Сантини парфеми

Дискусија во 'Парфеми' започната од temily, 28 септември 2015.

?

Дали ги користите парфемите на Сантини?

 1. Да

 2. Не

 3. Пробав еднаш и никогаш повеќе

Можеш да ги видиш резултатите само откако ќе гласаш.
 1. temily

  temily Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 мај 2015
  Пораки:
  140
  Допаѓања:
  199
  Пол:
  Женски
  Здраво, што мислите за парфемите Сантини? Ги имате ли користено? Ви се допаѓаат ? :hug::)
   
 2. SimonaTino

  SimonaTino Популарен член

  Се зачлени на:
  21 декември 2012
  Пораки:
  1.735
  Допаѓања:
  1.562
  Колешка купува редовно, ми ги фалеше многу
  Го земав cool whater кој го користев со години на точење и сум презадоволна
   
 3. Elence93

  Elence93 Популарен член

  Се зачлени на:
  16 декември 2009
  Пораки:
  4.485
  Допаѓања:
  3.793
  Пол:
  Женски
  Не сум задоволна, купив парфем од кој го имам и оригиналниот и овој мирисаше на пазарски некако, многу јако и тешко.
   
 4. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  4.632
  Допаѓања:
  5.348
  по колку се парфемчињава, каде може да најдам?

  како им одат шифрите/со мирисите?
   
 5. Elence93

  Elence93 Популарен член

  Се зачлени на:
  16 декември 2009
  Пораки:
  4.485
  Допаѓања:
  3.793
  Пол:
  Женски
  еве им ја официјалната страна, таму ги има броевите. Се наоѓаат Копатиол веднаш до скалите имаат штанд, во Веро ценат и Сити мол. Цените им се 200 ден.
  http://www.santini.mk/
   
 6. kukidi

  kukidi Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јули 2015
  Пораки:
  214
  Допаѓања:
  163
  Пол:
  Женски
  Prevara se, treba da prsnesh 10 pati za da se osetat i shisheto se troshi za eden mesec. Isto taka ne se site kopii verni na originalnite, nekoi se mn loshi i ne vredi da gi pomirisash, bljak
   
 7. Elf

  Elf Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 декември 2019
  Пораки:
  334
  Допаѓања:
  1.284
  Пол:
  Женски
  Ич не траат ама задоволна сум од Економик парфемите . :)