1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Сам свој мајстор [Канал 5]

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Mar4u, 3 јули 2010.

  1. Offspring

    Offspring Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    7.166
    Допаѓања:
    26.994
    Не е возможно кој простотилук се собрал таму. Таков впечаток добив од тоа малку што го видов :puke: Еден пак,незнам кој е, само зборува цело време, центар на внимание, соли памет и се прави паметен, а две чисти нема. Некој кога ќе го прекине, не застанува, продолжува да меле, да кажува многу а уствари не кажал ништо... Многу глупаци има внатре, сите желни за внимание, со очајна смисла за хумор.

    Разбрав дека таа кумановката ја онаделе( :lol: ) сите :?:
     
  2. Fearless

    Fearless Истакнат член

    Се зачлени на:
    30 септември 2010
    Пораки:
    944
    Допаѓања:
    1.344
    ЕЕјј јас за ова шоу прашував во Сакам да прашам. Еднаш свртив по каналиве и го начекав, ептен кичесто ми се виде. Ауу колку неубав впечаток ми остави.
    Не знам што е поентата и кој воопшто го гледа?? Некако многу мизерно изгледаше, и 2ца членови во една соба никаква зборуваа со некој од типот на големиот брат. Многу лоша имитација, и преголема глупост.
    Рамни ни нема за глупости, и емисии на ништо што не личат.
     
  3. ludoto19

    ludoto19 Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 март 2010
    Пораки:
    7.222
    Допаѓања:
    41.456
    леле, ја прв пат слушам за ова чудо :D кај мене у соба не фаќам канал 5, па на другиот тв сега видов што се случува!!! хахахаха, леле, не ми се веруе :D кај се собрале овие интелектуалци? :^) момент до момент се, ама најјак момент, ми е таа собата како во велики брат, со светлуцавине фотељи, и момент беше гласот на тој (како во вб што се консултираат со него) абе ко од буре да го вади :D ааа, и се изнасмеав на едно пусто заостанато момче, зашто си се изрекламира, дека успеал да сврти русинки :) мислам многу тешка работа е да ги свртиш, алал да ти е :rofl:
     
  4. didija

    didija Истакнат член

    Се зачлени на:
    12 јануари 2010
    Пораки:
    222
    Допаѓања:
    118
    Абе ова луѓево навистина не ги бива. Се се мрднало ,откачило. Ова го имам еднаш гледано и стварно не им ја фаќам поентава, мислам не го ни догледав до крај,ама мизерија невидена е :( Навистина немам никаков позитивен коментар, освен "алал" да му е на тој што го измислил шоуто. За гревови е :(
     
  5. Queen.S

    Queen.S Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 април 2010
    Пораки:
    607
    Допаѓања:
    381
    КАТАСТРОФАА :puke: :puke: :puke:
    Го имам фатено неколку пати летово сега додека се у куќава врска немам што се дешава..али додека беа у шатор баш таа ја фатив перверзната кога ја влечеа,соблекуваа,посипуваа со сок, двајца на таа малечката појма немам како се викаше..абе циркуси живи...И какво е тоа реално шоу со 4 женски и 20 машки? пфф |(
    Не знам дали го имате гледано Тоа сум јас..ама тоа барем приближно беше на реално шоу а ова што е :fubar: А нградата е 10 000 евра иначе :lol: :lol: :lol:
    Ја не знам какви луѓе го гледаат ова шоу и гласа ли некој :?: Бруки се :x
     
  6. rossonerka

    rossonerka Популарен член

    Се зачлени на:
    13 април 2010
    Пораки:
    4.160
    Допаѓања:
    15.287
    Шоуво е врв на глупостите на македонскиот етер.
    Канал 5 требаше да го прекине на време, иако сеуште не е касно.
    И најинтересно кажуваат дека дел од момците ги гледале низ град, еден е на колега комшија и вика секоја недела си оди дома бар на ручек. :rofl:
     
