Сајтови за симнување на филмови и серии

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од kiki-riki, 21 ноември 2009.

 1. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.548
  Допаѓања:
  19.957
 2. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  15.125
  Допаѓања:
  123.420
  Пол:
  Женски
  Доцна ти одговарам, ама цел филм е, да, и тоа ДВДрип, а не кино снимка. Јас обично оттука си ги симнувам сите филмови и чекам да излезат ДВДрипови, а не снимките, оти вака ми се подобри за гледање.
   
 3. MileyCyrus1Fan

  MileyCyrus1Fan Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 декември 2010
  Пораки:
  122
  Допаѓања:
  130
  Ај некој нека ми даде линк каде можам да го симнам филмот Последната Песна со Мајли Сајрус? :)
   
 4. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.548
  Допаѓања:
  19.957
  Или на Extra torrent или на Isohunt, ќе го најдеш.
   
 5. Nice.girl

  Nice.girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  111
  Допаѓања:
  34
  Пол:
  Женски
  Програма за симнување филмови

  Дали некој може да ми каже страна за симнување на српски филмови ?
   
 6. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.548
  Допаѓања:
  19.957
  Ајде пак јас за ваша помош...неколку пати пробав да го симнам филмот A walk to remember не сака... :?:
  Не знам кој е проблемот?па ако сака некој линк да ми даде од торент за да го симнам филмот без проблем.
   
 7. LivingGlam

  LivingGlam Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 септември 2010
  Пораки:
  4.494
  Допаѓања:
  46.941
  Пол:
  Женски
  Девојчички каде има сигурен торент за Little Fockers? на Замунда уште не е излезен.
   
 8. Nightwalker

  Nightwalker Популарен член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2011
  Пораки:
  1.113
  Допаѓања:
  4.442
  Пол:
  Машки
  ^
  Филмот е релативно нов, така што почекај, на Замунда не ставаат се’ додека единствените снимки се од кино, односно неквалитетни. Само трепение. :)

  ^^
  http://www.fileserve.com/file/5rM4Rk7

  Брзината не е како на торент, но барем ќе си го симнеш филмот без грешка.
  Доколку не си работела со вакви симнувања, оди на Slower download, напиши го кодот што се појавува, почекај да заврши одбројувањето, и кликни на линкот што ќе се појави на местото на секундарникот.
  Enjoy! ;)
   
  На LivingGlam му/ѝ се допаѓа ова.
 9. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.548
  Допаѓања:
  19.957
  Побарај на Extra torrent.
   
 10. Monna.Monna

  Monna.Monna Популарен член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2010
  Пораки:
  3.396
  Допаѓања:
  7.513
  Пол:
  Женски
  Еве на оваа страна,одбери си кој торент ти е најпогоден ;)
  http://thepiratebay.org/search/Little%20Fockers/0/99/0
   
  На LivingGlam му/ѝ се допаѓа ова.
 11. blueeparadise

  blueeparadise Популарен член

  Се зачлени на:
  22 октомври 2010
  Пораки:
  2.639
  Допаѓања:
  4.056
  Сакам да го симнам ' Тhe Forgotten ' , симнав пред некој ден и торент ама ич не се разбирам во тие работи. Барав да го даунлоудирам филмов, ама никако да го најдам. Преводот не ми е толку важен, ќе се снајдам некако. Ама ако можете да ми дадете линк, зашто навистина сакам да го гледам филмов. Ви благодарам. :$ :*
   
 12. Mracna

  Mracna Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2011
  Пораки:
  209
  Допаѓања:
  104
  На замунда, отворено е за регистрирање...па кој сака нека побрза :)
   
 13. Legadema

  Legadema Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 декември 2010
  Пораки:
  279
  Допаѓања:
  490
  Пол:
  Женски
 14. bluberry

  bluberry Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1.114
  Допаѓања:
  301
  Во последно време го користам и demonoid.me
   
 15. Alek13

  Alek13 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 февруари 2011
  Пораки:
  53
  Допаѓања:
  11
  Најчесто го користам замунда, бидејки сум логирана од една пријателка таму а понекогас и од уторент.
   
 16. macence...k

  macence...k Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 декември 2010
  Пораки:
  45
  Допаѓања:
  5
  сакам да го симнам мајки од милцо манцевски...ке ми помогне ли некој да ми прати линк за да го симнам, немозам да го најдам, а многу сакам да го гледам.......хелп..
   
 17. Elennaa

  Elennaa Популарен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2011
  Пораки:
  3.901
  Допаѓања:
  12.686
  Пол:
  Женски
  Најчесто симнувам од http://thepiratebay.org/
  Има некои филмови шо не се баш нешо, али оќеј. :)
   
 18. itgirl

  itgirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2011
  Пораки:
  220
  Допаѓања:
  67
  Најчесто симнувам од 0.arenabg.com

  И потоа си симнувам превод и супер е :)
   
 19. Dgirlll

  Dgirlll Популарен член

  Се зачлени на:
  1 септември 2010
  Пораки:
  951
  Допаѓања:
  7.279
  Пол:
  Женски
  Од замунда зедов торент го спуштив филмот не чинеше целиот кочеше, од екстраторент исто така симнав торент и го спуштив филмот и не чинеше, од тхепајретбеј исто така и од таму не чинеше иии незнам поќе од кај да земам торент, интернетот го скапав :@ ај некој ако сака нека ми помогни. Иначе го барам Valley of the Wolves: Iraq.
   
 20. Incubus

  Incubus Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2011
  Пораки:
  55
  Допаѓања:
  8
  arena.bg ili zamunda.net