1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Саут Парк (South Park)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од ludoto19, 8 август 2010.

 1. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.456
  ме интересира колку ја следите оваа анимирана серија? леле јас сум начисто опседната, ја обожавам, на интернет сите сезони ги изглеав :D :D :D многу ми се смешни и забегани особено ерик и батерс хахаах :lol:
   
  На SOVRSENSTVO му/ѝ се допаѓа ова.
 2. g13

  g13 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  2
  ja pratam redovno na net...ali najako mi e ova..oh my God you kill Kenny....You basterds :)))))
   
 3. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.456
  screw u guys im going home :lol: :lol: :lol: :rofl:
   
 4. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.697
  Едно ќе кажам на темава - South park addictted. Редовно ги пратам и секогаш успеваат да ме насмеат. :D
   
 5. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  Потпишувам тука. :y:
  Ѕверчиња се. :lol:
   
 6. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
  Многу сакам да ги гледам, но никогаш не успеав. Или бев зафатена или не бев тука. Зборувам во минато време затоа што гледам не ги даваат повеќе ниту на MTV ниту на А1 :(
   
 7. lil.miss.strow

  lil.miss.strow Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јули 2010
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  0
  Факт е дека се откачени :rofl: :rofl:
   
 8. skygirl

  skygirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2010
  Пораки:
  575
  Допаѓања:
  153
  :y:
   
 9. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.456
  на atdhe ги има 24-7 само се без превод, цел божји ден само с.п епизоди :lol:
   
 10. ceca-1

  ceca-1 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2010
  Пораки:
  2.083
  Допаѓања:
  5.092
  Саут парк- :rofl: :rofl: :rofl: Сериозно добар квалитет
   
 11. starfish

  starfish Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  4.833
  Допаѓања:
  10.128
  Пол:
  Женски
  Ги љубам :)
  Си ги симнав сите епизоди, па ги режев на цедиња, за да ги гледам како човек.
  Кога ги даваа на А2 мислам , тоа преводот баш беше безвезе, а на MTV последен пат имаше пред една недела, ама цел ден ги даваа нешто како south park marathon.
  Страшно добар и болен хумор.
  Не се за секого.
   
 12. aNy-to

  aNy-to Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2010
  Пораки:
  1.047
  Допаѓања:
  394
  Колку се откачени толку и смешни :D секогаш кога ги фатам на а2 ги гледам.
   
 13. chicka

  chicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 мај 2010
  Пораки:
  1.277
  Допаѓања:
  97
  И јас исто или на а2 или на mtv
   
 14. Kitten

  Kitten Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  9.375
  Допаѓања:
  42.188
  Пол:
  Женски
  Мноооогу ги обожавам! Посебно Картмен :rock: Детето е толку лудо што би си го земала дома :D
  Ми текнува на епизодата кога си купи Луна Парк и сам си се возеше :rofl:
  Како лик кој повремено се појавува омилено ми е пешкирчето Towelie кое стално е надувано и со крвави очи :D
   
 15. MarushkaMaci

  MarushkaMaci Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2010
  Пораки:
  32
  Допаѓања:
  0
  Најдобри сееееее :lol: :inlove:
   
 16. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Некако последнава сезона не ми се интересни ич. Ги гледам и ни малку насмевка не ми предизвикуваат. И гласовите им се изменети.
  Ја зезнаа малку поседната сезона :x
  А за предходните немам зборови. Стварно се луди, би ги гледала по цел ден :)
   
 17. Waka-waka

  Waka-waka Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2010
  Пораки:
  2.260
  Допаѓања:
  8.646
  Ги обожавам, супер се. Точно е тоа дека не може секој да ги гледа. Една другарка вика дека имале болна смисла за хумор. Мене баш ми се посебни ради тоа. :rofl:
   
 18. skygirl

  skygirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2010
  Пораки:
  575
  Допаѓања:
  153
  Ги симнав последните сезони и сега си гледам по неколку епизоди на ден. Откачени се :lol: посебно ерик картмен и она малечкото братче на Кајл, Ајк ми е интересно. :lol:
   
 19. starfish

  starfish Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  4.833
  Допаѓања:
  10.128
  Пол:
  Женски
  Ајк интересен е.
  Мене и Батерс многу ми е такво дебилче смешно :lol:
   
 20. skygirl

  skygirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2010
  Пораки:
  575
  Допаѓања:
  153
  Kenny ми е гревче, кога го убиваа во секоја епизода од првите сезони :( А го разбира ли некој што збори?

  A Cartmen е најсмешен кога се лути, “Screw you Gyes, I'm Going Home!“ :D