1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Саранда (Албанија)

Дискусија во 'Канта' започната од Girly90, 1 јули 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Girly90

  Girly90 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 септември 2013
  Пораки:
  596
  Допаѓања:
  1.102
  Пол:
  Женски
  Не знам дали постои ваква група, не можев да ја најдам. Ако има слободно избришете ја.
  Како и да е, ме интересира дали некој бил во Саранда. Цени, впечатоци, искуства, Јас ќе идам со дечко ми и ко демек се договаравме да се сместиме тука зошо ималои ноќен живот и се, а за убавите плажи секако до Ксамил ќе идеме почесто. Епа, ако некој бил нека пишее :)
   
 2. Quuen

  Quuen Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2014
  Пораки:
  465
  Допаѓања:
  2.603
  Пол:
  Женски
  не сум била но убаво помини си и извистине како беше а може и некој слики да ни испратиш а за Ксамил убав избор :D
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.688
  Допаѓања:
  64.990
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.