Самсунг (Samsung)

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Ana3567, 12 јуни 2017.

 1. Ana3567

  Ana3567 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 октомври 2014
  Пораки:
  545
  Допаѓања:
  456
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  [​IMG]
  Самсунг групацијата е мултинационална компанија со седиште во Самсунг Таун, близу Сеул во Јужна Кореја. Групацијата се состои од поголем број на ограноци со заедничко име под брендот Самсунг. Најпознатиот огранок е Самсунг Електроникс, еден од најголемите произведувачи на електроника во светот.

  Дали Ви се допагаат Самсунг Мобилните телефони , Едината Конкурент Фирма На Апле или на Ајфон ..
   
  На Marche12 и Eva22 им се допаѓа ова.
 2. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  9.676
  Допаѓања:
  53.688
  Пол:
  Женски
  Да. :D
  Откако ги открив не ги менувам. (fingers)
   
  На Eva22 и Ana3567 им се допаѓа ова.
 3. theowndemon

  theowndemon Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 септември 2013
  Пораки:
  9.878
  Допаѓања:
  125.591
  Пол:
  Женски
  Таблетот ми е Самсунг, убедливо предобар е. Дури на моменти и се каам што не зедов телефон Самсунг, ама следен пат ќе биди и тоа.
   
  На Ana3567 и Eva22 им се допаѓа ова.
 4. Eva22

  Eva22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 август 2015
  Пораки:
  199
  Допаѓања:
  259
  Пол:
  Женски
  Super Se Apple I Samsung Se Vrvot Na Tehnologijata , koi i da se izbere ne e greshka
   
  На Marche12, Ana3567 и ЕденЧлен им се допаѓа ова.
 5. Ana3567

  Ana3567 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 октомври 2014
  Пораки:
  545
  Допаѓања:
  456
  Пол:
  Женски
  milo mi e sto temata se razviva :D:l:
   
  На Eva22 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. shz

  shz Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  3.768
  Допаѓања:
  40.137
  Пол:
  Женски
  Одлични се :clap: машина се.
  Сега планирам Самсунг телефон да купам, па ќе видеме.
   
  На Eva22 и Ana3567 им се допаѓа ова.
 7. MagsDestiny

  MagsDestiny Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2011
  Пораки:
  2.260
  Допаѓања:
  16.529
  Пол:
  Женски
  Како неколкугодишен корисник на телефон Samsung ќе кажам само - никогаш повеќе.
  Чекам само да дојдам при финансии, моментално сум слаба, и ќе си земам iPhone.
  Можеби е само до мојата (не)среќа, т.е. до (не)среќата на моите, пошто тие ми го земаа телефонот, јас не бев во можност да одам тогаш и да си одберам сама (а итно ми требаше нов), ама има мал милион фабрички мани, и чудно е како досега издржав а да не го акнам од земја, а којзнае колку пати го имам само посакано тоа.
  Кочи при најосновна употреба, батеријата се прегрева до степен да не може да се држи в рака, покажува дека нема воопшто меморија иако немам скоро ништо во него, не сака да прими мемориска картичка, пред да ги апдејтува апликациите се рестартира, веќе одамна не ни може да ги апдејтува поради недостигот на меморија, кога пишувам на messenger се рестартира, сам од себе и кога не го користам се рестартира, откако ќе се рестартира автоматски губи по 30-40% од батеријата, итн., итн.
  Неколкупати е носен на сервис, уште додека беше под гаранција, и секако дека оттаму ми го враќаа со изговор дека го користеле со нивна картичка и не им покажал ниеден од проблемите на кои се жалам, и веќе кренав раце. Кога ќе земам нов, овој не го ни оставам за резерва - директно смачкување :@
  Секако, ова е само мое лично искуство и ваљда грешката е само до тој телефон. Познавам многумина кои рака би исекле но друга марка не би зеле зошто телефоните им се и повеќе од погодени, така што од само еден случај не може да се оформи генерално мислење за самата марка.
   
