1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Саравита?

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од flowergarden, 8 септември 2014.

 1. flowergarden

  flowergarden Популарен член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2011
  Пораки:
  1.270
  Допаѓања:
  409
  Дали некој од вас ги користел производите на Саравита и колку сте задовлни? Пред се ме интересира за Медот во шише и Имуно Кидс. Ги рекламираат како добри за имунитетот.
   
  На Cucci19 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Cucci19

  Cucci19 Нов член

  Се зачлени на:
  7 септември 2014
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  4
  Искрено до сега немам користено :)
  Имам една другарка таа земала од Медот во шише и Имуно Кидс.
  Стварно е задоволна, добро било за имунитетот. :)
   
 3. jelena.rozga

  jelena.rozga Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2014
  Пораки:
  328
  Допаѓања:
  185
  Сестрами користеше, добри се и помагаат во подобрување на имунитетот.