Самозадоволување

Дискусија во 'Секс' започната од malecka15, 29 ноември 2009.

 1. bjorn

  bjorn Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 август 2017
  Пораки:
  83
  Допаѓања:
  253
  Пол:
  Машки
  Потрошен Dove дезодоранс, со ставено капаче 8)

  [​IMG]
   
  На Milobebence, Bela Vela, M&L89 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 2. hellaa

  hellaa Нов член

  Се зачлени на:
  14 септември 2019
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  8
  Пол:
  Женски
  хахахахаха ме изнасмеа! браво!!
   
  На the drummer, didisi и bjorn им се допаѓа ова.
 3. Кавалер

  Кавалер Активен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2019
  Пораки:
  42
  Допаѓања:
  71
  Пол:
  Машки
  Imase slucaj koga na edno devojce i se otvoti kapaceto i ostana vo vagina, zavrasi na vadenje vo Bolnica
   
 4. bjorn

  bjorn Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 август 2017
  Пораки:
  83
  Допаѓања:
  253
  Пол:
  Машки
  Изгледа се занела повеќе одошто требало. Оваа идеја е за блага (плитка) пенетрација, и со дури и минимално стимулирање на клиторисот, се доживува преубав оргазам. Не е препорачливо внесување на целата боца внатре !
   
  На Milobebence, Lizzie, mileystar и 2 други им се допаѓа ова.
 5. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.423
  Допаѓања:
  46.599
  Пол:
  Женски
  На профилот ти пишува дека си машко, од каде ти знаеш како е?
   
  На piglet1, KateKane, VoodooGirl и 8 други им се допаѓа ова.
 6. bjorn

  bjorn Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 август 2017
  Пораки:
  83
  Допаѓања:
  253
  Пол:
  Машки
  Размисли уште еднаш и прашај по втор пат, од каде јас како машко би можел да знам како е. Мала помош од публиката: ако сум машко, не значи дека сум хомосексуалец ака педер
   
  На twilight123, didisi и Lizzie им се допаѓа ова.
 7. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  3.442
  Допаѓања:
  44.142
  Пол:
  Машки
  Еве јас 5 пати размислив и уште не ми е јасно.
   
  На Alisa22, VoodooGirl, joy1 и 3 други им се допаѓа ова.
 8. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  12.560
  Допаѓања:
  124.493
  Се молат мажи, кои немаат лично искуство со 'полнење дупки'.. Да не делат совети на оние кои тоа го прават.
   
  На La.loca, tigree.., Nigredo Odor и 4 други им се допаѓа ова.
 9. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.423
  Допаѓања:
  46.599
  Пол:
  Женски
  Ај не се прави толку сексуално образован жити се. Кога ќе имаш вагина, тогаш пишувај за стимулирање на клиторис со ,,помагалово" и каков оргазам е тоа.
   
  На KateKane, Alisa22, WildMk и 5 други им се допаѓа ова.
 10. Multipotential

  Multipotential Нов член

  Се зачлени на:
  2 септември 2019
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Машки
  Have fun girls (скоро се треба да има онлајн на ибеј или алиекспрес)
   
  На Rabbit 97 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. bjorn

  bjorn Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 август 2017
  Пораки:
  83
  Допаѓања:
  253
  Пол:
  Машки
  У реду е магистру по сексуално образование. Знам дека не можеме сите да го достигнеме твоето Ph.D. ниво на познавања од областа, но, еве, штом дошло до степен да треба да ти се нацрта како може маж да знае за нешто вакво, мојот одговор е дека или сум го правел тоа со некој хомо сапиенс од спротивниот ми мој пол, или имам гледано како некоја како го прави тоа. Кога веќе се дрзна да поставиш прашање кое што кога би го имало во тест за интелегенција би го ставиле на првата страна како знак за разумот потребен за да се одговори на истото, еве ти, се надевам, по разбирлив одговор. Секое добро
   
 12. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.423
  Допаѓања:
  46.599
  Пол:
  Женски
  Едно е некоја да ти каже или ти да гледаш, сосема друго е ти да знаеш колку е убаво. Кога јас ќе знам колку му е на машко убаво, тогаш и ти ќе знаеш колку му е на женско. Дотогаш, можеш само да си мислиш и да си претпоставуваш. Од вас стручњаци мислите ќе попаѓа во несвест женскиот пол.
   
  Последна измена: 16 септември 2019
  На beauty&beast, KateKane, Alisa22 и 2 други им се допаѓа ова.
 13. MarkoNik

  MarkoNik Нов член

  Се зачлени на:
  24 септември 2019
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  21
  Пол:
  Машки
  На piksooki му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Кавалер

  Кавалер Активен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2019
  Пораки:
  42
  Допаѓања:
  71
  Пол:
  Машки
 15. lusy-123

  lusy-123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 септември 2014
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  15
  Decki moram da pisam, imam problem ednas me pukna kriza za seks i se samozadovoluvav so morkov i od togas imam iscedok i cheshanje dole, dva pati bev na ginekolog mi dadoa vaginalni i ne pomaga, sram mi e da kazam od sto mi e
   
  На Anon и WildMk им се допаѓа ова.
 16. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  12.560
  Допаѓања:
  124.493
  Нема шо да ти е срам.
  Ќе одиш и трет пат, и ќе им кажеш, и ќе ти помогнат тие.. Ние не можеме.
   
 17. lusy-123

  lusy-123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 септември 2014
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  15
  Kako da im kazam? Kje puknam od sram
   
 18. Dust

  Dust Game Over Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  8.342
  Допаѓања:
  129.363
  Пол:
  Женски
  Со уста ќе кажеш.
  Не знаеш какви бактерии можеш да си ќариш од такви глупости..
  Барем краставица да си купела и кондоми..морков бе..морков(facepalm)
   
  На GirlVolley, Роберт 7, nightingale и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 19. KateKane

  KateKane Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јули 2018
  Пораки:
  835
  Допаѓања:
  18.515
  Пол:
  Женски
  Како очекуваш докторот да ти помогне ако не му кажеш точно што се случило? Не е видовит човекот, мора да знае се па да ти даде лек. Срам не срам, доктор не се лаже, за твое добро.
   
  На didisi, nightingale, WildMk и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 20. bijonse

  bijonse Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 септември 2016
  Пораки:
  650
  Допаѓања:
  1.232
  Пол:
  Женски
  ... ништо не ти е , можеби си ја иритирала слузокожата која патем лесно се инфицира испирање со Јод (Бетадине 10%) за дезинфекција прво треба дезинфекција па потоа се третира со лекови како вагиналете или со крем, а не така директно! кандидата потешко се искоренува и треба упорност! туку си имала нормален сексуален однос нели?
   
  На makedon81 му/ѝ се допаѓа ова.