1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Сам ДОМА 5дел :)

Дискусија во 'Канта' започната од SanjaKirchner, 6 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. SanjaKirchner

  SanjaKirchner Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 април 2011
  Пораки:
  512
  Допаѓања:
  760
  Верувам сите го имаат гледано филмот "Home alone", па се потсетив на него и си викам чекај да ги прашам сите девојчиња пошто „нема„ машки :D што би напраивле да се они 3-4 дена сами дома во куќа :)

  Дали ви паѓа некоја луда идеа, дали би и вие отишле некаде, или би седеле дома мирни и ѓи чекате мама и тато ;)
   
 2. maja.kostovska

  maja.kostovska Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2011
  Пораки:
  288
  Допаѓања:
  192
  Ухх доколку би била 3-4 дена сама дома вероватно би ги викнала најблиските другарки и другари и би направила добра журка ....
   
  На crazylady му/ѝ се допаѓа ова.
 3. crazylady

  crazylady Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  5.198
  Допаѓања:
  8.431
  На SanjaKirchner му/ѝ се допаѓа ова.
 4. A-j-a

  A-j-a Популарен член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  1.793
  Допаѓања:
  2.023
  па би викнала лепо друштво и би направила филмче парти :~: , а вечер пижама парти. :party:
   
 5. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.695
  Допаѓања:
  65.010
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.