Самсунг (Samsung)

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Ana3567, 12 јуни 2017.

 1. Marche12

  Marche12 Активен член

  Се зачлени на:
  21 декември 2018
  Пораки:
  136
  Допаѓања:
  60
  Пол:
  Машки
  Samsung so kanal za Makedonija
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Ana3567

  Ana3567 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 октомври 2014
  Пораки:
  545
  Допаѓања:
  449
  Пол:
  Женски
  Najdobrata i najkreativnata reklama shto sum ja videla do sega !! Bravo Samsung
   
  На tamche995 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Marche12

  Marche12 Активен член

  Се зачлени на:
  21 декември 2018
  Пораки:
  136
  Допаѓања:
  60
  Пол:
  Машки
  Najdobriot Telefon na Svetot Samsung Galaxy Note 10 !!
  kako vi se dopagja na vas ??
   
 4. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  4.271
  Допаѓања:
  20.553
  Пол:
  Женски
  Имав неколку тел. Samsung, но откако сум на Apple, нема теорија да земам Samsung веќе.
   
  На Lovelybaby<3, Недопирлива5 и Aleksandra9999 им се допаѓа ова.
 5. Marche12

  Marche12 Активен член

  Се зачлени на:
  21 декември 2018
  Пораки:
  136
  Допаѓања:
  60
  Пол:
  Машки
  И јас исто хаха имав неколку тел . Apple , но откако сум Samsung нема теорија да земам Apple веќе .. Не дозволувам некој да ме праи будала у здрав мозок со 4 години исти дизајн само цена да ми крева и далеку се послаби од Samsung ...
   
  На Macito007 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Ana3567

  Ana3567 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 октомври 2014
  Пораки:
  545
  Допаѓања:
  449
  Пол:
  Женски

  Najdobriot od Najdobrite !!
   
 7. Ana3567

  Ana3567 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 октомври 2014
  Пораки:
  545
  Допаѓања:
  449
  Пол:
  Женски
  Najdobriot poteg !!
   
 8. Marche12

  Marche12 Активен член

  Се зачлени на:
  21 декември 2018
  Пораки:
  136
  Допаѓања:
  60
  Пол:
  Машки
  Samsung e najdobar !!
   
 9. Волшебникот

  Волшебникот Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2018
  Пораки:
  422
  Допаѓања:
  467
  Пол:
  Машки
  Имам Mi ама дефинитивно Samsung No.1.
   
  На KariGrimsbo1 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. KariGrimsbo1

  KariGrimsbo1 Нов член

  Се зачлени на:
  22 октомври 2019
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
 11. Ubavka D

  Ubavka D Активен член

  Се зачлени на:
  29 октомври 2019
  Пораки:
  35
  Допаѓања:
  40
  Пол:
  Женски
 12. lovelygirl39

  lovelygirl39 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2011
  Пораки:
  183
  Допаѓања:
  256
  Пол:
  Женски
  Имам проблем со телефонот. Кога го вклучувам екранот ми бара пин за отклучување го пишувам точниот пин, и притискам ОК и цел екран поцрнува и ме враќа пак на почетна..
  Инаку тачот работи исправно, ми стигнуваат нотификации и пораки, но не можам да го отклучам и да влрзам во мени ниту settings.. Дали некој знае што проблем е ова?
  Инаку се работи за Samsung Galaxy J4+
   
 13. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  15.971
  Допаѓања:
  97.665
  Пол:
  Женски
  Софтверски проблем
   
 14. lovelygirl39

  lovelygirl39 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2011
  Пораки:
  183
  Допаѓања:
  256
  Пол:
  Женски
  Со обичен рестарт се среди, но изгледа само за привремено..
   
 15. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  993
  Допаѓања:
  1.766
  Пол:
  Машки
  Што има толку во Самсунзите, а го нема во другите телефони?
   
 16. Elence93

  Elence93 Популарен член

  Се зачлени на:
  16 декември 2009
  Пораки:
  4.288
  Допаѓања:
  3.499
  Пол:
  Женски
  Не се разбирам многу од технологија на тел, али на сите другарки што купија Хуавеј тел почна да им кочи, да се рестартира сам, на една на екранот и се појави линија... мислам дека на секои 2-3 месеци одат на сервис. Јас и моите сменивме по два самсунга и никогаш не сме имале проблем.
   
  На Компир Манџа му/ѝ се допаѓа ова.
 17. finkiiis

  finkiiis Активен член

  Се зачлени на:
  2 октомври 2018
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Добра батерија што знаеш дека нема да те изневери за брзо време, добар дисплеј со убави бои скоро на сите модели евентуално на ептен слаба J серија можеби ако има случај ма да и таму скоро сите се Amoled, како што кажаа по претходниот пост има доста издржливо стакло (не е невозможно да се уништи сепак не е ова измислено за да го трескаме), добро оптимизиран софтвер со доволна поддршка ,апдејти секогаш има на време за да го испеглаат системот доколку нешто не е океј.
  Ако гледаме за камери секогаш има некој телефон што ќе има можеби подобра камера од друг модел ама сепак еден телефон не е само камера нели, ако зборуваме за цена некогаш се претерува реално али углавно самсунг е доста квалитетен телефон гледан од сите аспекти. Не е најдобар во се ама е докажан со квалитет како што напоменав многу е битно како и ние го користиме секој телефон.
  Во сите телефони има нешто добро и нешто лошо, не е дека секој телефон друг е лош ама углавно многу пати сум искусил различни модели и секогаш има некоја огромна маана што ќе те натера да го смениш телефонот.
   
 18. Miki4eca

  Miki4eca Активен член

  Се зачлени на:
  15 ноември 2019
  Пораки:
  199
  Допаѓања:
  77
  Пол:
  Машки
 19. dijana8

  dijana8 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2014
  Пораки:
  63
  Допаѓања:
  257
  Здраво, не знам каде е соодветно да го поставам прашањево, па затоа тука... Имам самсунг и ми се избришаа дел од видеата кои многу ми значат... Има ли начин да се вратат?
   
 20. Miki4eca

  Miki4eca Активен член

  Се зачлени на:
  15 ноември 2019
  Пораки:
  199
  Допаѓања:
  77
  Пол:
  Машки
  da Recycle bin ima takva opcija ili trash za izbrishani ama socuvani