Сајтови за симнување на филмови и серии

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од kiki-riki, 21 ноември 2009.

 1. miljkovic

  miljkovic Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 декември 2010
  Пораки:
  526
  Допаѓања:
  360
  Имам еден проблем :$ Пред некој ден спустив еден филм и поставив македонски превод ама многу покасно го дава преводт |( Ако знае некој како да го решам ова? :tmi:
   
 2. sangvik

  sangvik Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 март 2011
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  2
  Симни го UTorrent na http://www.utorrent.com/downloads i instaliraj go.
  Potoa na http://torrentz.eu/ pisi si koj film go sakas ke ti izlezat strani na koi se naogaat filmovite klikni na nekoja od niv i simni go torrentot kaj sto ti pisuva download torrent ili nesto slicno i go imas filmot :)
  [mod-kirilica:67hjqxb1][/mod-kirilica:67hjqxb1]
   
 3. miljkovic

  miljkovic Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 декември 2010
  Пораки:
  526
  Допаѓања:
  360
  Благодарам многу!
  Иначе да го имам инсталирано торентот ама нешто преводот ме зафркаваа!
  Ај сега ке видам што ќе направам и ќе напишам што сум направила!
   
 4. sangvik

  sangvik Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 март 2011
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  2
  ______________________________________________________________________________________________
  Пробај на http://titlovi.com/ или на http://www.podnapisi.net/ ако имаш проблеми пиши повторно :)
   
 5. Leeloo

  Leeloo Популарен член

  Се зачлени на:
  11 декември 2010
  Пораки:
  644
  Допаѓања:
  290
  Дали некој знае торент за Панкот не е мртов?
   
 6. A-j-a

  A-j-a Популарен член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  1.793
  Допаѓања:
  2.016
 7. Plavusa.17

  Plavusa.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  4.134
  Допаѓања:
  6.023
  Абе замунда си е замунда, само другарка проба да си напраи акаунт нејќеше, премногу корисници имало :lol: 8)
   
 8. nena2010

  nena2010 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 декември 2010
  Пораки:
  3.875
  Допаѓања:
  27.090
  Пол:
  Женски
  0.arenabg.com. Креираш акаоунт и шибаш. Брзина невидена. Милина.
   
 9. Sephora

  Sephora Популарен член

  Се зачлени на:
  5 декември 2010
  Пораки:
  2.690
  Допаѓања:
  4.465
  Поради големиот број на акаунти сега има некој вид забрана за правење нови.
  Од време на време има период кога правењето нови акаунти е возможно.

  Јас за оваа имам слушнато, ама немам искуство со неа:
  http://www.cinemanow.com/

  Моментално се служиме по дома со замунда.
   
 10. Anna-Marija

  Anna-Marija Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 октомври 2010
  Пораки:
  51
  Допаѓања:
  3
  Ја симнувам од : piratebay.org i kickasttorrent.com i ima na mojomovie.com да гледате онлајн филмови :)
   
 11. milicka19

  milicka19 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 март 2010
  Пораки:
  398
  Допаѓања:
  113
  Пол:
  Женски
  Феминки го имам торентот за сметнување на филмови и од тука сметнав неколку и е супер но не можам да го најдам Брилијантин 2 од 1982 год за џабе си го потрошив интернетот ве молам ај линк ако знае некој и се разбира од овие работи да ми помогне :D заглавив малку ќе ми појди интернетот за џабе :)
   
 12. duffi

  duffi Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 април 2011
  Пораки:
  9.198
  Допаѓања:
  112.172
  Проби преку овој торент :)
  http://www.torrentreactor.net/torrents/ ... y-Torrents
   
 13. milicka19

  milicka19 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 март 2010
  Пораки:
  398
  Допаѓања:
  113
  Пол:
  Женски
  Ти благодарам сега ќе пробам се надевам дека ќе е во ред и малку ми се гледат мегабајти :)
   
 14. Simona91

  Simona91 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2010
  Пораки:
  35
  Допаѓања:
  6
  Ај ве молам доколку има некој добар и квалитетен торент од SOURCE CODЕ и лимитлесс нека постира фала однапред :$
   
 15. kiki-riki

  kiki-riki Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2009
  Пораки:
  228
  Допаѓања:
  106
  не сум баш на соодветно место ама ај да си прашам
  кој има линк за епизодите од БУШАВА АЗБУКА- би сакала да ги симнам сите епизоди
   
 16. anuskaNESTLE

  anuskaNESTLE Популарен член

  Се зачлени на:
  25 мај 2011
  Пораки:
  1.979
  Допаѓања:
  7.096
 17. Wilde2105

  Wilde2105 Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јули 2011
  Пораки:
  75
  Допаѓања:
  24
  isohunt.com
  thepiratebay.org
  zamunda.net
  Овие се торенти за кои мора да имаш програм, а превод има скоро за сите филмови на titlovi.com српски, македонски ... Ако на некој му треба акаунт за замунда нека ми пише порака може мојот да му го дадам :)
   
 18. starbucks

  starbucks Популарен член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  3.064
  Допаѓања:
  6.657
  http://www.torrentreactor.net/torrents/ ... iD-TWiZTED
   
 19. pupi.girl

  pupi.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2011
  Пораки:
  4.259
  Допаѓања:
  7.793
  Пол:
  Женски
  Зошто спушташ? Гледај директно на нет на megavideo. Јас така гледам кој филм да го сакаш го има :)
   
 20. lolita97

  lolita97 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2011
  Пораки:
  169
  Допаѓања:
  37

  И јас симнувам од замунда само малце ме нервира тоа што некогаш филмовите се синхронизирани на бугарски :D али се си симињам од таму и игри и се :)