Rabbit 97

  Rabbit 97 Активен член

  Се зачлени на:
  13 септември 2019
  Пораки:
  203
  Допаѓања:
  489
  I mene istoto me interesira...
   
  На rromanticen, TeonaZ и didisi им се допаѓа ова.