1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Сантини парфеми

Дискусија во 'Парфеми' започната од temily, 28 септември 2015.

?

Дали ги користите парфемите на Сантини?

 1. Да

 2. Не

 3. Пробав еднаш и никогаш повеќе

Можеш да ги видиш резултатите само откако ќе гласаш.
 1. temily

  temily Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 мај 2015
  Пораки:
  140
  Допаѓања:
  201
  Пол:
  Женски
  Здраво, што мислите за парфемите Сантини? Ги имате ли користено? Ви се допаѓаат ? :hug::)
   
 2. SimonaTino

  SimonaTino Популарен член

  Се зачлени на:
  21 декември 2012
  Пораки:
  1.735
  Допаѓања:
  1.574
  Колешка купува редовно, ми ги фалеше многу
  Го земав cool whater кој го користев со години на точење и сум презадоволна
   
 3. Elence93

  Elence93 Популарен член

  Се зачлени на:
  16 декември 2009
  Пораки:
  5.540
  Допаѓања:
  4.896
  Пол:
  Женски
  Не сум задоволна, купив парфем од кој го имам и оригиналниот и овој мирисаше на пазарски некако, многу јако и тешко.
   
 4. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  5.137
  Допаѓања:
  5.693
  по колку се парфемчињава, каде може да најдам?

  како им одат шифрите/со мирисите?
   
 5. Elence93

  Elence93 Популарен член

  Се зачлени на:
  16 декември 2009
  Пораки:
  5.540
  Допаѓања:
  4.896
  Пол:
  Женски
  еве им ја официјалната страна, таму ги има броевите. Се наоѓаат Копатиол веднаш до скалите имаат штанд, во Веро ценат и Сити мол. Цените им се 200 ден.
  http://www.santini.mk/
   
 6. kukidi

  kukidi Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јули 2015
  Пораки:
  214
  Допаѓања:
  173
  Пол:
  Женски
  Prevara se, treba da prsnesh 10 pati za da se osetat i shisheto se troshi za eden mesec. Isto taka ne se site kopii verni na originalnite, nekoi se mn loshi i ne vredi da gi pomirisash, bljak
   
 7. Elf

  Elf Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 декември 2019
  Пораки:
  559
  Допаѓања:
  2.115
  Пол:
  Женски
  Ич не траат ама задоволна сум од Економик парфемите . :)