1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Само за Dj's

Дискусија во 'Канта' започната од Pryda, 21 септември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Pryda

  Pryda Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 септември 2010
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  За слушателите на оваа музика.
  ___________________________________
  House
  Electro House
  Progressive House
  Dutch House
  Techno
  Techno House
  Minimal
  Deep House
   
 2. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.836
  Пол:
  Женски
  Samo za Dj's

  и? :^)
  која е целта на темава?
  за што треба да зборувам?
  .........................................................

  за основачот на темата ]:)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.