  На Ana3567 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. BeautyQueen69

  BeautyQueen69 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2017
  Пораки:
  36
  Допаѓања:
  20
  Пол:
  Женски
  Нема да се покаеш ако земеш iPhone :)
   
  На Ana3567 и MagsDestiny им се допаѓа ова.
 9. Eva22

  Eva22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 август 2015
  Пораки:
  199
  Допаѓања:
  259
  Пол:
  Женски
  Јас Се Префрлив На Самсунг И Сум Презадоволна :l:
  од секогаш биле на врвот со Ајфон
   
  На Ana3567 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Meckicja

  Meckicja Популарен член

  Се зачлени на:
  25 јуни 2017
  Пораки:
  5.333
  Допаѓања:
  6.893
  Пол:
  Женски
  Bi ti preporaclia one pus 5 poeftina verija na iPhone Rusi rekordi na svetsko Nivo a od poevtinite Motorola g5 plus ili Nokia 6
   
 11. Eva22

  Eva22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 август 2015
  Пораки:
  199
  Допаѓања:
  259
  Пол:
  Женски
  haha begaj tie se katastrofa :D:(
   
  На Ana3567 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Eva22

  Eva22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 август 2015
  Пораки:
  199
  Допаѓања:
  259
  Пол:
  Женски
  VI Se Dopagjaat S8 i Note 8 i koj povekje Crniot ili Zlatniot ? Definitivno Samsung Momentalno se najdobra kompanija vo svet za mobilni
  [​IMG]
   
  На Ana3567 и ЕденЧлен им се допаѓа ова.
 13. ЕденЧлен

  ЕденЧлен Популарен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2016
  Пораки:
  4.439
  Допаѓања:
  75.002
  Пол:
  Машки
  Note 8 голд :)
   
  На Ana3567 и Eva22 им се допаѓа ова.
 14. Eva22

  Eva22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 август 2015
  Пораки:
  199
  Допаѓања:
  259
  Пол:
  Женски
  mene crniot mn mi se dopagja me potsekja na Iphone 7 Jet Black :)
   
  На Ana3567 му/ѝ се допаѓа ова.
 15. ЕденЧлен

  ЕденЧлен Популарен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2016
  Пораки:
  4.439
  Допаѓања:
  75.002
  Пол:
  Машки
  Па не треба да те потсеќа,затоа што е сосема друг модел и друга марка нели :)
   
  На Ana3567 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Eva22

  Eva22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 август 2015
  Пораки:
  199
  Допаѓања:
  259
  Пол:
  Женски
  sakav da kazam vo izrabotkata i sjajot , se razbira deka ova e sosema druga rabota
  isto i a5 2017 crniot model e slicen na ovoj
   
  На Ana3567 и ЕденЧлен им се допаѓа ова.
 17. black_lover

  black_lover Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2015
  Пораки:
  194
  Допаѓања:
  89
  Пол:
  Женски
  Јас имам Samsung Galaxy J7 телефон и сум презадоволна...Пред овај имав S4 и тој беше одличен..
  САМСУНГ СЕ ДЕФИНИТИВНО НАЈДОБРИ СПОРЕД МЕНЕ..
   
  На Eva22 и Ana3567 им се допаѓа ова.
 18. Miss.A.

  Miss.A. Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 септември 2017
  Пораки:
  434
  Допаѓања:
  2.298
  Пол:
  Женски
  Дали си задоволна од предната камера на Ј7?
   
  На Eva22 му/ѝ се допаѓа ова.
 19. black_lover

  black_lover Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2015
  Пораки:
  194
  Допаѓања:
  89
  Пол:
  Женски
  Даа премногу..и од предна и од задна..супер се
   
  На Ana3567, Eva22 и Miss.A. им се допаѓа ова.
 20. Ana3567

  Ana3567 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 октомври 2014
  Пораки:
  545
  Допаѓања:
  456
  Пол:
  Женски
  Црниот Дефинитивно :l::inlove:
   
  На Eva22 му/ѝ се допаѓа ова.