1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Сам свој мајстор [Канал 5]

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Mar4u, 3 јули 2010.

  1. lolitaa

    lolitaa Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 декември 2009
    Пораки:
    463
    Допаѓања:
    81
    По досадно и сељачко нешто не сум гледала :)
     
  2. Queen.S

    Queen.S Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 април 2010
    Пораки:
    607
    Допаѓања:
    381
    Закаснив сите се тука сега..бреј од 4 не знам која која е...уствари една знам кумановчанка е...Беше она у Тоа сум јас....и се муваше со Блажо од Ск.... :lol:
    Бројче не е нешто посебно видеото...мене не ми ни личи како да се сексаат....и покриени се сојорган и само се мрдаат |(
    Али за сеир се таман...само досадни се у п.м. :swear:
     
  3. 2468

    2468 Популарен член

    Се зачлени на:
    23 декември 2009
    Пораки:
    4.497
    Допаѓања:
    2.836
    Пол:
    Женски
    а уште колку ќе седат во куќата? :?:
    а инаку овие два дена колку што ги гледам така интензивно (од нема што), тој зоки ми е интересен така, како некое весело дебилче е :D :D и ептен со емоции ги претставува нештата :D
    а инаку тој гоце (мислам дека беше), ми е така ок, симпатичен дечко, со вокабулар, знае да ислуша, советува... (ама мислам женет да не бил) :^) .
    е сега тоа е мое мислење за овие два дена :lol: а инаку целото шоу си е без врска :) па и тој ,,мајсторот,, :D лелееее како големиот брат се прави сироткиот :D
     
  4. Queen.S

    Queen.S Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 април 2010
    Пораки:
    607
    Допаѓања:
    381
    Па ја колку што знам 3 месеци :o
    Концепција на шоуто им е катстрофа....врска да се нема :tmi: Кај можат они со Велики брат...бтв Едвај чекам да почне ВБ не ги испуштав...многу ми се интересни...лани цела зима со дечко ми ги прегледавме нема шанси да испуштиме.....
    А овие почнав да ги гледа ама неако безврска ми се 4 девојчиња 20 машки......Дечко ми вика ги ставиле толку малку за да не се караат и да мошат да се менуваат . :rofl:
     
  5. 2468

    2468 Популарен член

    Се зачлени на:
    23 декември 2009
    Пораки:
    4.497
    Допаѓања:
    2.836
    Пол:
    Женски
    а уште од почеток беа толку девојчиња? :o или има некои кои испаднале?
    а на кој принцип се натпреваруваат? :^) лелеее многу ми се безвеза, затоа и прашувам :D ептен се без цел, нема содржина... едноставно нема тематика во цело ова :D
     
  6. Danilela

    Danilela Популарен член

    Се зачлени на:
    3 март 2010
    Пораки:
    2.256
    Допаѓања:
    1.807

    Лелеее он е лепотан стварно :inlove: ама да,женет е.И многу си ја сака жена му,убава е и она-не е лоша,ама он е малку поубав. :D Манекени се двајцата,таму се запознале во Црнокрак :)
     
  7. Queen.S

    Queen.S Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 април 2010
    Пораки:
    607
    Допаѓања:
    381
    Дада уште на почеток беа само 4...никој до сега нема испаднато...Еве у кратки црти
    Прво летоска правеа куќа као демек сега кај што живеат еден месец, у шатори живеа...правеа некои свадби, се муваа ,се влечеа....катастрофа :x после ги одведоа на одмор у Турција и таму ги снимале ама ја го немам гледано тоа...можда некој друг го има или не го ни покажувале...е после се вселија во куќава и како улави се без врска нешто.... :!:
    Ја стварно не знам што е тематика и зашто толку малку девојки...или само толку се пријавиле |( гарант е тоа.... :?:
     
  8. Danilela

    Danilela Популарен член

    Се зачлени на:
    3 март 2010
    Пораки:
    2.256
    Допаѓања:
    1.807
    Тоа од Турција мислам дека го немаат прикажувано,ама они малку по малку сами почнаа да се издаваат кој што правел :rofl: Еј а тоа за куќата,они ли ја правеа или друг ја правел па они само седат?А знам дека нели као демек поентата на шоуто беше они да си ја направат,така кажаа пред да почне шоуто???
     