  7. ma4o4female

    ma4o4female Популарен член

    Се зачлени на:
    1 декември 2009
    Пораки:
    482
    Допаѓања:
    352
    Девојки, во шоуто некоја останала бремена :o :tmi: :o леле, што шоу ќе беше...ццц.... некои се сек*аат кај ќе им се присака, еве сега една е бремена... Слушнав дека ако има уште еден секс на шоуто ќе ги сруши рекордите на секс во реално шоу на ниво на Европа. Досега, на реално шоу имало 6 пати секс :o Пред сите тие камери...цццц :tmi: :tmi:
     
  8. Lux

    Lux Форумски идол

    Се зачлени на:
    27 ноември 2009
    Пораки:
    7.094
    Допаѓања:
    6.348
    Пол:
    Женски
    Значи Оффи точно разбрала, навистина таа кумановката е бремена? Интересно што ми зборуваше Мима мислам се викаше, па од кого забременила?
    Навистина е претерано со перверзии, јас овде на фемина го видов клипот со се*сот на тие двајца во таа собата за изолација мислам дека беше, некогаш така реализирајќи ги шоува си помислувам да не им даваат на овие однпаред пари за онака да се глупираат или им смислуваат содржина и денес така и така ќе правите?вакво мислење имам зошто на никое место освен во реално шоу немам видено онолку перверзии и перверзњаковци :o
     
  9. BoaVista

    BoaVista Форумски идол

    Се зачлени на:
    23 август 2010
    Пораки:
    3.911
    Допаѓања:
    31.649
    Пол:
    Женски
    Не бе луѓе, бремена е таа Анџела, али изгледа се е шала. Последните неколку дена пред легнување го фатив малку шоуто и таа Мима(кумановката) ми се виде како најмирна таму. Има една 36 годишна Данче, таа брате е нифоманка невидена, само за секс збори, им се нафрла на машките како к*р да не видела. УЖАС! Таа една Елена со онадеше со тој нејзиниот во собата за изолација. КАТАСТРОФА! Собрале две три к***и и еден куп напалени мајмуни и прават шоу. ЕДинствено свесен ми се виде тој дечкото од Кавадарци и Албанецот. А ужасно ме нервира тој СЛАЃАН- дебил невиден!
     
  10. girl1985

    girl1985 Популарен член

    Се зачлени на:
    10 јули 2010
    Пораки:
    1.635
    Допаѓања:
    2.121
    Мислам да не е зафрканција, односно да глумат за да има поголема гледаност. Живи бруки со препелкањето по кревети и позади мушамана во WCто. Јас не знам овие луѓе дали размислуваат дека во брзо време ќе бидат надвор од шоуто, зарем мислат дека на ваков начин се стекнува популарност? Дека на ваков начин ќе стекнат некаква популарност и почит која вреди? За срамота....
     
  11. kristii

    kristii Популарен член

    Се зачлени на:
    10 април 2010
    Пораки:
    1.650
    Допаѓања:
    1.706
    Шоуто е катастрофа,значи немат што да се коментират.Само едно не ми е јасно имаат ли тие семејство дома? Што веројатно ги гледаат ги следат?Немат ли да им бидит после срам да излезат на улица кога цела јавност,цела Македонија ги виде на телевизија како имаат секс.Бруки.
     
  12. 2468

    2468 Популарен член

    Се зачлени на:
    23 декември 2009
    Пораки:
    4.497
    Допаѓања:
    2.836
    Пол:
    Женски
    последните 2 дена некако го загледав. и што се случи со таа Aнгела? бремена е? дека ептен плачки имаше... :^)
    а тие двајцата како пар влегоа? таа Eлена и тој Eдвис?? :^) или како непар? :lol:
     
  13. maja8

    maja8 Популарен член

    Се зачлени на:
    3 јануари 2010
    Пораки:
    2.847
    Допаѓања:
    2.158

    Абе се спариле во шоуто :lol:
     
  14. BoaVista

    BoaVista Форумски идол

    Се зачлени на:
    23 август 2010
    Пораки:
    3.911
    Допаѓања:
    31.649
    Пол:
    Женски
    Испадна дека оваа Анџела не е бремена, абе прават глупости за да има гледаност шоуто. Инаку колку што јас можев да сфатам Едвис и Елена се спариле во шоуто, ама уште кога биле во шаторите. Таа Елена една глупа, проста, му се лепи на тој типот како фластер, овој глава од неа не може да крене. Си тераат мајтап со неа сите таму. Еј значи не ми се верувало дека постојат толку прости девојчиња.
     
  15. 2468

    2468 Популарен член

    Се зачлени на:
    23 декември 2009
    Пораки:
    4.497
    Допаѓања:
    2.836
    Пол:
    Женски
    абе ептен реално беше тоа за бременоста :o и таа Aнгела значи уште што не се самоуби |(
    а што била работата, кажаа?
    а инаку тие двајцата како спарени од ехееее, одамна да се :D а и така некако си кројат планови :?:
    сигурни сте дека се спарени таму? :?:
    и кај е тоа видеото со нив дваjцата? :$ :lol:
    лелеее се' си побарав :D :$
     
  16. Hipica

    Hipica Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 декември 2009
    Пораки:
    14.369
    Допаѓања:
    14.818
    ^ Повели :)
    http://www.youtube.com/watch?v=KWN14BL9_f8
    Абе ај батали јавноста.... јас она да го направам, татко ми нема да ме отпише, туку ќе ме обеси и Охрид на Чинарон има да висам.
    РЕЗИЛ!
     
  17. Danilela

    Danilela Популарен член

    Се зачлени на:
    3 март 2010
    Пораки:
    2.256
    Допаѓања:
    1.807
    Фаворит НЕМАМ!!!А и не го гледам шоуто,само кај другарка ми кога фатам,бидејќи она го гледа.Ми раскажува понекогаш нешто.Тие Фроси и Ивица изгледа се спариле тука,па кога биле надвор се вериле.Ако сум грешка поправете ме,ама така мислам.А уште еден пар има.Оваа Мима ја имаше и во "Тоа сум јас" ако го паметите шоуто...Таму нешто као секс имаше со некој па после изјави дека не имала ништо туку само за да привлечат внимание. :) Ова што го прават се бруки живи значи.Абре надвор кога е што сака нека прави,со тројца истовремено нека се е*е ако сака,ама пред камериииии???? :x Јас незнам нели се срамат од домашните,него што ке се срамат,најтрагично е што они си ги правдаат децата.Катастрофа,бетер од Вики кога беше во велики брат.Ужас,одвратно,стварно незнам што да кажам.Би ми било понижување да им плукнам во лице,а не па некој од нив фаворит да ми биде... :puke:
     
  18. Queen.S

    Queen.S Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 април 2010
    Пораки:
    607
    Допаѓања:
    381
    Абе а која е Ангела ( демек трудна шо била) ? Она ли е таа што ја влечеа летоска...малечката..или дај те линк кај ги има кои се...хаха што шоу ќе беше...ќе го гледам се фаќа сеир..... :lol:

    Edit Вики беше светица за овие.... :x
     
  19. Danilela

    Danilela Популарен член

    Се зачлени на:
    3 март 2010
    Пораки:
    2.256
    Допаѓања:
    1.807
    Па и да знаеш дека за фаќање сеир е направено.Треба да им даваат повеќе задачи,да работат нешто.А не само глупости да изиграваат и да се караат по цел ден.
     
  20. 2468

    2468 Популарен член

    Се зачлени на:
    23 декември 2009
    Пораки:
    4.497
    Допаѓања:
    2.836
    Пол:
    Женски
    е лелееее, па не ми отвара видео, заборавив :(
    а од таму мене таа мима позната а? :o
    еееј која била...
    а Aнгела е таа со кратката косичка и бенката некаде над уста ја има, мислам :?:
    пушти сега тв и ќе ја видеш, само леже :lol: