1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Самохрана мајка Јасмина Ризова

Дискусија во 'Хуманитарни акции' започната од Minnie 1, 19 јуни 2017.

 1. Minnie 1

  Minnie 1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 декември 2014
  Пораки:
  2.373
  Допаѓања:
  27.407
  Пол:
  Женски
  Случајно го видов постов кај пријателка на фејсбук...Апел до сите хумани членови,кој може нека помогне.

  Screenshot_2017-06-19-15-18-06.png Screenshot_2017-06-19-15-18-16.png Screenshot_2017-06-19-15-18-26.png
   
  На 1209 и Alianna им се допаѓа ова.
 2. violetblue

  violetblue Популарен член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2010
  Пораки:
  1.789
  Допаѓања:
  5.422
 3. Minnie 1

  Minnie 1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 декември 2014
  Пораки:
  2.373
  Допаѓања:
  27.407
  Пол:
  Женски
  И јас како женава во постов,прочитав и ми падна жал,па затоа и споделив,ама ако навистина е превара...срам да им е !!!! (wtf)