  9. Queen.S

    Queen.S Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 април 2010
    Пораки:
    607
    Допаѓања:
    381
    ^^^ Као демек они ја "правеле"....Ја не можам да ги слушнам...некогаш фаќам преглед на денот ама без везе ми се...ни тема, ни концепција ни Ш од шоу.... :tmi:
     
  10. 2468

    2468 Популарен член

    Се зачлени на:
    23 декември 2009
    Пораки:
    4.497
    Допаѓања:
    2.836
    Пол:
    Женски
    аууу :o која му е жена на господинот бе? :wasntme:
    дај постирај си ти некои сликички, (најубава македонка, ваму, таму...) :D па и него, убаво одблизу да го видиме :D не влегуваме во приватност, па нели манекени се :lol: :$

    е како бе нема никој до сега испаднато? :^) гледам некој спомнува тука ивица, мивица.... :^)
     
  11. femina.sk

    femina.sk Истакнат член

    Се зачлени на:
    1 јуни 2010
    Пораки:
    137
    Допаѓања:
    144
    Сами свои мајстори за секс ништо друго :fubar: :fubar:
     
  12. tanja6

    tanja6 Популарен член

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    1.570
    Допаѓања:
    567
    Пол:
    Женски
    па барем се активни лугето,работат на случајот,треба да го зголемуваме наталитетот нели :D а и помладите шо незнаат да научат нешто од телевизија. :lol:
     
  13. girl1985

    girl1985 Популарен член

    Се зачлени на:
    10 јули 2010
    Пораки:
    1.635
    Допаѓања:
    2.121
    Големата мајсторија, нема што. :D :D :D
     
  14. Monna.Monna

    Monna.Monna Популарен член

    Се зачлени на:
    4 ноември 2010
    Пораки:
    3.562
    Допаѓања:
    7.990
    Пол:
    Женски
    Абе глупости живи поглупо нешто ан тв немам видено :envy: Онаа Анџела ку*ва невидена изгледа затруднела :fubar: Срање во боја ... :puke:
     
  15. pink4ever

    pink4ever Популарен член

    Се зачлени на:
    23 октомври 2010
    Пораки:
    1.042
    Допаѓања:
    1.012
    Глупости. Гледав кога глумеа нешто, црвенкапа беше мислам . |(
     
  16. la-chicka

    la-chicka Популарен член

    Се зачлени на:
    21 април 2010
    Пораки:
    1.336
    Допаѓања:
    1.571
    Пол:
    Женски
    А многу ме интересира што прават луѓево во куќава? Кога и да пуштам канал 5 (кога ги има нив) или се излежаваат , или некој со некој се кара, или спијат. :^) Која е целта на шоуво? Зашто се во куќава? Инаку не го гледам во никој случај, МНОГУ е глупаво!!! Не дека не гледам ваков тип на шоуа, пример Велики Брат гледав (коа ќе ми текне на Радашин :D ) ама ова нашево е :puke:
     
  17. Offspring

    Offspring Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    7.166
    Допаѓања:
    26.994
    ...И ги однесоа во Турција на одмор |( Да, таа анџела е трудна, само незнам дали од тој што си ја работеше во куќата или од некој друг. Плус, читав негде дека ги пуштале да си одат дома ... Ако е веќе шоу нека остане до крај, а не секој по дома и пак назад. Глупости |(
     
  18. Zaljubena111

    Zaljubena111 Популарен член

    Се зачлени на:
    20 февруари 2010
    Пораки:
    2.085
    Допаѓања:
    1.647
    Уште ли го даваат, леле ми прости македонци, кој термин го даваат, почнав на почетокот да го гледам ама не ми беше ич интересен и престанав
     
  19. ludoto19

    ludoto19 Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 март 2010
    Пораки:
    7.222
    Допаѓања:
    41.456
    цццц, и после ова, македонките не се растурени нели... абе ајдееее, сите се прават невињачки, а уствари!!! :puke: а не да ќе ме обеси татко ми вака да ме види! ќе ме сече парче по парче! прво јас лично, а ни моите дома не би ми дозволиле на некое реално шоу да се појавам! и утре, кога ќе ја омажи оваа некој македонец, нека ми се јави! или вики и кики! ехее, самите си пишаа крст на чело, барем предходно, подскирени ку*вичиња беа, ама вака, апла сите ги дознаа...нити еден родител нема да дозволи, оваа да му биде снаа!! поготово не нашиве
     
  20. NelChe

    NelChe Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 октомври 2010
    Пораки:
    348
    Допаѓања:
    277
    Лелееее, сега сосем случајно свртев на Канал 5 и го имаше ова срањево, па ај си реков да видам шо зборуваат... Абе стварно некој ги гледа??? Правеа муабет ко да некој ќе ги третира ко ѕвезди кога ќе излезат...Бог да чува, поголема глупост од ова-АМИН. Па и какви ликови се, леле леле. :shake: