Самозадоволување

Дискусија во 'Секс' започната од malecka15, 29 ноември 2009.

 1. Sweetlove_0312

  Sweetlove_0312 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 октомври 2017
  Пораки:
  465
  Допаѓања:
  7.265
  Пол:
  Женски
  Не се грижи и мене ми се случило тоа и нема проблем само уживај си ти во самозадоволувањето.
   
  На cresa-jagoda, invisible23, beauty&beast и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 2. ☆°Night°☆

  ☆°Night°☆ Активен член

  Се зачлени на:
  26 декември 2019
  Пораки:
  145
  Допаѓања:
  240
  Пол:
  Женски
  Се зафркавам :D млада сум, матурантка :$
   
  На candy.cane, cresa-jagoda, Компир Манџа и 2 други им се допаѓа ова.
 3. italiangirl11

  italiangirl11 Активен член

  Се зачлени на:
  15 ноември 2019
  Пораки:
  104
  Допаѓања:
  86
  Пол:
  Женски
  popametno nesto nemam procitano so godini ! svaka ti cast
   
  На shekerna, Кавалер и beauty&beast им се допаѓа ова.
 4. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  993
  Допаѓања:
  1.766
  Пол:
  Машки
  Остај самозадоволување, фати книга да учиш, матура треба да полагаш. :rofl:
   
  На didisi, deskarada, candy.cane и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 5. ☆°Night°☆

  ☆°Night°☆ Активен член

  Се зачлени на:
  26 декември 2019
  Пораки:
  145
  Допаѓања:
  240
  Пол:
  Женски
  Треба некако да се пополнат паузите :D:D
   
  На Компир Манџа, beauty&beast, Кавалер и 2 други им се допаѓа ова.
 6. DiCaprio

  DiCaprio Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 септември 2019
  Пораки:
  350
  Допаѓања:
  1.278
  Пол:
  Машки
  Паметно, времето увек треба да биде пополнето:D
  Викаат, џабе работи, џабе не седи.
   
  На ☆°Night°☆ му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  993
  Допаѓања:
  1.766
  Пол:
  Машки
  Гледај серии, цртани, бушава азбука, луни тунс. Има што да се прави. :lol:
   
 8. ☆°Night°☆

  ☆°Night°☆ Активен член

  Се зачлени на:
  26 декември 2019
  Пораки:
  145
  Допаѓања:
  240
  Пол:
  Женски
  Баш така.
  Си гледам од време на време :rofl: